Greitas personalizavimas
Išmatavimai
Išmatavimai
 

Susikurkite savo

GLAMIRA Koljė V

1

V

1
[i]

2

 • 375 Auksas - 9K
 • 585 Auksas - 14K
 • 750 Auksas - 18K
3

Ar prie pakabuko pageidaujate grandinėlės?

 • Taip
 • Ne
 
4

5

6

7

143,00 €

GLAMIRA Koljė V

Baltas Auksas 585 / Deimantas

Stilius Inicialai - Rodyti viską

Kaina iki 55% žemesnė negu kitų tradicinių juvelyrinių parduotuvių.
143,00 €
įsk. PVM
Nemokamas siuntimas
60 dienų grąžinimo garantija

GLAMIRA Koljė V

Baltas Auksas 585 / Deimantas

Stilius Kolekcija Inicialai - Rodyti viską

/
 • {{label}}:{{options}}
{{qty}} {{name}}
{{qty}} {{name}}
 •  

 Užsisakykite Dabar, Padovanokite Prieš Pristatant

Sužinokite daugiau [?]
Užduokite klausimą
5 214 04445 214 0444

Pirmadienis - Penktadienis 8 – 18 val

Detalės

Bendra

Prekės nr. [i] N37461-2-V
Grynas [i] Taip
Produkto matmenys Paspauskite Peržiūrėti
Vidutinis svoris 0.8 Gramai

Akmuo/deimantai

[i]
Sertifikavimas GL Certified
Spalva [i]
Brangakmenio skaidrumas [i]
Forma [i] Apvalus
Briaunavimas [i]
Bendras karatų skaičius [i] 0.034
Akmenų skaičius [i] 5
Pagrindinio akmens skersmuo [i] 1.2 mm - 1.0 mm
 

 
ĮVERTINIMAI IR ATSILIEPIMAI

Palikite komentarą bei pasidalinkite savo Glamira patirtimi su visais!

Kliento nuotraukos
Nuotraukas, kurias padarėte su užsakytu produktu, bus paskelbtos čia, kai su mumis pasidalinsite.

SIUNTIMO DETALĖS

 • Apytikris pristatymo laikas:
 •  
 • Nemokamas pristatymas su:
 • DHL
 •  Nemokamas siuntimas
 •  Nemokamas graviravimas
 •  Nemokama dovanų dėžutė
 •  Anonimiško pristatymo galimybė
PAPILDOMI PLIUSAI PERKANT ŠIĄ PREKĘ:
 • 60 Day Return Policy

  60-ties dienų grąžinimo garantija Mes įsipareigoję užtikrinti Jūsų pastenkinimą. Graviruota ar negraviruota, jeigu nesate patenkintas savo pasirinkimu, galite grąžinti prekę orginalioje būklėje per 60 dienų.

 • 60 Day Resizing Policy

  60- ties dienų žiedo dydžio keitimo politika Dideli dalykai prasideda nuo mažų detalių. GLAMIRA padės Jums išlaikyti staigmeną paslaptyje ir pirmą kartą nemokamai pakeis Jūsų žiedo dydį per 60 dienų nuo prekės gavimo.

 • Lifetime Warranty

  Neriboto laiko garantija Mes tvirtai pasitikime mūsų papuošalų kokybe ir suteikiame neriboto laiko garantiją visiems mūsų produktams. Mūsų ekspertai kiekvieną užsakymą gamina labai rūpestingai nuo pirmos akimirkos. Džiaukitės profesionalaus šedevro kokybe ir jauskitės užtikrinti, jog Jūsų unikalaus dizaino papuošalai bus su Jumis amžinai.

 • 100% Satisfaction Oriented Customer Support

  100% Klientų aptarnavimo kokybės siekis GLAMIROS klientų aptarnavimo skyriaus komanda su džiaugsmu padės Jums, vienu gražiausių akimirkų Jūsų gyvenime metu. Mūsų tikslas tai Jūsų pasitenkinimas, neskubėkite, atraskite ta tobulą dizainą, mes pasirūpinsime viskuo kitu.

 • Custom Made Jewellery

  Pagaminta specialiai Jums Specialioji Jūsų proga tai svarbiausias dalykas mums ir mes suprantame kaip labai svarbu yra būti jai pasiruošus. Skirkite savo energiją išsirinkti tą tobulą papuošalą ir GLAMIRA sukurs jį specialiai Jums.
  Prie prekės taip pat bus pridėta nemokama mūsų profesionalų sukurta puošni dovanų dėžutė, kadangi kiekviena detalė yra svarbi.

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas Apgalvotas laikas, tai raktažodis kai kalbame apie netikėto pasipiršimo arba vestuvių organizavimą. GLAMIRA džiaugiasi galėdama pasiūlyti vieną greičiausių gamybos ir pristatymo trukmių rinkoje.
  Mes taip pat siūlome nemokamą visų užsakymų pristatymą. Be to, jeigu Jums reikėtų išlaikyti užsakymą paslaptyje, tiesiog pasirinkite anonimiškos pakuotės paslaugą apmokėjimo metu ir mes atsiųsime Jūsų produktą paprastoje pakuotėje be GLAMIROS logo.

 • Authenticity Certificates for Brilliants and Gemstones

  Autentiškumo sertifikatai deimantams ir brangakmeniams Ekspertai įmonės gemologai atidžiai patikrina visus GLAMIROS deimantus ir brangakmenius prieš išduodant jiems sertifikatus. Kiekvienas užsakymas turi sertifikatą. Jeigu domitės GIA (Amerikos gemologijos instituto) sertifikuotais deimantais, mūsų klientų aptarnavimo skyrius mielai Jums pagelbės.

 • Allergy-Free Material

  Medžiagos be alergenų Gamyboje naudojami geriausios kokybės metalai ir akmenys be alergenų. Kai kalbame apie papuošalų nešiojimą, patogumas yra tiek pat svarbus kaip ir pats papuošalas. Mūsų tikslas tai užtikrinti, jog Jūsų personalizuoto, unikalaus dizaino papuošalas ne tik atrodo gerai bet ir yra patogus nešioti.

