Loading...

Susikurkite savo

Bright Blossom

Žiūrėti išsamią prekės informaciją

Bright Blossom

Stilius Fancy - Rodyti viską

Kaina iki 55% žemesnė negu kitų tradicinių juvelyrinių parduotuvių. [?]

GLAMIRA atsidavus pateikti kiek įmanoma geriausias kainas išlaikant aukščiausią kokybę, savo klientams. Žemiau pateikti punktai atspindi pagrindinius principus kurių dėka įgyvendiname šių siekių.

 • Tvirtai įsteigti ryšiai juvelyrikos rinkoje
 • Tiesiogiai iš pirminio šaltinio.
 • Išpuoselėtas ir brandintas bendradarbiavimas iš metų į metus su patikimais tiekėjais bei etiškais šaltiniais.
 • Prekybos Internetu patogumo privalumai
 • Jokio inventoriaus - įsigykite tai ko norite, o ne tai ką turime
 • Įmonės ekspertai
 • Jokių paslėptų mokesčių

Paspauskite čia jei norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų kainodaros politiką.

791,00 €
Nemokamas siuntimas
60 dienų grąžinimo garantija

  Apytikris pristatymo laikas : ketvirtadienis, 27 saus

Peržiūrėti pristatymo būdus

 • Nemokamas standartinis pristatymas

  Apytikris pristatymo laikas: ketvirtadienis, 27 saus
  0,00 €
 • Express pristatymas

  Apytikris pristatymo laikas: trečiadienis, 26 saus
  20,00 €
 • Premium pristatymas

  Apytikris pristatymo laikas: antradienis, 25 saus
  35,00 €

Galite pasirinkti pristatymo būdą apmokėjimo metu.

Jeigu apmokėjimas atliekamas banko pavedimu, apytikslis pristatymo laikas bus apskaičiuojamas nuo dienos, nuo kada yra gaunamas apmokėjimas.

Detalės

Bendra
Prekės nr.B2105-001/B2105_002
Comfort FitTaip
Plotis6,5 mm
Storis1.6 mm
GrynasTaip
ProfilisFlat Court

Detalės

Bendra
Prekės nr.B2105-001/B2105_002
Comfort FitTaip
Plotis6,5 mm
Storis1.6 mm
GrynasTaip
ProfilisFlat Court
ĮVERTINIMAI IR ATSILIEPIMAI

Palikite komentarą bei pasidalinkite savo Glamira patirtimi su visais!

1.Įvertinkite produktą žvaigždutėmis (1-prastai, 5-puikiai)* *

2.Parašykite savo atsiliepimą

*Reikalaujami laukeliai
Kliento nuotraukos
Nuotraukas, kurias padarėte su užsakytu produktu, bus paskelbtos čia, kai su mumis pasidalinsite.
Vidutinis vertinimas
91.8% of 100
4.59
Atsiliepimų skaičius
58
Peržiūrėkite visus Glamira atsiliepimus bei įvertinimus, norėdami sužinoti, ką kiti pirkėjai mano apie GLAMIRA produktus ir paslaugas. Taip pat galite pasidalinti ir savo nuomone, apsilankydami mūsų produktų puslapiuose. Žiūrėti visus atsiliepimus apie GLAMIRA produktus.

Sužinokite, ką mūsų klientai mano apie mūsų paslaugas, kadangi nepriklausomoje apžvalgų svetainėje galite rasti daugiau nei 10 000 atsiliepimų.

trustpilottrustpilot
trustpilot4.7Puikus

SIUNTIMO DETALĖS

 • Apytikris pristatymo laikas:
 • Nemokamas pristatymas su:
 • DHL
 •  Nemokamas siuntimas
 •  Nemokamas graviravimas
 •  Nemokama dovanų dėžutė
 •  Anonimiško pristatymo galimybė
PAPILDOMI PLIUSAI PERKANT ŠIĄ PREKĘ:
 • 60 Day Return Policy

  60-ties dienų grąžinimo garantija Mes įsipareigoję užtikrinti Jūsų pastenkinimą. Graviruota ar negraviruota, jeigu nesate patenkintas savo pasirinkimu, galite grąžinti prekę orginalioje būklėje per 60 dienų.

 • 60 Day Resizing Policy

  60- ties dienų žiedo dydžio keitimo politika Dideli dalykai prasideda nuo mažų detalių. GLAMIRA padės Jums išlaikyti staigmeną paslaptyje ir pirmą kartą nemokamai pakeis Jūsų žiedo dydį per 60 dienų nuo prekės gavimo.

 • Lifetime Warranty

  Neriboto laiko garantija Mes tvirtai pasitikime mūsų papuošalų kokybe ir suteikiame neriboto laiko garantiją visiems mūsų produktams. Mūsų ekspertai kiekvieną užsakymą gamina labai rūpestingai nuo pirmos akimirkos. Džiaukitės profesionalaus šedevro kokybe ir jauskitės užtikrinti, jog Jūsų unikalaus dizaino papuošalai bus su Jumis amžinai.

 • 100% Satisfaction Oriented Customer Support

  100% Klientų aptarnavimo kokybės siekis GLAMIROS klientų aptarnavimo skyriaus komanda su džiaugsmu padės Jums, vienu gražiausių akimirkų Jūsų gyvenime metu. Mūsų tikslas tai Jūsų pasitenkinimas, neskubėkite, atraskite ta tobulą dizainą, mes pasirūpinsime viskuo kitu.

 • Custom Made Jewellery

  Pagaminta specialiai Jums Specialioji Jūsų proga tai svarbiausias dalykas mums ir mes suprantame kaip labai svarbu yra būti jai pasiruošus. Skirkite savo energiją išsirinkti tą tobulą papuošalą ir GLAMIRA sukurs jį specialiai Jums.
  Prie prekės taip pat bus pridėta nemokama mūsų profesionalų sukurta puošni dovanų dėžutė, kadangi kiekviena detalė yra svarbi.

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas Apgalvotas laikas, tai raktažodis kai kalbame apie netikėto pasipiršimo arba vestuvių organizavimą. GLAMIRA džiaugiasi galėdama pasiūlyti vieną greičiausių gamybos ir pristatymo trukmių rinkoje.
  Mes taip pat siūlome nemokamą visų užsakymų pristatymą. Be to, jeigu Jums reikėtų išlaikyti užsakymą paslaptyje, tiesiog pasirinkite anonimiškos pakuotės paslaugą apmokėjimo metu ir mes atsiųsime Jūsų produktą paprastoje pakuotėje be GLAMIROS logo.

 • Authenticity Certificates for Brilliants and Gemstones

  Autentiškumo sertifikatai deimantams ir brangakmeniams Ekspertai įmonės gemologai atidžiai patikrina visus GLAMIROS deimantus ir brangakmenius prieš išduodant jiems sertifikatus. Kiekvienas užsakymas turi sertifikatą. Jeigu domitės GIA (Amerikos gemologijos instituto) sertifikuotais deimantais, mūsų klientų aptarnavimo skyrius mielai Jums pagelbės.

 • Allergy-Free Material

  Medžiagos be alergenų Gamyboje naudojami geriausios kokybės metalai ir akmenys be alergenų. Kai kalbame apie papuošalų nešiojimą, patogumas yra tiek pat svarbus kaip ir pats papuošalas. Mūsų tikslas tai užtikrinti, jog Jūsų personalizuoto, unikalaus dizaino papuošalas ne tik atrodo gerai bet ir yra patogus nešioti.

 • Metų patirtis

  Metų patirtis Per metus puoselėtas profesionalus požiūris į kokybę, bei pastovus veržimasis tobulybės link, padėjo GLAMIRAI išsiplėsti daugelyje šalių, bei atidaryti skirtingus departamentus visame pasaulyje. Užsisakant iš mūsų galite būti užtikrinti papuošalų kokybe kuri pasižymi metų patirtimi bei atsidavimu savo darbui.

 • Founded in Heilbronn - Germany, delivering top quality since 2008

  Įkurta Heilbrone, Vokietijoje, pristatanti aukščiausią kokybę nuo 2008-tųjų metų. Tai, kad GLAMIROS šaknys yra Vokietijoje, skiria mus nuo kitų juvelyrų dviem pagrindiniais aspektais: kokybe ir punktualumu. Daugybės metų profesionalumo ir disciplinos dėka sukurti ir išbandyti procesai, leidžia mums pasiūlyti aukščiausio lygio aptarnavimą ir juvelyriką.

 • Tiesiogiai iš pirminio šaltinio

  Tiesiogiai iš pirminio šaltinio visi brangakmeniai bei papuošalai. Standartinės juvelyrikos parduotuvėse kiekvienas praeitas žingsnis iki pačio pardavimo daro įtaką galutinei kainai. Mes esame gamintojas, apimantis kiekvieną žingsnį, nuo pirmo pieštuko prisilietimo prie popieriaus lapo, iki produkto perdavimo kurjeriui. Atsiribodami nuo perpadavinėtojų, išpardavėjų ir prašmatnių parduotuvių gebame pateikti nežmogiškai žemas kainas savo klientams.

 • Conflict free diamonds and gemstones

  "Deimantai, brangakmeniai ir metalai iš nekonfliktinių zonų. Brangieji metalai ir akmenys aplink visą pasaulį dažnai yra išgaunami baisiomis sąlygomis. GLAMIROJE garantuojame, kad visi deimantai, brangakmeniai ir metalai, naudojami mūsų papuošalų gamyboje yra ne iš konfliktinių zonų, suteikiami iš etiškų šaltinių ir nesmurtinių regionų, sutinkant su Kimberley Procesu.

GLAMIRA Logo viduje

Kiekvienas Glamira prekės ženklo žiedas yra išgraviruotas logotipu žiedo viduje, kaip parodyta paveikslėlyje. Pasirinkite, ar norėtumėte, kad mūsų logotipas būtų išgraviruotas papuošalo viduje.

GLAMIRA Logo viduje Be Logotipo Su Logotipu

Deimantai

Nuo seniausių laikų deimantais žavimasi kaip geismo brangakmeniais. Daugiau nei prieš milijardą metų šimtą mylių po Žemės paviršiumi susiformavę deimantai yra kiečiausi brangakmeniai iš visų. Jis taip pat žinomas kaip „brangakmenių karalius ir karalių brangakmenis“. Glamiroje garantuojama, kad deimantai yra „be konfliktų“.

Paraiba turmalinas

„Paraiba“ turmalinas yra labai reta turmalino rūšis, išsiskirianti neonine mėlyna, žalia ir melsvai žalia spalva. Laboratorijoje sukurtos „paraibos“ turi tas pačias savybes kaip ir natūralios. Šio pasakiško akmens populiarumą lemia jo santykis su gyvenimu, meile ir žeme dėl jo poveikio čakroms. Profesionalus pjūvis dar labiau išryškina nepaprastą šių akmenų blizgesį ir unikalius atspalvius.