 • Metų patirtis

  Metų patirtis Per metus puoselėtas profesionalus požiūris į kokybę, bei pastovus veržimasis tobulybės link, padėjo GLAMIRAI išsiplėsti daugelyje šalių, bei atidaryti skirtingus departamentus visame pasaulyje. Užsisakant iš mūsų galite būti užtikrinti papuošalų kokybe kuri pasižymi metų patirtimi bei atsidavimu savo darbui.

 • Founded in Heilbronn - Germany, delivering top quality since 2008

  Įkurta Heilbrone, Vokietijoje, pristatanti aukščiausią kokybę nuo 2008-tųjų metų. Tai, kad GLAMIROS šaknys yra Vokietijoje, skiria mus nuo kitų juvelyrų dviem pagrindiniais aspektais: kokybe ir punktualumu. Daugybės metų profesionalumo ir disciplinos dėka sukurti ir išbandyti procesai, leidžia mums pasiūlyti aukščiausio lygio aptarnavimą ir juvelyriką.

 • Tiesiogiai iš pirminio šaltinio

  Tiesiogiai iš pirminio šaltinio visi brangakmeniai bei papuošalai. Standartinės juvelyrikos parduotuvėse kiekvienas praeitas žingsnis iki pačio pardavimo daro įtaką galutinei kainai. Mes esame gamintojas, apimantis kiekvieną žingsnį, nuo pirmo pieštuko prisilietimo prie popieriaus lapo, iki produkto perdavimo kurjeriui. Atsiribodami nuo perpadavinėtojų, išpardavėjų ir prašmatnių parduotuvių gebame pateikti nežmogiškai žemas kainas savo klientams.

 • Conflict free diamonds and gemstones

  "Deimantai, brangakmeniai ir metalai iš nekonfliktinių zonų. Brangieji metalai ir akmenys aplink visą pasaulį dažnai yra išgaunami baisiomis sąlygomis. GLAMIROJE garantuojame, kad visi deimantai, brangakmeniai ir metalai, naudojami mūsų papuošalų gamyboje yra ne iš konfliktinių zonų, suteikiami iš etiškų šaltinių ir nesmurtinių regionų, sutinkant su Kimberley Procesu.

Deimantai

Nuo senovės laikų deimantai buvo trokštamiausi brangakmeniai. Susiformavęs šimto mylių gylyje po žeme prieš milijardą metų, deimantas yra sunkiausias brangakmenis iš visų. Jis yra taip pat žinomas kaip „brangakmenių karalienė” bei „karalienių brangakmenis“. Glamira garantuoja, jog deimantai nėra iš „konfliktų žonų“.

Citrininis kvarcas

Citrininis kvarcas klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo ir juvelyrinių dirbinių mėgėjus vilioja savo gaivia spalva. Paprastai šių brangakmenių spalva yra nuo šviesios iki ryškios citrininės. Šis akmuo žinomas dėl savo energetinių savybių, padeda atsikratyti neigiamų emocijų, blogų minčių ir suteikia pasitikėjimo.

Zultanitas

Zultanitas klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, jis stebina savo unikaliu spalvų keitimusi. Priklausomai nuo šviesos šaltinio ir skirtingo kampo, šis itin retai aptinkamas akmuo, turi skirtingus atspalvius. Laimo žalumo dienos šviesoje ir persikų ar net rožinės - prietemoje.

Žalias topazas

Žaliasis topazas klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, tai topazų šeimos akmuo, dėl savo žalios spalvos dažnai siejamas su ištikimybe ir meile. Šis akmuo suteikia vidinę ramybę, didina intelektą, padeda spręsti išskilusias problemas bei palaikyti gerą sveikatą.

Žalias safyras

Žaliasis safyras klasifikuojamas kaip brangus akmuo, jo spalvos varijuoja nuo šviesiai žalsvos, mėtinės iki ryškiai žalios spalvos. Sakoma, kad šis retas brangakmenis ramina bei kelia pasitikėjimą savimi.

Oranžinis safyras

Oranžinis safyras priskiriamas brangiems akmenims, tiems, kas mėgsta oranžinę spalvą, pamačius šį brangakmenį, širdis imta plakti greičiau. Švelniai ar rausvai rožinė spalva, ramina sielą ir protą, padeda atsikratyti neigiamų minčių ir skatina teigiamą energiją.

Deimantai

Nuo senovės laikų deimantai buvo trokštamiausi brangakmeniai. Susiformavęs šimto mylių gylyje po žeme prieš milijardą metų, deimantas yra sunkiausias brangakmenis iš visų. Jis yra taip pat žinomas kaip „brangakmenių karalienė” bei „karalienių brangakmenis“. Glamira garantuoja, jog deimantai nėra iš „konfliktų žonų“.

Juodieji deimantai

Juuodieji deimantai yra deimantai, turintys skirtingą kristalų struktūrą, vadinamą polikristalai. Tai reiškia, jog juodasis deimantas yra daug deimantų sudėjus kartu. Kadangi savo struktūra jis yra visiškai tikras karbono kristalas ir bendrai vadinamas „Carbonado“. Tačiau, tiksliau sakant, šie deimantai yra sunkesni ir net retesni nei baltieji deimantai.

ROŽINIS SAFYRAS

Pagal klasifikaciją, rožinis safyras buvo laikomas brangiu ir itin retu, kol 1990m. Madagaskare buvo atrasti nauji telkiniai. Rožinė, viena rečiausių safyrų spalvų. Tokie akmenys gali turėti įvairiausių atspalvių, nuo itin šviesiai rožinės iki ryškios ir rausvai raudonos. Sakoma, jog rožiniai safyrai simbolizuoja ištikimybę, pasitikėjimą ir nuoširdumą, tikriausiai dėl to jie tokie populiarūs, renkantis sužadetuvių žiedus.

RODOLITO GRANATAS

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, dėl patrauklios spalvos, taip pat dėl to, jog yra labai švarus ir be jokių priemaišų, jis greitai tapo vienu iš standartinių juvelyrikoje naudojamų brangakmenių. Pavadinimas kilo iš graikiško žodžio "rhodon", kuris reiškia rožę. Induizme, jis tapatinamas su čakra, todėl manoma, jog jis skatina seksualinį aktyvumą, taip pat saugumo ir stabilumo būseną. Be viso to, jis stiprina pasitikėjimą savimi ir padeda pritraukti sėkmę versle.

LONDONO MĖLYNASIS TOPAZAS

Vieni iš trijų galimų topazų šeimos pusbrangių akmenų atspalvių, Londono mėlynieji topazai išsiskiria savo ypatingai tamsia spalva. Dėl savo tamsesnio atspalvio, šie topazai yra itin mėgstami tų, kuriems nusibodo viskas, kas yra įprasta. Dėl specifinio žalsvo atspalvio bei tamsiai pilkšvo tono, šie mėlyni topazai yra puikus pasirinkimas renkantis sužadėtuvių žiedus, ypač jei norite parodyti kokia išskirtinė yra jūsų meilė. Tai ne tik brangakmenis, kuris patrauks kiekvieno dėmesį, sakoma, jog jis paverčia bendravimą išraiškingesniu ir ekspresyvesniu.

MORGANITAS

Morganitas laikomas natūraliu, išskirtiniu ir rafinuotu pusbrangiu akmeniu, kuris gali būti atrandamas tik keliose pasaulio vietose. Ironiška, tačiau kaina neatspindi brangakmenio retumo. Tiksliausi žodžiai, apibūdinantys šį brangakmenį: retas, mirgantis, ilgaamžis, išskirtinai skaidrus ir spindintis. Spalva, natūraliai sukelta sąlyčio su magniu, gali būti nuo pilkšvai rausvos iki persikinės ir net purpurinės, visi šie atspalviai daro šį brangakmenį dar išskirtinesnį. Panašiai kaip ir žaliasis smaragdas, morganitas yra dieviškosios meilės simbolis, galbūt dėl to, jog abu akmenys yra tam tikros berilio rūšys. Tai puikus pasirinkimas sužadėtuvių žiedui, arba kaip dovana ypatingai progai.

Ametistas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, ametistas yra violetinė mineralo kvarco atmaina. Dažniausiai, ametisto gražias spalvas nulemia geležies priemaišos jų kristalo struktūrose, nors jie taip pat nusidažo esant naturalios radiacijos poveikiui.

Žalias turmalinas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, žalias turmalinas (verdelitas) yra jungiamas su daug metalų suformuoti borosilikatinę masę, kuri yra viena sudėtingiausių kristalo struktūrų. Jo žalia smaragdinė spalva gaunama iš jos struktūroje esančio chromo. Tikima, jog šis akmuo pritraukia laimę, sėkmę, gausą bei klestėjimą.

Citrinas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, citrinas kildinamas iš citrino – geltono vaisiaus, panašaus į citirną – bei reiškiantis “citrina” daugelyje kalbų, jis yra geltona ir/ar oranžinė kvarco atmaina. Būdamas vienas populiariausių bei įperkamų brangakmenių, jis yra asocijuojamas su sėkme bei klestėjimu.

Smaragdas

Klasifikuojamas kaip brangus akmuo, smaragdas yra brangus brangakmenis; sodri bei ryški žalia spalva. Smaragdai, esantys tarp rečiausių brangakmenių, turi daugybę inkliuzijų bei paviršių siekiančių įtrūkimų. Kaip Veneros brangakmenis, smaragdas simbolizuoja amžiną jaunystę bei atgimimą.

Žydrasis topazas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, topazas randamas didžiuliais bei nepriekaištingais kristalais, kurie gali būti paverčiami į tūkstančių karatų brangakmenius. Topazas tam tikrais atvejais keičia spalvą ir būna bespalvis, geltonas. Geras tvirtumas, sujungtas su sąlyginia gausa bei buvimu, topazas natūrali žydra spalva yra labai reta.

Granatas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, granatas yra keleto artimai susijusių mineralų, turinčių panašias fizines bei kristalines savybesis, kombinacija. Granatai skiriasi savo spalva bei dydžiu. Tačiau, žinomiausias granato brangamenių spalva yra tamsiai raudona bei laikomas aistringo atsidavimo akmeniu.

Rubinas

Klasifikuojamas kaip brangus akmuo, rubinas, būdamas tvirtas, ilgalaikis bei retas, yra vienas labiausiai pageidaujamų brangakmenių. Net didelių gabaritų permatomi rubinai yra retesni už deimantus. Rubinas yra gyvybingumo bei karališkos jėgos simbolis per amžius.

Safyras

Klasifikuojamas kaip brangus akmuo, safyras yra korundo atmaina, permatomas, dažnai mėlynos spalvos brangakmenis, siejamas su taika ir laime. Pagal tvirtumą jis yra antras deimantas po rubino.

Baltasis safyras

Klasifikuojamas kaip brangus akmuo, baltasis safyras yra tokia safyro rūšis, kuri dažniausiai būna bespalvė. Safyras šią spalvą gauna iš mikroelementų, jo formavimosi metu. Baltasis safyras yra retas ir unikalus, kai jame nėra įsimaišiusių mikroelementų.

Ugninis opalas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, ugninis opalas yra permatomos opalas, nerodantis jokių balinimo požymių ar parodantis tik šviesiai žalios spalvos blyksnius. Jo spalva skiriasi nuo geltonos iki oranžinės ir raudonos. Manoma, jog jis taip pat skatina vaizduotę bei svajonių įgyvendinimą.

Kvarcas

Klasifikuojmas kaip pusiau brangus akmuo, kvarcas yra plačiai tiekiamas iš ugninių bei metamorfinių uolienų. Jis dažnai nusidažo raudona ir dūmine spalva ar iš priemaišų.

Rožinis kvarcas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, rožinis kvarcas yra raudonai rožinio kvarco atmaina. Turėdamas ramią spalva, šio kvarco spalva varijuoja nuo labai šviesiai rožinės iki vidutinio intensyvumo rožinės spalvos.