Citrininis kvarcas

Citrininis kvarcas klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo ir juvelyrinių dirbinių mėgėjus vilioja savo gaivia spalva. Paprastai šių brangakmenių spalva yra nuo šviesios iki ryškios citrininės. Šis akmuo žinomas dėl savo energetinių savybių, padeda atsikratyti neigiamų emocijų, blogų minčių ir suteikia pasitikėjimo.

Zultanitas

Zultanitas klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, jis stebina savo unikaliu spalvų keitimusi. Priklausomai nuo šviesos šaltinio ir skirtingo kampo, šis itin retai aptinkamas akmuo, turi skirtingus atspalvius. Laimo žalumo dienos šviesoje ir persikų ar net rožinės - prietemoje.

LABORATORIJOJE IŠAUGINTI DEIMANTAI

Laboratorijoje išauginti deimantai suteikia visus natūralių deimantų privalumus, nepažeidžiant aplinkosaugos ir etikos taisyklių, kurios dažnai kyla dėl kasybos. Deimantų kūrimo procesas ir medžiagos yra lygiai tokie patys kaip ir įprastų deimantų kūrimo – veiksmai užtrunka žymiai trumpiau. Tai žalias procesas, kuris pakeičia deimantą, kai naudojant stiprią šilumą yra sukuriamas klonas. Iš paties deimanto sukuriamas deimantas be anglies. Dabar, šių deimantų negalima atskirti vienas nuo kito, todėl laboratorijose, pvz., HRD ir IGI, visi deimantai yra rūšiuojami pagal 4C (pjūvis, spalva, skaidrumas ir karatas).

Žalias topazas

Žaliasis topazas klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, tai topazų šeimos akmuo, dėl savo žalios spalvos dažnai siejamas su ištikimybe ir meile. Šis akmuo suteikia vidinę ramybę, didina intelektą, padeda spręsti išskilusias problemas bei palaikyti gerą sveikatą.

Žalias safyras

Žaliasis safyras klasifikuojamas kaip brangus akmuo, jo spalvos varijuoja nuo šviesiai žalsvos, mėtinės iki ryškiai žalios spalvos. Sakoma, kad šis retas brangakmenis ramina bei kelia pasitikėjimą savimi.

Oranžinis safyras

Oranžinis safyras priskiriamas brangiems akmenims, tiems, kas mėgsta oranžinę spalvą, pamačius šį brangakmenį, širdis imta plakti greičiau. Švelniai ar rausvai rožinė spalva, ramina sielą ir protą, padeda atsikratyti neigiamų minčių ir skatina teigiamą energiją.

Deimantai

Nuo senovės laikų deimantai buvo trokštamiausi brangakmeniai. Susiformavęs šimto mylių gylyje po žeme prieš milijardą metų, deimantas yra sunkiausias brangakmenis iš visų. Jis yra taip pat žinomas kaip „brangakmenių karalienė” bei „karalienių brangakmenis“. Glamira garantuoja, jog deimantai nėra iš „konfliktų žonų“.

Juodieji deimantai

Juodieji deimantai yra deimantai, turintys skirtingą kristalinę struktūrą, vadinamą polikristaliniais. Tai reiškia, kad tai tarsi daug deimantų, sudaužytų kartu. Kadangi tai yra visiškai grynas anglies kristalas, jis paprastai vadinamas "Carbonado". Tačiau techniškai tai yra deimantai, kurie yra dar kietesni ir retesni nei baltieji deimantai.

ROŽINIS SAFYRAS

Pagal klasifikaciją, rožinis safyras buvo laikomas brangiu ir itin retu, kol 1990m. Madagaskare buvo atrasti nauji telkiniai. Rožinė, viena rečiausių safyrų spalvų. Tokie akmenys gali turėti įvairiausių atspalvių, nuo itin šviesiai rožinės iki ryškios ir rausvai raudonos. Sakoma, jog rožiniai safyrai simbolizuoja ištikimybę, pasitikėjimą ir nuoširdumą, tikriausiai dėl to jie tokie populiarūs, renkantis sužadetuvių žiedus.

RODOLITO GRANATAS

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, dėl patrauklios spalvos, taip pat dėl to, jog yra labai švarus ir be jokių priemaišų, jis greitai tapo vienu iš standartinių juvelyrikoje naudojamų brangakmenių. Pavadinimas kilo iš graikiško žodžio "rhodon", kuris reiškia rožę. Induizme, jis tapatinamas su čakra, todėl manoma, jog jis skatina seksualinį aktyvumą, taip pat saugumo ir stabilumo būseną. Be viso to, jis stiprina pasitikėjimą savimi ir padeda pritraukti sėkmę versle.

LONDONO MĖLYNASIS TOPAZAS

Vieni iš trijų galimų topazų šeimos pusbrangių akmenų atspalvių, Londono mėlynieji topazai išsiskiria savo ypatingai tamsia spalva. Dėl savo tamsesnio atspalvio, šie topazai yra itin mėgstami tų, kuriems nusibodo viskas, kas yra įprasta. Dėl specifinio žalsvo atspalvio bei tamsiai pilkšvo tono, šie mėlyni topazai yra puikus pasirinkimas renkantis sužadėtuvių žiedus, ypač jei norite parodyti kokia išskirtinė yra jūsų meilė. Tai ne tik brangakmenis, kuris patrauks kiekvieno dėmesį, sakoma, jog jis paverčia bendravimą išraiškingesniu ir ekspresyvesniu.

MORGANITAS

Morganitas laikomas natūraliu, išskirtiniu ir rafinuotu pusbrangiu akmeniu, kuris gali būti atrandamas tik keliose pasaulio vietose. Ironiška, tačiau kaina neatspindi brangakmenio retumo. Tiksliausi žodžiai, apibūdinantys šį brangakmenį: retas, mirgantis, ilgaamžis, išskirtinai skaidrus ir spindintis. Spalva, natūraliai sukelta sąlyčio su magniu, gali būti nuo pilkšvai rausvos iki persikinės ir net purpurinės, visi šie atspalviai daro šį brangakmenį dar išskirtinesnį. Panašiai kaip ir žaliasis smaragdas, morganitas yra dieviškosios meilės simbolis, galbūt dėl to, jog abu akmenys yra tam tikros berilio rūšys. Tai puikus pasirinkimas sužadėtuvių žiedui, arba kaip dovana ypatingai progai.

Ametistas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, ametistas yra violetinė mineralo kvarco atmaina. Dažniausiai, ametisto gražias spalvas nulemia geležies priemaišos jų kristalo struktūrose, nors jie taip pat nusidažo esant naturalios radiacijos poveikiui.

Žalias turmalinas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, žalias turmalinas (verdelitas) yra jungiamas su daug metalų suformuoti borosilikatinę masę, kuri yra viena sudėtingiausių kristalo struktūrų. Jo žalia smaragdinė spalva gaunama iš jos struktūroje esančio chromo. Tikima, jog šis akmuo pritraukia laimę, sėkmę, gausą bei klestėjimą.

Citrinas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, citrinas kildinamas iš citrino – geltono vaisiaus, panašaus į citirną – bei reiškiantis “citrina” daugelyje kalbų, jis yra geltona ir/ar oranžinė kvarco atmaina. Būdamas vienas populiariausių bei įperkamų brangakmenių, jis yra asocijuojamas su sėkme bei klestėjimu.

Smaragdas

Klasifikuojamas kaip brangus akmuo, smaragdas yra brangus brangakmenis; sodri bei ryški žalia spalva. Smaragdai, esantys tarp rečiausių brangakmenių, turi daugybę inkliuzijų bei paviršių siekiančių įtrūkimų. Kaip Veneros brangakmenis, smaragdas simbolizuoja amžiną jaunystę bei atgimimą.

Žydrasis topazas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, topazas randamas didžiuliais bei nepriekaištingais kristalais, kurie gali būti paverčiami į tūkstančių karatų brangakmenius. Topazas tam tikrais atvejais keičia spalvą ir būna bespalvis, geltonas. Geras tvirtumas, sujungtas su sąlyginia gausa bei buvimu, topazas natūrali žydra spalva yra labai reta.

Granatas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, granatas yra keleto artimai susijusių mineralų, turinčių panašias fizines bei kristalines savybesis, kombinacija. Granatai skiriasi savo spalva bei dydžiu. Tačiau, žinomiausias granato brangamenių spalva yra tamsiai raudona bei laikomas aistringo atsidavimo akmeniu.

Rubinas

Klasifikuojamas kaip brangus akmuo, rubinas, būdamas tvirtas, ilgalaikis bei retas, yra vienas labiausiai pageidaujamų brangakmenių. Net didelių gabaritų permatomi rubinai yra retesni už deimantus. Rubinas yra gyvybingumo bei karališkos jėgos simbolis per amžius.

Safyras

Klasifikuojamas kaip brangus akmuo, safyras yra korundo atmaina, permatomas, dažnai mėlynos spalvos brangakmenis, siejamas su taika ir laime. Pagal tvirtumą jis yra antras deimantas po rubino.

Baltasis safyras

Klasifikuojamas kaip brangus akmuo, baltasis safyras yra tokia safyro rūšis, kuri dažniausiai būna bespalvė. Safyras šią spalvą gauna iš mikroelementų, jo formavimosi metu. Baltasis safyras yra retas ir unikalus, kai jame nėra įsimaišiusių mikroelementų.

Ugninis opalas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, ugninis opalas yra permatomos opalas, nerodantis jokių balinimo požymių ar parodantis tik šviesiai žalios spalvos blyksnius. Jo spalva skiriasi nuo geltonos iki oranžinės ir raudonos. Manoma, jog jis taip pat skatina vaizduotę bei svajonių įgyvendinimą.

Kvarcas

Klasifikuojmas kaip pusiau brangus akmuo, kvarcas yra plačiai tiekiamas iš ugninių bei metamorfinių uolienų. Jis dažnai nusidažo raudona ir dūmine spalva ar iš priemaišų.

Rožinis kvarcas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, rožinis kvarcas yra raudonai rožinio kvarco atmaina. Turėdamas ramią spalva, šio kvarco spalva varijuoja nuo labai šviesiai rožinės iki vidutinio intensyvumo rožinės spalvos.

Dūminis kvarcas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, dūminis kvarcas yra rudai dūminio kvarco atmaina. Jo spalva varijuoja nuo šviesiai pilkšvai rudos iki tamsiai juodos spalvos.

Tanzanitas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, tanzanitas yra mėlynas ar violetinis zoisito atmainos brangakmenis, turintis vanadžio. Neseniai atrastas brangakmenis, tanzanitas tapo vienas populiariausių bei patraukliausių brangakmenių. Tikima, jog jis simbolizuoja gyvenimą.

Swarovski

Swarovski yra mažas kristalo gabalėlis, šlifuojamas lygiais bei kietais išlinkiais naudojant aukšto lygio technologijas. Nuo kitų kristalų jį skiria tai, jog nušlifuotas jo spindesys primena deimantą..

Swarovski

Swarovski yra mažas kristalo gabalėlis, šlifuojamas lygiais bei kietais išlinkiais naudojant aukšto lygio technologijas. Nuo kitų kristalų jį skiria tai, jog nušlifuotas jo spindesys primena deimantą..

Swarovski

Swarovski yra mažas kristalo gabalėlis, šlifuojamas lygiais bei kietais išlinkiais naudojant aukšto lygio technologijas. Nuo kitų kristalų jį skiria tai, jog nušlifuotas jo spindesys primena deimantą..

Swarovski

Swarovski yra mažas kristalo gabalėlis, šlifuojamas lygiais bei kietais išlinkiais naudojant aukšto lygio technologijas. Nuo kitų kristalų jį skiria tai, jog nušlifuotas jo spindesys primena deimantą..

Peridotas

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, peridotas, mažesnis nei trijų karatų yra labai dažnas, bet virš penkių karatų peridotai yra labai reti bei turi aukštesnę vertę. Kiekvieno individualaus peridoto brangakmenio spalva skiriasi žalios spalvos atspalviais. Sakoma, kad jis suteikia savininkui galių.

Akvamarinas

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, akvamarinas yra brangakmenis, esantis šviesiai bei mėlynai žalios spalvos berilo atmaina. Pats vardas kalba už save; per amžius šis amžinas vandens spalvos brangakmenis yra jaunystės, vilties, sveikatos bei ištikimybės simbolis.

Rožinis turmalinas

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, rožinis turmalinas, žinomiausios bei madingiausios spalvos brangakmenis, turintis didžiausią spalvų spektrą. Taigi, jis yra visų brangakmenių vaivorykštė.

Žaliasis ametistas

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, žaliasis ametistas yra šviesai žalios spalvos kvarco kristalas. (žinomas kaip praziolitas). Jam spalvą suteikia arba vulkaninė veikla, ar iš žemės centro kylantis karštis. Žaliasis ametistas yra akmuo, skatinantis intuicijos gebėjimus, sujungti su meile.

Geltonasis safyras

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, geltonasis safyras yra natūraliai atsirandanti safyro rūšis, tai pat esantis korundo atmaina. Dėl korunde esančios mažos geležies sudėties šis safyras yra geltonos spalvos. Akmuo siejamas su vaisingumu bei gera santuoka.

Perlas

Perlas yra seniausiai žinomas bei per amžius laikomas vertingiausiu brangakmeniu. Nuo kitų brangakmenių perlą skiria tai, jog jis yra organinė medžiaga, kilusi iš gyvųjų organizmų - austrių ir moliuskų. Vadinami “mėnulio ašaromis”, perlai gali skirtis spalvomis; rožinė, balta bei juoda.

Perlas

Perlas yra seniausiai žinomas bei per amžius laikomas vertingiausiu brangakmeniu. Nuo kitų brangakmenių perlą skiria tai, jog jis yra organinė medžiaga, kilusi iš gyvųjų organizmų - austrių ir moliuskų. Vadinami “mėnulio ašaromis”, perlai gali skirtis spalvomis; rožinė, balta bei juoda.

Perlas

Perlas yra seniausiai žinomas bei per amžius laikomas vertingiausiu brangakmeniu. Nuo kitų brangakmenių perlą skiria tai, jog jis yra organinė medžiaga, kilusi iš gyvųjų organizmų - austrių ir moliuskų. Vadinami “mėnulio ašaromis”, perlai gali skirtis spalvomis; rožinė, balta bei juoda.

Oniksas

Juodas onikso brangakmenis yra chalcedono atmaina bei kristalų klasės elementas. Tikima, jog šis akmuo padeda savininkui suvokti realybę, ir priverčia visą vidinės pusiausvyros nebuvimą bei išorinę negatyvią energiją išsisklaidyti.

Juodasis Oniksas

Juodas onikso brangakmenis yra chalcedono atmaina bei kristalų klasės elementas. Tikima, jog šis akmuo padeda savininkui suvokti realybę, ir priverčia visą vidinės pusiausvyros nebuvimą bei išorinę negatyvią energiją išsisklaidyti.

RUDIEJI DEIMANTAI

Rudieji deimantai yra rudos spalvos, puošnūs deimantai, kurie laikomi vienais populiariausių. Pavadinimas „Rudasis“ šiems deimantams suteiktas dėl šokoladą primenančios spalvos. Jie turi gražius spalvų derinius; rudieji deimantai taip pat apibūdinami kaip konjako arba šampano deimantai, priklausomai nuo jų patrauklios spalvos nuo šviesios iki tamsios. Rudieji deimantai yra brangakmeniai, kurie šiuo metu yra auganti juvelyrinių dirbinių pramonės tendencija. Šie deimantai neabejotinai yra Jūsų deimantų tipas, jei mėgstate rudą spalvą ir norite eiti unikaliu keliu savo kelionėje link aukščiausios klasės papuošalų!

MĖLYNIEJI DEIMANTAI

Mėlynieji deimantai pirmą kartą buvo rasti Indijoje ir atvežti į Vakarus XVII amžiuje. Šie viliojantys deimantai, turintys vandenynų ir dangaus toną, išlaiko savo nepaprastą atspalvį ir tam tikras savybes. Panašiai kaip ir bet kurie kiti spalvoti deimantai, mėlynieji deimantai gali turėti platų atspalvių spektrą – nuo ​​pastelinių atspalvių, primenančių šviesų dangų, iki plieno mėlynumo ar intensyvios gilios jūros. Šiems retiems deimantams klasifikuoti taip pat dažnai naudojami pavadinimai, tokie kaip baby blue, royal, navy arba midnight.

GELTONIEJI DEIMANTAI

Šiuo metu geltonieji deimantai turi didelę paklausą rinkoje, be kitų spalvotų deimantų. Geltonieji deimantai taip pat gali būti vadinami Canary, kaip Canary geltonasis deimantas arba kartais kaip Zimmy. Jie atskleidžia gražią išvaizdą, tinka halo ir soliterui, taip pat gali būti elegantiškai derinami su kitais pasirinkimais, nes dėl gyvibingos spalvos turi labai unikalią derinimo vertę. Jei domitės geltonuoju deimantu, tikrai turite daug alternatyvių pasirinkimų, kuriais galite nuostabiai papuošti gaminį su šiuo retu deimantu!

ŽALIEJI DEIMANTAI

Simbolizuojantys gamtą, augimą, harmoniją, ištvermę ir vaisingumą. Žalieji deimantai yra labai vertinami ir žavintys natūralūs brangakmeniai. Žalieji deimantai turi savo tonų rinkinį. Šie tonai gali skirtis nuo Faint Green iki Fancy Deep ir visiems gali būti teikiama pirmenybė, atsižvelgiant į nešiotojo skonį ir norą. Žalieji deimantai laikomi ramiausia akiai spalva ir turi labai stiprų emocinį ryšį su saugumu. Tai gali būti priežastis, kodėl daugelis papuošalų mylėtojų renkasi žalią deimantą ne tik ant žiedų, bet ir ant auskarų bei pakabukų!

Rožinis deimantas

Geidžiamiausia deimantų spalva yra rožinė, rožiniai deimantai yra mėgstamiausias moterų pasirinkimas. Svajingoms spalvoms parenkamos kruoščiai išgautos formos. Prabangos ir romantikos pojūtis, puikiai papildo moters papuošalų kolekciją. Lygiai taip pat kaip ir kitų spalvų deimantai, taip ir rožianiai deimantai yra įvairiausių atspalvių, nuo švelnių ir net blyškių iki ryškių ir gyvų rožinių tonų. Šie tonai vardijami kaip šviesūs, labai šviesūs, prabangūs, intensyvūs, sodrūs bei gyvybingi.