Dūminis kvarcas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, dūminis kvarcas yra rudai dūminio kvarco atmaina. Jo spalva varijuoja nuo šviesiai pilkšvai rudos iki tamsiai juodos spalvos.

Tanzanitas

Klasifikuojamas kaip pusiau brangus akmuo, tanzanitas yra mėlynas ar violetinis zoisito atmainos brangakmenis, turintis vanadžio. Neseniai atrastas brangakmenis, tanzanitas tapo vienas populiariausių bei patraukliausių brangakmenių. Tikima, jog jis simbolizuoja gyvenimą.

Swarovski

Swarovski yra mažas kristalo gabalėlis, šlifuojamas lygiais bei kietais išlinkiais naudojant aukšto lygio technologijas. Nuo kitų kristalų jį skiria tai, jog nušlifuotas jo spindesys primena deimantą..

Swarovski

Swarovski yra mažas kristalo gabalėlis, šlifuojamas lygiais bei kietais išlinkiais naudojant aukšto lygio technologijas. Nuo kitų kristalų jį skiria tai, jog nušlifuotas jo spindesys primena deimantą..

Swarovski

Swarovski yra mažas kristalo gabalėlis, šlifuojamas lygiais bei kietais išlinkiais naudojant aukšto lygio technologijas. Nuo kitų kristalų jį skiria tai, jog nušlifuotas jo spindesys primena deimantą..

Swarovski

Swarovski yra mažas kristalo gabalėlis, šlifuojamas lygiais bei kietais išlinkiais naudojant aukšto lygio technologijas. Nuo kitų kristalų jį skiria tai, jog nušlifuotas jo spindesys primena deimantą..

Peridotas

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, peridotas, mažesnis nei trijų karatų yra labai dažnas, bet virš penkių karatų peridotai yra labai reti bei turi aukštesnę vertę. Kiekvieno individualaus peridoto brangakmenio spalva skiriasi žalios spalvos atspalviais. Sakoma, kad jis suteikia savininkui galių.

Akvamarinas

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, akvamarinas yra brangakmenis, esantis šviesiai bei mėlynai žalios spalvos berilo atmaina. Pats vardas kalba už save; per amžius šis amžinas vandens spalvos brangakmenis yra jaunystės, vilties, sveikatos bei ištikimybės simbolis.

Rožinis turmalinas

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, rožinis turmalinas, žinomiausios bei madingiausios spalvos brangakmenis, turintis didžiausią spalvų spektrą. Taigi, jis yra visų brangakmenių vaivorykštė.

Žaliasis ametistas

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, žaliasis ametistas yra šviesai žalios spalvos kvarco kristalas. (žinomas kaip praziolitas). Jam spalvą suteikia arba vulkaninė veikla, ar iš žemės centro kylantis karštis. Žaliasis ametistas yra akmuo, skatinantis intuicijos gebėjimus, sujungti su meile.

Geltonasis safyras

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, geltonasis safyras yra natūraliai atsirandanti safyro rūšis, tai pat esantis korundo atmaina. Dėl korunde esančios mažos geležies sudėties šis safyras yra geltonos spalvos. Akmuo siejamas su vaisingumu bei gera santuoka.

Perlas

Perlas yra seniausiai žinomas bei per amžius laikomas vertingiausiu brangakmeniu. Nuo kitų brangakmenių perlą skiria tai, jog jis yra organinė medžiaga, kilusi iš gyvųjų organizmų - austrių ir moliuskų. Vadinami “mėnulio ašaromis”, perlai gali skirtis spalvomis; rožinė, balta bei juoda.

Perlas

Perlas yra seniausiai žinomas bei per amžius laikomas vertingiausiu brangakmeniu. Nuo kitų brangakmenių perlą skiria tai, jog jis yra organinė medžiaga, kilusi iš gyvųjų organizmų - austrių ir moliuskų. Vadinami “mėnulio ašaromis”, perlai gali skirtis spalvomis; rožinė, balta bei juoda.

Perlas

Perlas yra seniausiai žinomas bei per amžius laikomas vertingiausiu brangakmeniu. Nuo kitų brangakmenių perlą skiria tai, jog jis yra organinė medžiaga, kilusi iš gyvųjų organizmų - austrių ir moliuskų. Vadinami “mėnulio ašaromis”, perlai gali skirtis spalvomis; rožinė, balta bei juoda.

Oniksas

Juodas onikso brangakmenis yra chalcedono atmaina bei kristalų klasės elementas. Tikima, jog šis akmuo padeda savininkui suvokti realybę, ir priverčia visą vidinės pusiausvyros nebuvimą bei išorinę negatyvią energiją išsisklaidyti.

Juodasis Oniksas

Juodas onikso brangakmenis yra chalcedono atmaina bei kristalų klasės elementas. Tikima, jog šis akmuo padeda savininkui suvokti realybę, ir priverčia visą vidinės pusiausvyros nebuvimą bei išorinę negatyvią energiją išsisklaidyti.

Rudas deimantas

Rudi deimantai, tai išskirtiniai spalvoti deimantais, laikomi vienais populiariausių. Šie deimantai dar vadinami šokoladiniais, kadangi jų spalva primena šokoladą. Atsižvelgiant į atspalvius ir spalvos intensyvumą, šie deimantai dar gali būti vadinami konjako arba šampaniais deimantais. Rudieji deimantai yra viei tų brangakmenių, kurių populiarumas juvelyrikos pramonėje itin auga. Jei esate asmenybė priklausoma nuo šokolado ir norite mėgautis itin aukštos klasės deimantais, šis deimantų tipas kaip tik jums!

Mėlynas deimantas

Mėlynieji deimantai, primą kartą aptikti Indijoje ir Vakarus pasiekė tik 17 amžiuje. Šie viliojantys, vandenyno ir dangaus atspalvio deimantai, pasižymi tik jiems būdingu atspalviu ir savybėmis. Panašiai kaip ir kiti spalvoti deimantai, mėlynieji deimantai išsiskiria atspalvių gausybe, nuo blyškaus, apniuikusio dangaus iki skaisčiai mėlyno jūros vandens tono. Dėl unikalių atspalvių, mėlynieji deimantai dar vadinami karališkaisiais bei vidurnakčio spalvos deimantais.