Baltasis Topazas

Baltasis topazas laikomas pusbrangiu akmeniu, silikatu mineralu, labai panašiu į deimantą. Nors ir minkštesnis negu deimantas (8 Moso skalėje), baltasis topazas yra geidžiamas dėl savo skaidrumo ir peršviečiamumo. Baltojo topazo pavadinimas yra kilęs iš graikiško žodžio 'tapazos', reiškiančio 'ieškoti'. Tikriausiai todėl tai ne atsitiktinumas, jog tikima balto topazo galia padėti dvasiškai gyti, pakeisti negatyvias mintis į pozityvias, pagelbėti rasti savo kelią, tikslą ir suteikti Jums tos papildomos energijos, kurios taip kartais trūksta. Jeigu ieškote papuošalo su akį traukiančiu akmeniu, tokiu pat skaidriu ir permatomu kaip deimantas, baltasis topazas užtikrintai geriausias pasirinkimas.
Spalva prilyginama vidurnakčio mėlynai arba tamsios mėlynos tonams. Šviesa nepersišviečia per akmenį, tinka žemiausio lygio aukštos kokybės juvelyrikai
Su švelniomis inkliuzijomis, matomomis plika akimi, "Geresnis - AA" safyras yra mėlyno atspalvio, per kurį prasišviečia šiek tiek šviesos
"Geriausios - AAA" kokybės safyrai yra unikalios, ryškiai mėlynos spalvos su vos matomomis inkliuzijomis brangakmenyje. Jei domina aukštos kokybės briliantai, tuomet tai tinkamiausias pasirinkimas.
Ypatingi išpjaustymai suteikia daugiau blizgesio, kuris ryškus ir dienos šviesoje ir esant dirbtinei šviesai. Daugiausiai iškasama prestižiniame Ceilono regione. Atspalvis ryškiai mėlynas.
Šviesa nepersišviečia per akmenį, tinka žemiausio lygio aukštos kokybės juvelyrikai
Su švelniomis inkliuzijomis, matomomis plika akimi. "Geresni (AA)" rubinai yra vidutiniško rausvumo, per kurių paviršių prasiskverbia šiek tiek šviesos.
Geriausių (AAA)" rubinų spalva vidutiniškai raudona su labai mažomis, ant brangakmenio matomomis inkliuzijomis. Jei domina aukštos kokybės rubinai, tuomet tai tinkamiausias pasirinkimas.
Ypatingi išpjaustymai suteikia daugiau blizgesio, kuris ryškus ir dienos šviesoje ir esant dirbtinei šviesai.
Spalva vidutinio žalumo. Šviesa nepersišviečia per akmenį, tinka žemiausio lygio aukštos kokybės juvelyrikai
Su švelniomis inkliuzijomis, matomomis plika akimi. "Geresni (AA)" smaragdai yra vidutiniško žalumo su šviesiais atspalviais.
Geriausių (AAA)" deimantų kokybė labai gera, o spalva ryški, su švelniais atspalviais. Jei domina aukštos kokybės briliantai, tuomet tai tinkamiausias pasirinkimas.
Ypatingi išpjaustymai suteikia daugiau blizgesio, kuris ryškus ir dienos šviesoje ir esant dirbtinei šviesai. Tradiciškai dėvėti karališkųjų asmenų, geriausi (AAA) smaragdai neabejotinai išlieka geriausias pasirinkimas visais laikais
Šie geltonieji deimantai paprastai būna šviesios spalvos ir žemo intensyvumo. Tai yra minimalus reikalavimas puikiems papuošalams.
Dėl ryškesnės spalvos, deimantas yra labiau pageidaujamas geltonasis deimantas. Šie geltonieji deimantai yra vidutiniškai intensyvios spalvos ir šiek tiek tamsesnio atspalvio.
Šie geltonieji deimantai yra neabejotinai labiausiai pageidaujamas pasirinkimas, kai kalbama apie geltonuosius deimantus. Jie yra intensyvios geltonos spalvos ir puikiai tinka papuošalams.
Šie geltonieji deimantai turi intensyviausią ir ryškiausią spalvą. Jie yra labai reti ir tiks Jūsų geriausiems papuošalams.
Šie mėlynieji deimantai paprastai yra šviesios spalvos ir mažo intensyvumo. Tai yra minimalus reikalavimas puikiems papuošalams.
Šie mėlynieji deimantai yra neabejotinai labiausiai pageidaujamas pasirinkimas, kai kalbama apie mėlynuosius deimantus. Jie yra intensyvios mėlynos spalvos ir puikiai tinka papuošalams.
Šie mėlynieji deimantai turi intensyviausią ir ryškiausią spalvą. Jie yra labai reti ir tinka Jūsų geriausiems papuošalams.
Ryškesnės spalvos, labiau pageidaujamas rožinis deimantas. Šie rožiniai deimantai yra vidutinio intensyvumo spalvos ir šiek tiek tamsesnio atspalvio.
Kai kalbame apie rožinius deimantus, šie užtikrintai yra labiausiai pageidaujami. Šie rožiniai deimantai pasižymi intensyvia rožine spalva ir puikiai tinka labai aukštos kokybės juvelyrikai.
Šie rožiniai deimantai pasižymi pačia intensyviausia ir ryškiausia spalva. Šie rožiniai deimantai yra labai reti ir tinkami aukščiausios kokybės juvelyrikai.
Šie žalieji deimantai paprastai būna šviesios spalvos ir žemo intensyvumo. Tai yra minimalus reikalavimas puikiems papuošalams.
Dėl ryškesnės spalvos jie yra labiau pageidaujami žalieji deimantai. Šie žalieji deimantai yra vidutiniškai intensyvios spalvos ir šiek tiek tamsesnio atspalvio.
Šie žalieji deimantai neabejotinai yra labiausiai pageidaujamas pasirinkimas, kai kalbama apie žaliuosius deimantus. Jie turi intensyvią žalią spalvą ir puikiai tinka dailiems papuošalams.
Šie žalieji deimantai turi intensyviausią ir ryškiausią spalvą. Jie yra labai reti ir tinka Jūsų geriausiems papuošalams.
Šie rudi deimantai dažniausiai būna šviesaus atspalvio ir mažo intensyvumo. Tai minimalus geros juvelyrikos reikalavimas.
Ryškesnės spalvos, labiau pageidaujamas rudas deimantas. Šie rudi deimantai yra vidutinio intensyvumo spalvos ir šiek tiek tamsesnio atspalvio.
Kai kalbame apie rudus deimantus, šie užtikrintai yra labiausiai pageidaujami. Šie rudi deimantai pasižymi intensyvia ruda spalva ir puikiai tinka labai aukštos kokybės juvelyrikai.
Šie rudi deimantai pasižymi pačia intensyviausia ir ryškiausia spalva. Šie rudi deimantai yra labai reti ir tinkami aukščiausios kokybės juvelyrikai
''Geras (A)'' klasifikuojamas Ametistas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Ametistas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Ametistas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Ametistas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Ametistas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Citrinas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Citrinas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Citrinas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Citrinas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Citrinas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Granatas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Granatas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Granatas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Granatas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Granatas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Mėlynasis topazas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Mėlynasis topazas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Mėlynasis topazas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Mėlynasis topazas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Mėlynasis topazas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Peridotas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Peridotas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Peridotas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Peridotas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Peridotas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Akvamarinas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Akvamarinas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Akvamarinas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Akvamarinas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Akvamarinas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Ugninis Opalas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Ugninis Opalas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Ugninis Opalas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Ugninis Opalas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Ugninis Opalas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Žaliasis Ametistas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Žaliasis Ametistas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Žaliasis Ametistas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Žaliasis Ametistas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Žaliasis Ametistas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Žaliasis Turmalinas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Žaliasis Turmalinas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Žaliasis Turmalinas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Žaliasis Turmalinas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Žaliasis Turmalinas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Rožinis Turmalinas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Rožinis Turmalinas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Rožinis Turmalinas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Rožinis Turmalinas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Rožinis Turmalinas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Rožinis Kvarcas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Rožinis Kvarcas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Rožinis Kvarcas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Rožinis Kvarcas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Rožinis Kvarcas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Tanzanitas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Tanzanitas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Tanzanitas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Tanzanitas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Tanzanitas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Dūminis Kvarcas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Dūminis Kvarcas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Dūminis Kvarcas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Dūminis Kvarcas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Dūminis Kvarcas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Morganitas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Morganitas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Morganitas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Morganitas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Morganitas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Rodolito Granatas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Rodolito Granatas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Rodolito Granatas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Rodolito Granatas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Rodolito Granatas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Tsavoritas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Tsavoritas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Tsavoritas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Tsavoritas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Tsavoritas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
Pasižymi smulkiomis inkliuzijomis, šviesia brangakmenio spalva. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį.
Inkliuzijos arba maži vidiniai kristalai yra šiek tiek matomi atidžiai apžiūrėjus, tačiau nėra ypatingai matomi.
Aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima aptikti geriausiose juvelyrikose. Akmuo pasižymi labai labai smulkiomis inkliuzijomis, nematomomis plika akimi.
Aukščiausios kokybės brangakmenis. Nepriekaištingas ir tobulai briaunuotas. Nesimato jokių inkliuzijų net ir išdidinus vaizdą 10 kartų.
Pasižymi smulkiomis inkliuzijomis, šviesia brangakmenio spalva. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį.
Inkliuzijos arba maži vidiniai kristalai yra šiek tiek matomi atidžiai apžiūrėjus, tačiau nėra ypatingai matomi.
Aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima aptikti geriausiose juvelyrikose. Akmuo pasižymi labai labai smulkiomis inkliuzijomis, nematomomis plika akimi.
Aukščiausios kokybės brangakmenis. Nepriekaištingas ir tobulai briaunuotas. Nesimato jokių inkliuzijų net ir išdidinus vaizdą 10 kartų.
Pasižymi smulkiomis inkliuzijomis, šviesia brangakmenio spalva. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį.
Inkliuzijos arba maži vidiniai kristalai yra šiek tiek matomi atidžiai apžiūrėjus, tačiau nėra ypatingai matomi.
Aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima aptikti geriausiose juvelyrikose. Akmuo pasižymi labai labai smulkiomis inkliuzijomis, nematomomis plika akimi.
Aukščiausios kokybės brangakmenis. Nepriekaištingas ir tobulai briaunuotas. Nesimato jokių inkliuzijų net ir išdidinus vaizdą 10 kartų.
Žalias swarovski cirkonis: Turintis tokias pačias savybes kaip ir žalias kubinis cirkonis. Skiriasi tuo, jog swarovski yra visame pasaulyje žinomas sinteninių akmenų prekės ženklas.
Žalias kubinis cirkonis: Žalias kubinis cirkonis yra dažnai naudojamas kaip smaragdo pakaitalas. Vis dėlto tai sintetinis akmuo, skirtingai negu smaragdas, kuris yra natūralus brangakmenis, randamas skirtingų spalvų bei rūšių.
Swarovski cirkonis: Turintis tokias pačias savybes kaip ir skaidrus kubinis cirkonis; bespalvis ir spindintis. Skiriasi nuo kubinio cirkonio tuo, jog swarovski yra visame pasaulyje žinomas sinteninių akmenų prekės ženklas.
Kubinis cirkonis: Kubinis cirkonis tai rankomis gaminama medžiaga, naudojama dėl savo patvarumo ir spindesio kaip pigesnis deimanto pakaitalas juvelyrikoje. Šis sintetinis akmuo gali būti permatomas ir bespalvis taip pat skirtingų spalvų ir formų.
Tamsiai mėlynas swarovski cirkonis: Turintis tokias pačias savybes kaip ir mėlynas kubinis cirkonis. Skiriasi tuo, jog swarovski yra visame pasaulyje žinomas sinteninių akmenų prekės ženklas.
Tamsiai mėlynas kubinis cirkonis: Mėlynas kubinis cirkonis yra dažnai naudojamas kaip safyro pakaitalas. Vis dėlto tai sintetinis akmuo, skirtingai negu safyras, kuris gali būti skirtingų spalvų ir rūšių.
Raudonas swarovski cirkonis: Turintis tokias pačias savybes kaip ir raudonas kubinis cirkonis. Skiriasi tuo, jog swarovski yra visame pasaulyje žinomas sinteninių akmenų prekės ženklas.
Raudonas kubinis cirkonis: Raudonas kubinis cirkonis yra dažnai naudojamas kaip rubino pakaitalas. Vis dėlto, tai yra sintetinis akmuo, skirtingai nuo rubino, kuris gali būti įvairiausių atspalvių ir rūšių.
Deimantai turi akivaizdžių inkliuzijų, kurios yra aptinkamos priartinus 10 kartų bei yra gerai matomos pilka akimi.
SI deimantai turi nežymių inkliuzijų, kurios yra pastebimos priartinus 10 kartų ir dažnai gali būti matomos plika akimi.
Deimantai turi nežymias inkliuzijas. Šios inkliuzijos nematomos plika akimi, tačiau gali būti vos matomos priartinus 10 kartų.
Šio švarumo deimantai gali turėti labai nežymias inkliuzijas, kurias yra labai sunku pamatyti net 10 kartų priartinus; jie nėra matomi plika akimi.
VS deimantai turi labai nežymias inkliuzijas, kurios nematomos plika akimi ir gali būti pastebimos tik priartinus.
VVS skaidrumo deimantai gali turėti labai nežymias inkliuzijas, kurias yra labai sunku pamatyti net 10 kartų priartinus. Šios inkliuzijos nėra matomos plika akimi.
'Smulkios arba labai smulkios inkliuzijos', nėra matomos plika akimi ir gali būti pastebimos tik išdidinus vaizdą.
'Labai labai smulkios inkliuzijos', žinoma kaip aukščiausio lygio, klasifikuojama kaip nepriekaištinga iš vidaus arba nepriekaištinga.
Natūralus, nuostabios spalvos, termiškai neapdorotas rubinas. Tokios rūšies rubinai yra aukščiausios kokybės su minimaliomis inkluzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.
Natūralus ir intensyvios spalvos, termiškai neapdorotas rubinas. Pripažįstamas kaip aukščiausios klasės rubinas.
Natūralus, nuostabios spalvos, termiškai neapdorotas safyras. Tokios rūšies safyrai yra aukščiausios kokybės su minimaliomis inkluzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.
Natūralus ir intensyvios spalvos, termiškai neapdorotas safyras. Pripažįstamas kaip aukščiausios klasės safyras.
Natūralus, nuostabios spalvos, termiškai neapdorotas smaragdas. Tokios rūšies smaragdai yra aukščiausios kokybės su minimaliomis inkluzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.
Natūralus ir intensyvios spalvos, termiškai neapdorotas smaragdas. Pripažįstamas kaip aukščiausios klasės smaragdas.

Smaragdas (sukurtas laboratorijoje)

Skirtingų spalvų ir be inkliuzų, laboratorijoje sukurti smaragdai įkūnija savyje nepriekaištingumą. Be to, laboratorijoje sukurti smaragdai turi tas pačias astrologines savybes kaip ir natūralūs, todėl jie taip pat gali veikti jūsų kūną ir sielą. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems savo akmenyse tobulumo.

Safyras (sukurtas laboratorijoje)

Dėl savo tamsiai mėlynų šešėlių, laboratorijoje sukurtas safyras turi tas pačias fizines, chemines ir optines savybes kaip ir natūralus safyras. Spindinčio grožio dėka, laboratorijoje sukurtas safyras yra puikus pasirinkimas norintiems savo akmenyse matyti vizualųjį meistriškumą.

Rubinas (sukurtas laboratorijoje)

Dėl savo tobulumo ir glotnumo, laboratorijoje sukurti rubino akmenys yra tokie pat prašmatnūs kaip ir natūralūs. Be savo kerinčio grožio, laboratorijoje sukurtas rubinas taip pat yra galios bei gyvenimo džiaugsmo simbolis. Kadangi laboratorijoje sukurti rubinai turi tas pačias fizines, optines ir chemines savybes kaip ir natūralūs rubinai, jie taps puikia alternatyva mylintiems rubiną.

Rubelitas (sukurtas laboratorijoje)

Dar žinomo kaip rausvojo turmalino, rubellito pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio „rubellus“, reiškiančio „rausvą“. Savo kvapą gniaužiančiu rožinės ir raudonos spalvos deriniu, rubelitas yra akmuo, kuris, kaip manoma, pirkėjui suteikia gyvenimo energiją. Tiems, kurie dvejoja ir galvoja rinktis natūralų ir originalų rubelitą, verta žinoti, kad laboratorijoje sukurti rubelitai pasižymi tomis pačiomis savybėmis, kaip ir natūralūs.

Moisanitas (sukurtas laboratorijoje)

Primenantis skaidraus ir blizgančio deimanto paviršių, moisanitas yra mineralinė silicio karbido forma ir tai yra dar vienas laboratorijoje sukurtų akmenų tipas. Būdamas toks pat tvirtas kaip deimantai, moisanitas yra puiki sužadėtuvių žiedo alternatyva.

Mėlynasis Cirkonis

Kilęs būtent iš Kambodžos, todėl taip pat gerai žinomas kaip Kambodžos mėlynasis cirkonis. Mėlynojo cirkonio atspalvį geriausiai apibūdinti galima dangaus mėlynumo arba pasteline mėlyna spalvomis. Primenantis deimantus ir turintis panašų pavadinimą kaip ir kubinis cirkonis, jis neturėtų būti painiojamas su sintetiniu kubiniu cirkoniu. Manoma, kad priklausantis cirkonių šeimai, mėlynasis cirkonis daro didelę įtaką žmogaus kūnui. Manoma, kad mėlynasis cirkonis padeda jį nešiojančiam žmogui atsipalaiduoti.

Rudasis Cirkonis

Kilęs iš Tanzanijos, rudasis cirkonis yra dar vienas cirkonų šeimos narys. Savo išvaizda ir pavadinimu į deimantus panašus natūralus rudasis cirkonis neturėtų būti painiojamas su sintetiniu kubiniu cirkoniu. Būdamas natūraliu akmeniu, kaip ir kiti cirkonio šeimos akmenys, rudasis cirkonis taip pat daro teigiamą poveikį žmogaus kūnui. Manoma, kad dėl savo gydomojo poveikio rudasis cirkonis mažina fizinį skausmą. Šis akmuo gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pajusti gydomąją motinos žemės galią.

Baltasis Cirkonis

Kilęs iš Tanzanijos ir Nigerijos, baltasis cirkonis yra skaidrus natūralus akmuo, savo išvaizda panašus į deimantą. Nereikėtų painioti su kubiniu cirkoniu, nes baltasis cirkonis yra natūralus akmuo, o kubinis cirkonis - sintetinis. Baltasis cirkonis pasižymi dviguba refrakcija, todėl jo vizualioji kokybė yra neįtikėtina. Tai bus puiki deimanto alternatyva, jeigu ieškote panašios išvaizdos akmens, tačiau kažko kito nei deimantas.

Kunzitas

Atkreipiantis į save dėmesį savo plačiu spalvų diapazonu, nuo švelnios pastelinės rožinės iki ryškiai violetinės purpurinės spalvos, Kunzitas yra mažai žinomas, bet reto grožio akmuo. Dažnai aptinkamas didesnių dydžių Kunzitas yra monoklininis, o jo kristalai paprastai turi ašmenų formą. Netgi būdamas menkai žinomas, jis puošia tokias svarbias asmenybes kaip Glosterio hercogienė.

Juodasis Opalas

Laikomas rečiausia opalo forma, juodasis opalas turi įvairių spalvų tonus, kurie patenka į diapazoną nuo juodos iki tamsiai pilkos spalvos. Šis akmuo ypatingas tuo, kad jame galima rasti tokią gausią atspalvių įvairovę. Jūs galite pamatyti blizgius raudonus, oranžinius ar žalius atspalvius, kuriuos atspindi juodasis opalas.

Neptūno Sodo Topazas

Pavadinimas siejasi su harmoninga Neptūno planetos paviršiaus spalvų gama. Neptūno sodo topazas sveikina jus savo nežemišku grožiu. Norint paryškinti akmens spalvą ir kokybę, Neptūno sodo topazas yra padengiamas tam tikra medžiaga. Šis akmuo, būdamas topazų šeimos nariu, taip pat turi atpalaiduojančių savybių. Tikinčiuosius akmenų galiomis, jis nuramins ir apsaugos nuo ligų.

Merkurijaus Topazas

Skaidraus paviršiaus Merkurijaus topazas atspindi šviesą, sukurdamas auroros efektą. Kaip ir Merkurijaus planeta, nusidažanti mėlyna spalva, kuomet atsispindi saulės šviesa, Merkurijaus topazo akinančias spalvas galima pamatyti, kai jis yra veikiamas saulės spindulių. Šis efektas sukuriamas atliekant procesą, vadinamą fiziniu nusodinimu garų pavidalu, dėl kurio ir atsiranda šis šviesos efektas.

Mistinis Topazas

Toks pat mistinis, kaip ir pavadinimas, mistinis topazas gali būti vadinamas spalvų rojumi dėl savo vaivorykštės blizgesio. Akmens padengimo metu jo spalva sustiprėja ir įgauna galutinę formą. Manoma, kad akmuo išsklaido neigiamas emocijas ir atitolina nuo piktųjų dvasių. Šis akmuo atpalaiduoja tą, kuris jį nešioja. Dėl savo „akių švarumo“, mistiniam topazui nėra vietos netobulumui. Turėdamas didelę vaivorykštės koncentraciją, šis akmuo yra puikus pasirinkimas.

Rožinis Topazas

Būdamas viena iš rečiausių topazo variacijų, rožinis topazas savo subtiliu grožiu ištirpdins rožinės spalvos mylėtojų širdis. Kuomet akmuo yra padengiamas, jo spalva sustiprėja ir įgauna galutinę formą. Pagyvindamas savininko energiją, akmuo, manoma, kad taip pat apsaugo nuo neigiamos energijos dieviškosios apsaugos nuo saulės dėka. Kadangi rožinis topazas sustiprina kūrybinį mąstymą, jis gali būti puikus pasirinkimas dizaineriams ar menininkams. Pažvelgę į jį, jūs pajusite spalvų šilumą, kurią jis suteikia.

Opalas

Būdamas stulbinančiu akmeniu su savo švytinčiu grožiu, baltos spalvos opalas yra labiausiai paplitęs akmens tipas. Manoma, kad, kaip ir kiti opalo akmenys, jis turi daug energijos ir veikia mūsų kūną. Tikima, kad opas pakeičia neigiamą energiją į teigiamą ir išvalo žmogaus neigiamas mintis.

Sultono akmuo

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, sultono akmuo, pastaruoju metu tampa vis populiaresnis. Priklausomai nuo šviesos šaltinio, jo spalvos gali keistis nuo šampano iki persikų spalvos. Dėl aukšto refrakcijos rodiklio, jūs galite išvysti didelė šių spalvų įvairovę net ir blankioje šviesoje. Paprastai jis gaminamas didesniais karatais, kad būtų galima pamatyti tą kvapą gniaužiantį spalvų pokytį.

Tsavoritas

Būdamas vienas iš grosuliaro granato šeimos narių, tsavoritas buvo vienas populiariausių brangakmenių dėl savo retumo. Jo kvapą gniaužianti žalia spalva gali priminti jums smaragdą. Žalia spalva susijusi su akmens chemine struktūra, kurioje yra chromo arba vanadžio, todėl tsavoritas yra tikra šventė akims. Manoma, kad tsavoritas išgydo žmogaus, nešiojančio jį, emocines traumas ar ligas.