Geltonas deimantas

Geltonieji deimantai, šiuo metu rikoje yra itin paklausūs. Taip pat, dėl geltonumo šie deimantai dar vadinami kanarėlių spalvos deimantais, arba anglišku žodžiu Zimmy. Šio tipo deimantai puikiai dera su soliteru, bet dėl jų unikalumo ir gyvumo, gali būti kuriamos ir kitokios kombinacijos. Jei susidomėjote šiais deimantais, turite daugybę pasirinkimų, kaip stilingai priderinti šį retą deimantą!

Žalias deimantas

Žali deimantai simbolizuoja gamtą, augimą, harmoniją, ištvermę bei vaisingumą. Šie deimantai puikiai vertinami ir vadinami natūraliais gamtos brangakmeniais. Platus žalių tonų pasirinkimas. Tonai svyruoja nuo blyškiai žalios iki ryškios ir sodrios žalios spalvos, todėl tinka įvairiausiam skoniui. Ši spalva laikoma viena ramiausių, ji itin dera prie akių ir yra lengvai prisijaukinama. Tai viena priežasčių, kodėl daugelis juvelyrikos mylėtojų, renkasi žalius deimantus ne tik žiedams, tačiau taip pat ir auskarams bei kaklo papuošalams.

Rožinis deimantas

Geidžiamiausia deimantų spalva yra rožinė, rožiniai deimantai yra mėgstamiausias moterų pasirinkimas. Svajingoms spalvoms parenkamos kruoščiai išgautos formos. Prabangos ir romantikos pojūtis, puikiai papildo moters papuošalų kolekciją. Lygiai taip pat kaip ir kitų spalvų deimantai, taip ir rožianiai deimantai yra įvairiausių atspalvių, nuo švelnių ir net blyškių iki ryškių ir gyvų rožinių tonų. Šie tonai vardijami kaip šviesūs, labai šviesūs, prabangūs, intensyvūs, sodrūs bei gyvybingi.