Juodasis Safyras

Būdamas safyrų šeimos nariu, juodasis safyras yra vienas iš mineralinio korundo rūšių. Būdamas juodos pikio spalvos, juodasis safyras išlaiko tamsius tonus, o kai kurie iš jų, kuomet yra veikiami šviesos, taip pat gali atskleisti metalinius tonus. Daugiausia išgaunamas Australijoje, juodasis safyras gali būti puiki alternatyva juodos spalvos mėgėjams. Manoma, kad juodieji safyrai ramina savininką chaotiškoje situacijoje ir yra apsauginis skydas nuo patyčių.
Brangakmenių kokybė
Kiekvieno brangakmenio klasifikavimas pasižymi skirtingomis savybėmis, tokiomis kaip spalva ir skaidrumas, apibūdinančiomis brangakmenio kokybę.
Brangakmenio kokybė
Atsiųskite Mano Žiedą Vidutinio Dydžio:
Jeigu jūs nežinote tikslaus savo žiedo dydžio,Jūs galite pasirinkti šį variantą. Mes pagaminsime ir atsiųsime jūsų žiedą dažniausiai naudojamo dydžio. Jeigu šis dydis jums netiktų, 60 dienų begyje nuo įsigyjimo datos,mes pakeisime dydį į jums norimą nemokamai.
Spalva
Tiksli spalva varijuoja priklausomai nuo cheminės brangakmenių sudėties. Deimantų spalvų rūšių skalė varijuoja nuo D iki Z. Aukščiausia spalvos rūšis bei balčiausias įmanomas akmuo yra D spalvos deimantas. Tai yra taip pat rečiausia spalvos rūšis, kuri yra paverčiama aukštesne verte. Deimantai, esantys nuo G iki J spalvos grupėje turi kūno spalvos užuominų bei laikomi beveik bespalviai. Idealiausia deimanto spalva yra laikoma H spalva.
Colour
Lydinys/ Spalva
Lydinys nurodo pagrindinę medžiagą, naudojamą gaminant papuošalą. Spalva yra nustatoma pagal metalo bei kitų priemaišų kombinaciją.
alloy
Pagrindinis akmuo:
Pagrindinis akmuo yra pirminis akmuo papuošaluose. Pagrindinio akmens karatas yra didesnis negu kitų akmenų.
Akmuo 3:
Akmuo 3 susideda iš mažesnių, papildomų akmenėlių, kurie įtvirtina harmoniją tarp vidurinio ir kraštutinių akmenų.
Akmens briaunavimas:
Briaunavimas reiškia išpjovimo/šlifavimo modelį, proporcijas bei brangakmenio simetriją. Netinkamai briaunuotas brangakmenis praranda dalį sklindančios šviesos, todėl jis gali nespindėti. Brangakmeniai gali būti šlifuojami skirtingomis formomis tokiomis kaip kvadrato ar ovalo su nusmailėjančiais galais formos. Tačiau tik klasikinių briliantų šlifavimas pasaulio mastu pripažinamas kaip standarto įvertinamas.
Bragakmenio švarumas:
Brangakmenio švarumas apima akmens spalvą bei jo švarumą. Brangakmenio švarumas priklauso nuo jo tipo. AAA tipo švarumas nurodo labai švarius akmenis, tuo tarpu AA tipas reiškia pusiau švarius akmenis.
Stone Clarity
Karatas :
Karatas nurodo deimantų bei kitų brangakmenių mastą (svorį).
Carat
Grynumas:
Termins ''Solid'' norāda, ka priekšmets nav iekšā tukšs.
Solid
GLAMIRA logotipas:
Akmens forma:
Forma apibūdina deimanto formą bei išvaizdą, pavyzdžiui, apvalios formos, kvadrato formos, stačiakampio formos, ovalo formos, kvadrato ar stačiakampio formos su nukirtstais kampais. Kiekviena iš šių formų turi visiškai skirtingas savybes.
Stone Shape
Akmens forma:
bei išvaizdą, pavyzdžiui, apvalios formos ar ovalo formos. Kiekviena iš šių formų turi visiškai skirtingas savybes.
Stone Shape
Brangakmenio skersmuo:
Skersmuo (dimensija) nurodo realią brangakmenio išvaizdą. Atsižvelgiant į briaunavimo pasirinkimų įvairovę manoma, jog brangakmenio skersmuo išmatuoja realų brangakmenio dydį tiksliau negu karato svoris.
Stone Diameter
Plotis:
Kalbama apie nustatytą pagal stilius žiedų plotį.
width
Storis:
Žiedo storis yra matuojamas milimetrais; matuojama vertikaliai nuo vidaus ties pirštu iki išorės.
1.2 mm 1.4 mm 1.6 mm 1.8 mm 2.0 mm
Akmens tipas:
Kalbama apie akmenis pradedant nuo cirkonio baigiant deimantu. Jis taip pat apima jų skaidrumą bei karatų svorius.
Paviršius:
Kalbama apie procesus tokius kaip šlifavimą, inkrustavimą, granuliavimą.
Profilis:
Kalbama apie vestuvinių žiedų formas, įskaitant lygios išorės formą (angl. flat court), lengvą išgaubimą vidinėje bei išorinėje žiedo pusėse (angl. slight court) ir storą užapvalinimą tiek vidinės, tiek ir išorines žiedo pusės (eng. traditional court). Tipiškos „flat court“ žiedo ypatybės yra lygi žiedo išorė bei lengvas išgaubimas žiedo viduje. „Slight court“ kalbama apie tokį žiedo profilį, kuris yra lengvai suapvalintas vidinėje bei išorinėje žiedo pusėse. „Traditional court” yra storai užapvalintos tiek vidinė, tiek išorinė pusės.
profile
Dovanų dėžutė/dėklas
Dekoruotos Glamira dėžutės, skirtos supakuoti pasirinktus gaminius kaip dovaną.
Gift Box/ Case
Dovanų dėžutė/dėklas
Dekoruotos Glamira dėžutės, skirtos supakuoti pasirinktus gaminius kaip dovaną.
Gift Box/ Case
Lydinys:
Skirtingų metalų mišinys. Sujungiant skirtingas metalų proporcijas, lydiniai pakeičia gyno metalo savybes tam, kad gautumėme norimų charakteristikų. Brangiųjų metalų, tokių kaip auksas, sidabras, paladis ar platina atveju, gamyba pradedama tik po to, kai metalai yra išlydomi.
alloy
Graviravimas
GLAMIRA naudoja graviravimo lazeriu techniką, dėka kurios įmanomas lygus produkto paviršius.
Nemokamas žiedo dydžio keitimas, neriboto laiko garantija ar taisymai taip pat pritaikomi ir graviruotoms prekėms.
engraving
Sertifikavimas
SertifikavimasVisi GLAMIRA produktai yra siunčiami su GLAMIRA autentiškumo sertifikatu. Taip pat galite pasirinkti deimantą, sertifikuotą GIA arba HRD. Jeigu turite konkretų pageidavimą tarp GIA ir HRD, pateikę savo užsakymą susisiekite su mūsų Klientų Aptarnavimo skyriumi.
Nerandate savo žiedo dydžio?
Jei nesate susipažinę su šia žiedo dydžių skale, pasakykite mums savo dydį bet kuriuo tarptautiniu žiedo dydžio formatu ir mes jį pritaikysime Jums!
Can't find your ring size here?
Storis
Žiedo storis yra matuojamas milimetrais; matuojama vertikaliai nuo vidaus ties pirštu iki išorės.
1.2 mm 1.4 mm 1.6 mm 1.8 mm 2.0 mm
Akcento spalva
Emalis yra iš esmės papuošalų pagražinimas, taikomas su spalvingu stiklišku pagrindu, permatomu ar nepermatomu, prilydytu prie gaminių metalo paviršiaus.
Akcento spalva
Akcento spalva
Emalis yra iš esmės papuošalų pagražinimas, taikomas su spalvingu stiklišku pagrindu, permatomu ar nepermatomu, prilydytu prie gaminių metalo paviršiaus.
Akcento spalva
Akcento spalva
Emalis yra iš esmės papuošalų pagražinimas, taikomas su spalvingu stiklišku pagrindu, permatomu ar nepermatomu, prilydytu prie gaminių metalo paviršiaus.
Akcento spalva
Akcento spalva
Emalis yra iš esmės papuošalų pagražinimas, taikomas su spalvingu stiklišku pagrindu, permatomu ar nepermatomu, prilydytu prie gaminių metalo paviršiaus.
Akcento spalva
Ilgis

 

Ilgis
Ilgis

 

Ilgis
Ilgis

 

Ilgis
Ilgis
SUŽINOKITE SAVO APYRANKĖS DYDĮ
Kaip reguliuoti savo apyrankės ilgį?
Kaip pakeisti savo kulkšnies apyrankės ilgį?
Tam, kad papuošalas tobulai tiktų, kulkšnies apyrankės grandinėlės ilgį galite reguliuoti ties susegimu.
Kaip pakeisti savo kulkšnies apyrankės ilgį?
Kaip reguliuoti savo apyrankės ilgį?
Norint tobulai prisitaikyti dydį, grandinėlės ilgis gali būti koreguojamas atitinkamai reguliuojant prie užsegimo prijungtą grandinėlės dalį.
Kaip reguliuoti savo apyrankės ilgį?
Brangakmenių skaičius
Nurodytas akmenų skaičius skirtas žiedų dydžiams nuo 17-to ir didesniems. Akmenų skaičius gali kisti, jeigu buvo pasirinkti mažesni dydžiai
Brangakmenių skaičius
Prašome atkreipti dėmesį, kad akmenukų skaičius aplink žiedą gali skirtis, priklausomai nuo žiedo dydžio. Nurodytas akmenų skaičius skirtas žiedų dydžiams nuo 17-to ir didesniems. Akmenų skaičius gali kisti, jeigu buvo pasirinkti mažesni dydžiai
Comfort Fit
Žiedo kraštas yra išlenktas išorėje stilingam įvaizdžiui sukurti ir suapvalintas viduje didesniam komfortui užtikrinti.
Comfort Fit
Spalvoto deimanto kokybė
Spalvoto deimanto kokybę (klasifikavimą) apibūdina deimanto savybės, tokios kaip spalva, skaidrumas ir briaunavimas.
Spalvoto deimanto kokybė
Deimanto kokybė
Deimanto kokybę (klasifikavimą) apibūdina deimanto savybeė, tokios kaip spalva, skaidrumas ir briaunavimas.
Diamond Quality
Pasirinkite termišką apdorojimą
 • Termiškai apdorotas
 • Termiškai neapdorotas
Termiškai apdorotas reiškia, jog brangakmenis buvo apdorotas karščiu siekiant išgauti geresnę spalvą/skaidrumą. Tai laikoma natūraliu apdorojimu, kadangi tai proceso, kurio metu brangakmenis susikūrė žemėje, tęsinys.
Termiškai neapdorotas reiškia, jog brangakmenis nebuvo apdorotas karščiu ir spalvos/skaidrumo savybės yra natūralios.
Kilmės šalis
 • Afrikietiškas
 • Kolumbietiškas
Afrikos smaragdai pasižymi šviesesnėmis spalvomis. Inkliuzijos gali būti šiek tiek tamsesnės.
Kolumbijos smaragdai yra šiltesnių tonų. Jų spalva intensyvi ryški skaidri žalia. Šie smaragdai labiausiai vertinami ir populiariausi, pasižymi labai šviesiomis neryškiomis inkliuzijomis.
Vidutinis svoris
Pateikta svorio informacija yra apytikslė ir paremta 20 1/2-tu dydžiu.
GRANDINĖLĖS ILGIS

Mūsų vaikiškos apyrankės turi reguliuojamą grandinėlę, kurią galima keisti atsižvelgiant į vaiko amžių. Grandinėlės ilgis gali būti 9-12 cm ir 12-15 cm.

Pasinaudojant žemiau pateikta lentele, galite susipažinti su apyrankių ilgiais skirtingoms amžiaus grupėms. Atkreipkite dėmesį, kad tai apytiksliai išmatavimai ir tikrasis ilgis gali skirtis priklausomai nuo vaiko riešo išmatavimų bei jūsų pasirinkimo turėti prigludusią ar laisvą grandinėlę.

 • 0-6 metai
 • 9-12 cm
 • 6-13 metai
 • 12-15 cm
PASIRINKITE KIEKĮ
Šį produktą galima įsigyti ir kaip auskarų porą ir kaip atskirą auskarą. Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus poros variantą, gausite du identiškus auskarus.
Ar jūsų baltojo aukso papuošalai yra padengti rodžiu?

Taip

Gemstone Quality

Ne

Gemstone Quality

Padengimas rodžiu yra naudojamas norint sustiprinti baltojo aukso blizgesį. Kai šis pasirinkimas pažymėtas "Ne", Jūsų produktas nebus apdorojamas rodžiu ir turės naturalią spalvą vietoj grynos žvilgios baltos.

Padengta rodžiu

Jūsų papuošalų baltoji dalis bus pagaminta iš originalaus balto metalo ir bus padengta rodžiu, kuris suteikia daugiau blizgesio.

Ar jūsų sidabro papuošalai yra padengti rodžiu?
Padengimas rodžiu naudojamas tik baltos spalvos išryškinimui ir žiedo apsaugai nuo įbrėžimų, bet metalas po apsaugos sluoksniu yra sidabras.
Pasirinkti auksą
Iš žemiau pateiktų parinkčių pasirinkite aukso prabą.
Kaulas
Palyginus su kitais tokio tipo nosies smeigtukais tai yra geriausias pasirinkimas išgijusioms auskarų skylėms dėl savo mažesnės formos. Tai lengviausiai naudojamas smeigtukas, todėl jis yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems.
Kaip naudotis: Laikydami papuošalą už šono, įstumkite jį pro skylę, ir baigta.
Kaulas
Dešininio / Kairinio Įsukimo
Geriausias pasirinkimas aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms arba bijantiems, kad nosies smeigtukas gali iškristi. Palyginti su kitais tipais, jį naudoti gali būti sudėtingiausia.
Kaip naudotis: Laikydami už deimanto, padarykite taip, kad apvalioji dalis atrodytų kaip vaivorykštė ir švelniai sukdami įstumkite pro skylę. Šiek tiek spausdami, apverskite jį aukštyn.
Dešininio / Kairinio Įsukimo
L forma
Tiems, kuriems kyla problemų naudojant sraigto tipo nosies smeigtukus, šios formos smeigtuką lengviau įkišti / išimti nei sraigto formos ir saugiau nei nosies kaulo.
Kaip naudotis: Laikydami už papuošalo, padarykite taip, kad L forma apvirstų aukštyn kojomis ir įstumkite pro skylę. Tada stumkite kampu, kol jis pateks į vidų.
L forma

375 Raudonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Baltas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Baltas Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą .

375 Geltonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Baltas Geltonas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Geltonas Baltas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Raudonas Baltas Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kaip 100% grynumo auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

585 Raudonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Baltas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Baltas Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Geltonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Baltas Geltonas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Geltonas Baltas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalių kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Raudonas Baltas Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalių kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kaip 100% grynumo auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalių aukso ir 10 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% Auksą.

585 Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalių kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% Auksas.

585 Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalių kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

750 Raudonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą.

750 Baltas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą .

750 Baltas Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą.

750 Geltonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą.

750 Baltas Geltonas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą.

750 Geltonas Baltas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą.

750 Raudonas Baltas Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą.

750 Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą.

750 Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą.

750 Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą.

925 Sidabras

Sidabras yra taurusis metalas ir, kaip ir auksas, yra per aukštos prabos utilizavimui savo grynoje formoje. Sidabras sutvirtinamas juvelyrikai, lydant gryną sidabrą, kurio grynumas 0.999 (99.9%) su mažais kiekiais vario ir kitų metalų (7.5%). Varis ir kiti pridėti metalai sukietina sidabrą ir to rezultatas yra 0.925 sterlingo sidabras (92.5%). Priimtini sidabro kokybės žymėjimai yra sterlingas, ster, sidabras ir 925.

950 Platina

Laikoma vienu tyriausių tauriųjų metalų šiandieninėje juvelyrikoje, platina tabo prabangos ir ilgaamžiškumo simboliu. Dėl jos tvirtumo, gryna platina dažnai maišoma su kitais metalais, kad taptų lankstesnė. Įprastai platina maišoma su variu, paladžiu, rodžiu, iridžiu ir titanu. Keturiskart tvirtesnė nei auksas, platina žymi savo tvirtumo ypatybėmis, atsparumo susidėvėjimui ir savo svoriu. Gaminiai, pažymėti 950 ženkly yra 95% Platinos ir 5% lydinių metalų (įprastai rutenio, vario, kobalto, iridžio, rodžio ar paladžio). Tik metalai, pažymėti 950 grynumu yra laikomi aukštos kokybės platina.

950 Paladis

950 Paladžio lydiniai juvelyrikai įprastai sudaryti iš 95% Paladžio ir apie 5% Rutenio ir turi kitų lydinių metalų pėdsak. 950 paladžiui nebereikalingas rodžio apvadas, jis turi paklausias, panašias į platinos ypatybes ir formavimo charakteristikas.

500 Paladis

Paladis, tai vienas iš platinos grupės metalų, todėl turi panašias chemines savybes kaip ir Platina, tačiau yra mikštesnins ir pigesnis. Paladis gali būti naudojamas kaip balinamoji mežiaga, gaminant baltąjį auksą. Jo spalva natūraliai žvilganti ir sidabriškai balta.
50% Paladžio sudaro pats Paladis, o likusią dalį kiti cheminiai elementai. Likę metalų lydiniai paprastai yra sidabras ir cinkas.

600 Platina

Platina yra vienas iš tauriųjų metalų, kurį labai retai galima galima išvysti 100 % gryną, likusią jos dalį sudaro kiti elementai. Tai vienas brangiausių metalų ne tik dėl savo išskirtinio grožio, tačiau taip pat ir dėl to, jog Platina randama ne daugelyje pasaulio valstybių. Ar žinojote, jog norint išgauti vieną unciją platinos, turi būti iškasama net 10 tonų rūdos?
600 Platina yra lygi 60% platinos, kitą dalį sudaro kiti elementai.
GLAMIRA atrenka išskirtinės vertės ir kokybės metalus naudojamus gamyboje, tik iš patikimų tiekėjų visame pasaulyje. Mūsų klientai pasitiki mumis, todėl mūsų pareiga užtikrinti nepriekaištingą gaminių kokybę.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

950 Platina & Auksas

950 Platinos papuošalai yra gaminami iš 95% platinos. Platina yra hipoalergiškas metalas, kurio tvirtos ir nerūdijančios struktūros dėka galima naudoti ilgą laiką. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 950 platina & auksas leidžia naudoti abu metalus viename papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.

925 Sidabras & Auksas

925 Sidabras, taip pat vadinamas „Sterling sidabru“, susideda iš 92,5% sidabro. Aukso papuošalai yra pagaminti iš aukso ir įvairių metalų lydinio, reikalingo jį apdoroti. 925 sidabras & auksas leidžia naudoti abu metalus kartu tame pačiame papuošale. Aukso kiekis priklauso nuo pasirinktos aukso prabos.
Šis produktas nėra padengtas ar apdirbtas rodžiu. Produktas yra išlaikęs natūralią išvaizdą.

375 Auksas su Juodu Rodžiu

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą. Juodasis rodis yra skystas dengiamas lydinys, kuris yra naudojamas metalo padengimui panardinant jį į tirpalą prieš elektrifikavimą (elektrolizę).

585 Auksas su Juodu Rodžiu

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą. Juodasis rodis yra skystas dengiamas lydinys, kuris yra naudojamas metalo padengimui panardinant jį į tirpalą prieš elektrifikavimą (elektrolizę).

750 Auksas su Juodu Rodžiu

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
750 Auksas - 18K aukse yra 18 dalys aukso ir 6 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 75% auksą. Juodasis rodis yra skystas dengiamas lydinys, kuris yra naudojamas metalo padengimui panardinant jį į tirpalą prieš elektrifikavimą (elektrolizę).

925 Sidabras su Juodu Rodžiu

Sidabras yra taurusis metalas ir, kaip ir auksas, yra per aukštos prabos utilizavimui savo grynoje formoje. Sidabras sutvirtinamas juvelyrikai, lydant gryną sidabrą, kurio grynumas 0.999 (99.9%) su mažais kiekiais vario ir kitų metalų (7.5%). Varis ir kiti pridėti metalai sukietina sidabrą ir to rezultatas yra 0.925 sterlingo sidabras (92.5%). Priimtini sidabro kokybės žymėjimai yra sterlingas, ster, sidabras ir 925. Juodasis rodis yra skystas dengiamas lydinys, kuris yra naudojamas metalo padengimui panardinant jį į tirpalą prieš elektrifikavimą (elektrolizę).

Profilis A - tradicinis Comfort Fit

Žiedo kraštas yra užapvalintas iš vidaus ir iš išorės.

Profilis B - Flat Band Comfort Fit

Žiedas yra užapvalintas viduje ir plokščias išorėje su nedideliu užapvalinimu patogumui užtikrinti.

Profilis C - įgaubtas, patogus

Žiedo kraštai lenkti, todėl atrodo stilingai, viduje suapvalinti, todėl dar patogesni

Poliruotas

Blizgus ir atspindintis užbaigimas. Puikus būdas pabrėžti ir parodyti metalą. Taip pat žinomas kaip blizgus užbaigimas.

Nušveistas viela (ledo matinis)

Neatspindintis užbaigimas su gilesniais šveitimo brūkšniais.

Horizontaliai nušveistas (matinis)

Neatspindintis užbaigimas su linijine šveitimo tekstūra. Šio tipo užbaigimas sumažina metalo atspindį.

Šlifuotas smėliasroviu

Šiurkštus užbaigimas su grūdėta tekstūra. Naudojamas su drauge su poliruotu užbaigimu žiedui suteikia ypatingą efektą.

Vertikaliai nušveistas (matinis)

Neatspindintis užbaigimas su vertikalia šveitimo tekstūra. Šio tipo užbaigimas sumažina metalo atspindį. Naudojamas drauge su poliruotu užbaigimu suteikia žiedui prašmatnumo.

Poliruotas

Blizgus ir atspindintis užbaigimas. Puikus būdas pabrėžti ir parodyti metalą. Taip pat žinomas kaip blizgus užbaigimas.