Baltasis Topazas

Baltasis topazas laikomas pusbrangiu akmeniu, silikatu mineralu, labai panašiu į deimantą. Nors ir minkštesnis negu deimantas (8 Moso skalėje), baltasis topazas yra geidžiamas dėl savo skaidrumo ir peršviečiamumo. Baltojo topazo pavadinimas yra kilęs iš graikiško žodžio 'tapazos', reiškiančio 'ieškoti'. Tikriausiai todėl tai ne atsitiktinumas, jog tikima balto topazo galia padėti dvasiškai gyti, pakeisti negatyvias mintis į pozityvias, pagelbėti rasti savo kelią, tikslą ir suteikti Jums tos papildomos energijos, kurios taip kartais trūksta. Jeigu ieškote papuošalo su akį traukiančiu akmeniu, tokiu pat skaidriu ir permatomu kaip deimantas, baltasis topazas užtikrintai geriausias pasirinkimas.
Spalva prilyginama vidurnakčio mėlynai arba tamsios mėlynos tonams. Šviesa nepersišviečia per akmenį, tinka žemiausio lygio aukštos kokybės juvelyrikai
Su švelniomis inkliuzijomis, matomomis plika akimi, "Geresnis - AA" safyras yra mėlyno atspalvio, per kurį prasišviečia šiek tiek šviesos
"Geriausios - AAA" kokybės safyrai yra unikalios, ryškiai mėlynos spalvos su vos matomomis inkliuzijomis brangakmenyje. Jei domina aukštos kokybės briliantai, tuomet tai tinkamiausias pasirinkimas.
Ypatingi išpjaustymai suteikia daugiau blizgesio, kuris ryškus ir dienos šviesoje ir esant dirbtinei šviesai. Daugiausiai iškasama prestižiniame Ceilono regione. Atspalvis ryškiai mėlynas.
Šviesa nepersišviečia per akmenį, tinka žemiausio lygio aukštos kokybės juvelyrikai
Su švelniomis inkliuzijomis, matomomis plika akimi. "Geresni (AA)" rubinai yra vidutiniško rausvumo, per kurių paviršių prasiskverbia šiek tiek šviesos.
Geriausių (AAA)" rubinų spalva vidutiniškai raudona su labai mažomis, ant brangakmenio matomomis inkliuzijomis. Jei domina aukštos kokybės rubinai, tuomet tai tinkamiausias pasirinkimas.
Ypatingi išpjaustymai suteikia daugiau blizgesio, kuris ryškus ir dienos šviesoje ir esant dirbtinei šviesai.
Spalva vidutinio žalumo. Šviesa nepersišviečia per akmenį, tinka žemiausio lygio aukštos kokybės juvelyrikai
Su švelniomis inkliuzijomis, matomomis plika akimi. "Geresni (AA)" smaragdai yra vidutiniško žalumo su šviesiais atspalviais.
Geriausių (AAA)" deimantų kokybė labai gera, o spalva ryški, su švelniais atspalviais. Jei domina aukštos kokybės briliantai, tuomet tai tinkamiausias pasirinkimas.
Ypatingi išpjaustymai suteikia daugiau blizgesio, kuris ryškus ir dienos šviesoje ir esant dirbtinei šviesai. Tradiciškai dėvėti karališkųjų asmenų, geriausi (AAA) smaragdai neabejotinai išlieka geriausias pasirinkimas visais laikais
Šie geltoni deimantai dažniausiai būna šviesaus geltono atspalvio ir mažo intensyvumo. Tai minimalus geros juvelyrikos reikalavimas.
Ryškesnės spalvos, labiau pageidaujamas geltonas deimantas. Šie geltoni deimantai yra vidutinio intensyvumo spalvos ir šiek tiek tamsesnio atspalvio.
Kai kalbame apie geltonus deimantus, šie užtikrintai yra labiausiai geidžiami. Šie geltoni deimantai pasižymi intensyvia geltona spalva ir puikiai tinka labai aukštos kokybės juvelyrikai.
Šie geltoni deimantai pasižymi pačia intensyviausia ir ryškiausia spalva. Šie geltoni deimantai yra labai reti ir tinkami aukščiausios kokybės juvelyrikai.
Šie mėlyni deimantai dažniausiai būna šviesiai mėlyno atspalvio ir mažo intensyvumo. Tai minimalus geros juvelyrikos reikalavimas.
Kai kalbame apie mėlynus deimantus, šie užtikrintai yra labiausiai pageidaujami. Šie mėlyni deimantai pasižymi intensyvia mėlyna spalva ir puikiai tinka labai aukštos kokybės juvelyrikai.
Šie mėlyni deimantai pasižymi pačia intensyviausia ir ryškiausia spalva. Šie mėlyni deimantai yra labai reti ir tinkami aukščiausios kokybės juvelyrikai.
Ryškesnės spalvos, labiau pageidaujamas rožinis deimantas. Šie rožiniai deimantai yra vidutinio intensyvumo spalvos ir šiek tiek tamsesnio atspalvio.
Kai kalbame apie rožinius deimantus, šie užtikrintai yra labiausiai pageidaujami. Šie rožiniai deimantai pasižymi intensyvia rožine spalva ir puikiai tinka labai aukštos kokybės juvelyrikai.
Šie rožiniai deimantai pasižymi pačia intensyviausia ir ryškiausia spalva. Šie rožiniai deimantai yra labai reti ir tinkami aukščiausios kokybės juvelyrikai.
Šie žali deimantai dažniausiai būna šviesaus atspalvio ir mažo intensyvumo. Tai minimalus geros juvelyrikos reikalavimas.
Ryškesnės spalvos, labiau pageidaujamas žalias deimantas. Šie žali deimantai yra vidutinio intensyvumo spalvos ir šiek tiek tamsesnio atspalvio.
Kai kalbame apie žalius deimantus, šie užtikrintai yra labiausiai pageidaujami. Šie žali deimantai pasižymi intensyvia žalia spalva ir puikiai tinka labai aukštos kokybės juvelyrikai.
Šie žali deimantai pasižymi pačia intensyviausia ir ryškiausia spalva. Šie žali deimantai yra labai reti ir tinkami aukščiausios kokybės juvelyrikai.
Šie rudi deimantai dažniausiai būna šviesaus atspalvio ir mažo intensyvumo. Tai minimalus geros juvelyrikos reikalavimas.
Ryškesnės spalvos, labiau pageidaujamas rudas deimantas. Šie rudi deimantai yra vidutinio intensyvumo spalvos ir šiek tiek tamsesnio atspalvio.
Kai kalbame apie rudus deimantus, šie užtikrintai yra labiausiai pageidaujami. Šie rudi deimantai pasižymi intensyvia ruda spalva ir puikiai tinka labai aukštos kokybės juvelyrikai.
Šie rudi deimantai pasižymi pačia intensyviausia ir ryškiausia spalva. Šie rudi deimantai yra labai reti ir tinkami aukščiausios kokybės juvelyrikai
''Geras (A)'' klasifikuojamas Ametistas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Ametistas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Ametistas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Ametistas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Ametistas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Citrinas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Citrinas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Citrinas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Citrinas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Citrinas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Granatas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Granatas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Granatas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Granatas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Granatas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Mėlynasis topazas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Mėlynasis topazas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Mėlynasis topazas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Mėlynasis topazas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Mėlynasis topazas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Peridotas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Peridotas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Peridotas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Peridotas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Peridotas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Akvamarinas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Akvamarinas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Akvamarinas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Akvamarinas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Akvamarinas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Ugninis Opalas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Ugninis Opalas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Ugninis Opalas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Ugninis Opalas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Ugninis Opalas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Žaliasis Ametistas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Žaliasis Ametistas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Žaliasis Ametistas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Žaliasis Ametistas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Žaliasis Ametistas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Žaliasis Turmalinas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Žaliasis Turmalinas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Žaliasis