Įstrižinės tekstūros užbaigimas

Neatspindintis užbaigimas su įstrižinių brūkšnių tekstūra.

Poliruotas

Blizgus ir atspindintis užbaigimas. Puikus būdas pabrėžti ir parodyti metalą. Taip pat žinomas kaip blizgus užbaigimas.

Vertikaliai nušveistas (matinis)

Neatspindintis užbaigimas su vertikalia šveitimo tekstūra. Šio tipo užbaigimas sumažina metalo atspindį. Naudojamas drauge su poliruotu užbaigimu suteikia žiedui prašmatnumo.

Poliruotas

Blizgus ir atspindintis užbaigimas. Puikus būdas pabrėžti ir parodyti metalą. Taip pat žinomas kaip blizgus užbaigimas.

Horizontaliai nušveistas (matinis)

Neatspindintis užbaigimas su linijine šveitimo tekstūra. Šio tipo užbaigimas sumažina metalo atspindį.

Poliruotas

Blizgus ir atspindintis užbaigimas. Puikus būdas pabrėžti ir parodyti metalą. Taip pat žinomas kaip blizgus užbaigimas.

Nušveistas viela (ledo matinis)

Neatspindintis užbaigimas su gilesniais šveitimo brūkšniais.

Poliruotas

Blizgus ir atspindintis užbaigimas. Puikus būdas pabrėžti ir parodyti metalą. Taip pat žinomas kaip blizgus užbaigimas.

Šlifuotas smėliasroviu

Šiurkštus užbaigimas su grūdėta tekstūra. Naudojamas su drauge su poliruotu užbaigimu žiedui suteikia ypatingą efektą.

Deimanto spalva

D deimantai yra aukščiausios prabos baltos spalvos bespalviai; šie deimantai turi rečiausią spalvą ir aukščiausią vertę.

E deimantai “bespalvių” skalėje užima antrą aukščiausią spalvos laipsnį. E deimantai yra laikomi labai retos baltos spalvos bei išskirtinai aukštos prabos.

F deimantai „bespalvių“ skalėje yra paskutiniai ir yra laikomi retos aukštos prabos baltos spalvos deimantais.

G deimantai užima pirmą vietą “beveik bespalvių” skalėje, ir taip pat yra labai vertingi. Juose galima atrasti nedidelius baltos spalvos pėdsakus.

H deimantai yra “beveik bespalvių” skalėje ir turi labai nežymią spalvą. Šių deimantų spalva gali būti nustatoma tik lyginant su kitais bespalviais deimantais.

I deimantai turi šiek tiek atspalvio ir yra laikomi “beveik bespalviais”. Nežymi I deimantų spalva gali būti aptinkama.

J deimantai yra paskutiniai “beveik bespalvių” skalėje. Nežymi J deimantų balta spalva gali būti matoma.

deimantai su atspalviu yra matuojami skalėje nuo K iki Z – tarp šiek tiek spalvotų iki labiau spalvotų deimantų; nuo šviesiai geltonos iki geltonos spalvos.

Diamond Colour D Diamond Colour E Diamond Colour F Diamond Colour G Diamond Colour H Diamond Colour I Diamond Colour J Diamond Colour KZ
Deimanto briaunavimas

Šio tipo deimantai yra visų įvertinimų viršūnėje ir yra labai reti dėl jų briaunų ir šviesos tobulos sąveikos. Šie deimantai atspindi šviesą geriausiai ir žėri intensyviausiai lyginant su kitomis deimantų kategorijomis.

Deimantai šioje skalėje yra laikomi turinčiais aukščiausią briaunavimo laipsnį. Briaunų sąveika yra gerai subalansuota ir įneša deimantui ugnies ir ryškumo.

Šio tipo deimantai sukuria nežymų žėrėjimą lyginant su idealaus briaunavimo deimantais; toks briaunavimas įneša šiek tiek tamsumo.

Deimantai šioje skalėje atspindi ne daug šviesos ir nestipriai žėri.

Diamond Cut Signature Diamond Cut Ideal Diamond Cut Very Good Diamond Cut Good
Deimanto švarumas

Ši švarumo skalė reiškia nepriekaištingus ar nepriekaištingus iš vidaus deimantus. Nepriekaištingi deimantai iš vidaus gali apimti tik blankias išorines dėmeles, kurias galima panaikinti poliruojant. Šie deimantai yra ypač reti.

Šio švarumo deimantai gali turėti labai nežymias inkliuzijas, kurias yra labai sunku pamatyti net 10 kartų priartinus; jie nėra matomi plika akimi.

Deimantai turi nežymias inkliuzijas. Šios inkliuzijos nematomos plika akimi, tačiau gali būti vos matomos priartinus 10 kartų.

Deimantai turi nežymias inkliuzijas, kurios gali būti aptinkamos priartinus 10 kartų.

Deimantai turi nežymias inkliuzijas, kurios yra pastebimos priartinus 10 kartų bei atidžiai nagrinėjant gali buti matomos pilka akimi.

Deimantai turi aiškias inkliuzijas, kurios gali daryti įtaką deimanto spindesiui. Šios inkliuzijos yra matomos plika akimi.

Diamond Clarity FL - IF Diamond Clarity VVS1 - VVS2 Diamond Clarity VS1 - VS2 Diamond Clarity SI1 - SI2 Diamond Clarity I1 Diamond Clarity I2 - I3
Grandinėlės ilgis

Grandinėlės ilgį galite pasirinkti iš dviejų variantų. Norėdami peržiūrėti jų skirtumus, paspauskite ant dydžio pasirinkimų viršuje.

Grandinėlės ilgį galite pasirinkti iš dviejų variantų. Norėdami peržiūrėti jų skirtumus, paspauskite ant dydžio pasirinkimų viršuje.

Chain Size 45 Chain Size 50

Laboratorijoje sukurti

akmenys

Nepaprasti ir gražūs, visai kaip natūralių brangakmenių papuošalai ... Laboratorijoje sukurti deimantai ir brangakmeniai yra naujausia juvelyrikos tendencija, atspindinti jūsų jausmus.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Nedaug intensyvi

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija

Savybės:

Nelabai intensyvi spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia baltųjų safyrų kokybė.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija, Mozambikas

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAA
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Kilmės šalis:

Mozambikas, Tailandas

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAA
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Kilmės šalis:

Mozambikas

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės baltieji safyrai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Tamsi

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija

Savybės:

Tamsi mėlyna spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia safyrų kokybė.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija, Mozambikas

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAAAAA
Termiškai apdorotas
Termiškai neapdorotas
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Kilmės šalis:

Mozambikas, Tailandas

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAAAAAA
Termiškai apdorotas
Termiškai neapdorotas
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Kilmės šalis:

Mozambikas

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės safyrai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Tamsi

Skaidrumas:

Nepermatomas

Šviesos atspindys:

Mažiau atspindžio

Retumas:

Dažnas

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija

Savybės:

Tamsi raudona spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia rubinų kokybė.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija, Mozambikas

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAAAAA
Termiškai apdorotas
Termiškai neapdorotas
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Kilmės šalis:

Mozambikas, Tailandas

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAAAAAA
Termiškai apdorotas
Termiškai neapdorotas
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Kilmės šalis:

Mozambikas

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės rubinai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Tamsi

Skaidrumas:

Nepermatomas

Šviesos atspindys:

Mažiau atspindžio

Retumas:

Dažnas

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija

Savybės:

Nelabai intensyvi spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia smaragdų kokybė.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija, Mozambikas

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAAAAA
Afrikietiškas
Kolumbietiškas
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Kilmės šalis:

Mozambikas, Tailandas

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAAAAAA
Afrikietiškas
Kolumbietiškas
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Kilmės šalis:

Mozambikas

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės smaragdai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Nedaug intensyvi

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija

Savybės:

Nelabai intensyvi spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia rožinių safyrų kokybė papuošalams.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija, Mozambikas

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAA
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Kilmės šalis:

Mozambikas, Tailandas

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAA
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Kilmės šalis:

Mozambikas

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės rožiniai safyrai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Nedaug intensyvi

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija

Savybės:

Nelabai intensyvi spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia geltonųjų safyrų kokybė.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Kilmės šalis:

Tailandas, Indija, Mozambikas

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAA
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Kilmės šalis:

Mozambikas, Tailandas

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAA
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Kilmės šalis:

Mozambikas

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės geltonieji safyrai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Nelabai intensyvi

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Savybės:

Vāja intensitāte, neatstaro gaismu. Pamata kvalitāte smalkiem ametista juvelierizstrādājumiem.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAA
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAA
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės ametistai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Nelabai intensyvi

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Savybės:

Nelabai intensyvi spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia citrinų kokybė.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAA
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAA
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės citrinai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Dark

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Savybės:

Nelabai intensyvi spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia granatų kokybė.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Medium Intense

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAA
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAA
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės granatai papuošalams.

BABY SKY BLUE
SKY BLUE
SWISS BLUE
LONDON BLUE
BABY SKY BLUE BABY SKY BLUE
Spalvos intensyvumas:

Nelabai intensyvi

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Savybės:

Nelabai intensyvi spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia mėlyno topazo kokybė.

SKY BLUE SKY BLUE
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

SWISS BLUE SWISS BLUE
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

LONDON BLUE LONDON BLUE
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės mėlyni topazai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Nelabai intensyvi

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Savybės:

Nelabai intensyvi spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia peridoto kokybė.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAA
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAA
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės peridotai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Nelabai intensyvi

Skaidrumas:

Nepermatomi

Šviesos atspindys:

Mažai atspindžio

Retumas:

Dažnas

Savybės:

Nelabai intensyvi spalva be galimybės atspindėti šviesą. Paprasčiausia akvamarino kokybė.

AA AA
Spalvos intensyvumas:

Vidutiniškai intensyvi

Skaidrumas:

Nedaug matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Ribotas atspindys

Retumas:

Retesnis

Savybės:

Vidutiniškas intensyvumas su galimybe atspindėti šiek tiek šviesos. Pasižymi negausiosmis inkliuzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.

AAA AAA
Spalvos intensyvumas:

Intensyvi

Skaidrumas:

Šiek tiek matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Geras atspindys

Retumas:

Reti

Savybės:

Didelio spalvos intensyvumo, ir stipraus blizgesio. Gali būti šiek tiek labai nežymių inkliuzijų, kurios matomos plika akimi.

AAAA AAAA
Spalvos intensyvumas:

Labai intensyvi

Skaidrumas:

Retai matomos inkliuzijos

Šviesos atspindys:

Puikus atspindys

Retumas:

Labai reti

Savybės:

Labai intensyvi spalva su ypatingu spindesiu. Sudėtinga rasti ir žinomi kaip geriausios kokybės akvamarinai papuošalams.

A
AA
AAA
AAAA
A A
Spalvos intensyvumas:

Nelabai intensyvi