Turmalinas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Žaliasis Turmalinas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Žaliasis Turmalinas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Rožinis Turmalinas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Rožinis Turmalinas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Rožinis Turmalinas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Rožinis Turmalinas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Rožinis Turmalinas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Rožinis Kvarcas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Rožinis Kvarcas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Rožinis Kvarcas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Rožinis Kvarcas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Rožinis Kvarcas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Tanzanitas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Tanzanitas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Tanzanitas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Tanzanitas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Tanzanitas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Dūminis Kvarcas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Dūminis Kvarcas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Dūminis Kvarcas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Dūminis Kvarcas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Dūminis Kvarcas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Morganitas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Morganitas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Morganitas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Morganitas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Morganitas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Rodolito Granatas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Rodolito Granatas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Rodolito Granatas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Rodolito Granatas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Rodolito Granatas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
''Geras (A)'' klasifikuojamas Tsavoritas pasižymi smulkiomis inkliuzijomis. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį. Žemiausias kokybiškos juvelyrikos lygis.
Kelios smulkios inkliuzijos yra matomos plika akimi. ''Labai geras (AA)'' klasifikuojamas Tsavoritas pasižymi atspalviu, leidžiančiu šiek tiek šviesos prasiskverbti pro akmenį.
''Puikus (AAA)" klasifikuojamas Tsavoritas tai aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima rasti geriausiose pasaulio juvelyrikose. Labiau pageidaujamas variantas kai aptariamas Tsavoritas.
Tradiciškai Paveldas (AAAA) klasifikuojamas Tsavoritas buvo nešiojamas karališkųjų šeimų atstovų. Šie brangakmeniai pasižymi didžiausiu skaidrumu, nepriekaištinga ir ryškiausia spalva.
Pasižymi smulkiomis inkliuzijomis, šviesia brangakmenio spalva. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį.
Inkliuzijos arba maži vidiniai kristalai yra šiek tiek matomi atidžiai apžiūrėjus, tačiau nėra ypatingai matomi.
Aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima aptikti geriausiose juvelyrikose. Akmuo pasižymi labai labai smulkiomis inkliuzijomis, nematomomis plika akimi.
Aukščiausios kokybės brangakmenis. Nepriekaištingas ir tobulai briaunuotas. Nesimato jokių inkliuzijų net ir išdidinus vaizdą 10 kartų.
Pasižymi smulkiomis inkliuzijomis, šviesia brangakmenio spalva. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį.
Inkliuzijos arba maži vidiniai kristalai yra šiek tiek matomi atidžiai apžiūrėjus, tačiau nėra ypatingai matomi.
Aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima aptikti geriausiose juvelyrikose. Akmuo pasižymi labai labai smulkiomis inkliuzijomis, nematomomis plika akimi.
Aukščiausios kokybės brangakmenis. Nepriekaištingas ir tobulai briaunuotas. Nesimato jokių inkliuzijų net ir išdidinus vaizdą 10 kartų.
Pasižymi smulkiomis inkliuzijomis, šviesia brangakmenio spalva. Šviesa neprasiskverbia pro brangakmenį.
Inkliuzijos arba maži vidiniai kristalai yra šiek tiek matomi atidžiai apžiūrėjus, tačiau nėra ypatingai matomi.
Aukštos kokybės brangakmenis, kurį galima aptikti geriausiose juvelyrikose. Akmuo pasižymi labai labai smulkiomis inkliuzijomis, nematomomis plika akimi.
Aukščiausios kokybės brangakmenis. Nepriekaištingas ir tobulai briaunuotas. Nesimato jokių inkliuzijų net ir išdidinus vaizdą 10 kartų.
Žalias swarovski cirkonis: Turintis tokias pačias savybes kaip ir žalias kubinis cirkonis. Skiriasi tuo, jog swarovski yra visame pasaulyje žinomas sinteninių akmenų prekės ženklas.
Žalias kubinis cirkonis: Žalias kubinis cirkonis yra dažnai naudojamas kaip smaragdo pakaitalas. Vis dėlto tai sintetinis akmuo, skirtingai negu smaragdas, kuris yra natūralus brangakmenis, randamas skirtingų spalvų bei rūšių.
Swarovski cirkonis: Turintis tokias pačias savybes kaip ir skaidrus kubinis cirkonis; bespalvis ir spindintis. Skiriasi nuo kubinio cirkonio tuo, jog swarovski yra visame pasaulyje žinomas sinteninių akmenų prekės ženklas.
Kubinis cirkonis: Kubinis cirkonis tai rankomis gaminama medžiaga, naudojama dėl savo patvarumo ir spindesio kaip pigesnis deimanto pakaitalas juvelyrikoje. Šis sintetinis akmuo gali būti permatomas ir bespalvis taip pat skirtingų spalvų ir formų.
Tamsiai mėlynas swarovski cirkonis: Turintis tokias pačias savybes kaip ir mėlynas kubinis cirkonis. Skiriasi tuo, jog swarovski yra visame pasaulyje žinomas sinteninių akmenų prekės ženklas.
Tamsiai mėlynas kubinis cirkonis: Mėlynas kubinis cirkonis yra dažnai naudojamas kaip safyro pakaitalas. Vis dėlto tai sintetinis akmuo, skirtingai negu safyras, kuris gali būti skirtingų spalvų ir rūšių.
Raudonas swarovski cirkonis: Turintis tokias pačias savybes kaip ir raudonas kubinis cirkonis. Skiriasi tuo, jog swarovski yra visame pasaulyje žinomas sinteninių akmenų prekės ženklas.
Raudonas kubinis cirkonis: Raudonas kubinis cirkonis yra dažnai naudojamas kaip rubino pakaitalas. Vis dėlto, tai yra sintetinis akmuo, skirtingai nuo rubino, kuris gali būti įvairiausių atspalvių ir rūšių.
Deimantai turi akivaizdžių inkliuzijų, kurios yra aptinkamos priartinus 10 kartų bei yra gerai matomos pilka akimi.
SI deimantai turi nežymių inkliuzijų, kurios yra pastebimos priartinus 10 kartų ir dažnai gali būti matomos plika akimi.
Deimantai turi nežymias inkliuzijas. Šios inkliuzijos nematomos plika akimi, tačiau gali būti vos matomos priartinus 10 kartų.
Šio švarumo deimantai gali turėti labai nežymias inkliuzijas, kurias yra labai sunku pamatyti net 10 kartų priartinus; jie nėra matomi plika akimi.
VS deimantai turi labai nežymias inkliuzijas, kurios nematomos plika akimi ir gali būti pastebimos tik priartinus.
VVS skaidrumo deimantai gali turėti labai nežymias inkliuzijas, kurias yra labai sunku pamatyti net 10 kartų priartinus. Šios inkliuzijos nėra matomos plika akimi.
'Smulkios arba labai smulkios inkliuzijos', nėra matomos plika akimi ir gali būti pastebimos tik išdidinus vaizdą.
'Labai labai smulkios inkliuzijos', žinoma kaip aukščiausio lygio, klasifikuojama kaip nepriekaištinga iš vidaus arba nepriekaištinga.
Natūralus, nuostabios spalvos, termiškai neapdorotas rubinas. Tokios rūšies rubinai yra aukščiausios kokybės su minimaliomis inkluzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.
Natūralus ir intensyvios spalvos, termiškai neapdorotas rubinas. Pripažįstamas kaip aukščiausios klasės rubinas.
Natūralus, nuostabios spalvos, termiškai neapdorotas safyras. Tokios rūšies safyrai yra aukščiausios kokybės su minimaliomis inkluzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.
Natūralus ir intensyvios spalvos, termiškai neapdorotas safyras. Pripažįstamas kaip aukščiausios klasės safyras.
Natūralus, nuostabios spalvos, termiškai neapdorotas smaragdas. Tokios rūšies smaragdai yra aukščiausios kokybės su minimaliomis inkluzijomis, kurios gali būti matomos plika akimi.
Natūralus ir intensyvios spalvos, termiškai neapdorotas smaragdas. Pripažįstamas kaip aukščiausios klasės smaragdas.

Smaragdas (sukurtas laboratorijoje)

Skirtingų spalvų ir be inkliuzų, laboratorijoje sukurti smaragdai įkūnija savyje nepriekaištingumą. Be to, laboratorijoje sukurti smaragdai turi tas pačias astrologines savybes kaip ir natūralūs, todėl jie taip pat gali veikti jūsų kūną ir sielą. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems savo akmenyse tobulumo.

Safyras (sukurtas laboratorijoje)

Dėl savo tamsiai mėlynų šešėlių, laboratorijoje sukurtas safyras turi tas pačias fizines, chemines ir optines savybes kaip ir natūralus safyras. Spindinčio grožio dėka, laboratorijoje sukurtas safyras yra puikus pasirinkimas norintiems savo akmenyse matyti vizualųjį meistriškumą.

Rubinas (sukurtas laboratorijoje)

Dėl savo tobulumo ir glotnumo, laboratorijoje sukurti rubino akmenys yra tokie pat prašmatnūs kaip ir natūralūs. Be savo kerinčio grožio, laboratorijoje sukurtas rubinas taip pat yra galios bei gyvenimo džiaugsmo simbolis. Kadangi laboratorijoje sukurti rubinai turi tas pačias fizines, optines ir chemines savybes kaip ir natūralūs rubinai, jie taps puikia alternatyva mylintiems rubiną.

Rubelitas (sukurtas laboratorijoje)

Dar žinomo kaip rausvojo turmalino, rubellito pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio „rubellus“, reiškiančio „rausvą“. Savo kvapą gniaužiančiu rožinės ir raudonos spalvos deriniu, rubelitas yra akmuo, kuris, kaip manoma, pirkėjui suteikia gyvenimo energiją. Tiems, kurie dvejoja ir galvoja rinktis natūralų ir originalų rubelitą, verta žinoti, kad laboratorijoje sukurti rubelitai pasižymi tomis pačiomis savybėmis, kaip ir natūralūs.

Moisanitas (sukurtas laboratorijoje)

Primenantis skaidraus ir blizgančio deimanto paviršių, moisanitas yra mineralinė silicio karbido forma ir tai yra dar vienas laboratorijoje sukurtų akmenų tipas. Būdamas toks pat tvirtas kaip deimantai, moisanitas yra puiki sužadėtuvių žiedo alternatyva.

Mėlynasis Cirkonis

Kilęs būtent iš Kambodžos, todėl taip pat gerai žinomas kaip Kambodžos mėlynasis cirkonis. Mėlynojo cirkonio atspalvį geriausiai apibūdinti galima dangaus mėlynumo arba pasteline mėlyna spalvomis. Primenantis deimantus ir turintis panašų pavadinimą kaip ir kubinis cirkonis, jis neturėtų būti painiojamas su sintetiniu kubiniu cirkoniu. Manoma, kad priklausantis cirkonių šeimai, mėlynasis cirkonis daro didelę įtaką žmogaus kūnui. Manoma, kad mėlynasis cirkonis padeda jį nešiojančiam žmogui atsipalaiduoti.

Rudasis Cirkonis

Kilęs iš Tanzanijos, rudasis cirkonis yra dar vienas cirkonų šeimos narys. Savo išvaizda ir pavadinimu į deimantus panašus natūralus rudasis cirkonis neturėtų būti painiojamas su sintetiniu kubiniu cirkoniu. Būdamas natūraliu akmeniu, kaip ir kiti cirkonio šeimos akmenys, rudasis cirkonis taip pat daro teigiamą poveikį žmogaus kūnui. Manoma, kad dėl savo gydomojo poveikio rudasis cirkonis mažina fizinį skausmą. Šis akmuo gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pajusti gydomąją motinos žemės galią.

Baltasis Cirkonis

Kilęs iš Tanzanijos ir Nigerijos, baltasis cirkonis yra skaidrus natūralus akmuo, savo išvaizda panašus į deimantą. Nereikėtų painioti su kubiniu cirkoniu, nes baltasis cirkonis yra natūralus akmuo, o kubinis cirkonis - sintetinis. Baltasis cirkonis pasižymi dviguba refrakcija, todėl jo vizualioji kokybė yra neįtikėtina. Tai bus puiki deimanto alternatyva, jeigu ieškote panašios išvaizdos akmens, tačiau kažko kito nei deimantas.

Kunzitas

Atkreipiantis į save dėmesį savo plačiu spalvų diapazonu, nuo švelnios pastelinės rožinės iki ryškiai violetinės purpurinės spalvos, Kunzitas yra mažai žinomas, bet reto grožio akmuo. Dažnai aptinkamas didesnių dydžių Kunzitas yra monoklininis, o jo kristalai paprastai turi ašmenų formą. Netgi būdamas menkai žinomas, jis puošia tokias svarbias asmenybes kaip Glosterio hercogienė.

Juodasis Opalas

Laikomas rečiausia opalo forma, juodasis opalas turi įvairių spalvų tonus, kurie patenka į diapazoną nuo juodos iki tamsiai pilkos spalvos. Šis akmuo ypatingas tuo, kad jame galima rasti tokią gausią atspalvių įvairovę. Jūs galite pamatyti blizgius raudonus, oranžinius ar žalius atspalvius, kuriuos atspindi juodasis opalas.

Neptūno Sodo Topazas

Pavadinimas siejasi su harmoninga Neptūno planetos paviršiaus spalvų gama. Neptūno sodo topazas sveikina jus savo nežemišku grožiu. Norint paryškinti akmens spalvą ir kokybę, Neptūno sodo topazas yra padengiamas tam tikra medžiaga. Šis akmuo, būdamas topazų šeimos nariu, taip pat turi atpalaiduojančių savybių. Tikinčiuosius akmenų galiomis, jis nuramins ir apsaugos nuo ligų.

Merkurijaus Topazas

Skaidraus paviršiaus Merkurijaus topazas atspindi šviesą, sukurdamas auroros efektą. Kaip ir Merkurijaus planeta, nusidažanti mėlyna spalva, kuomet atsispindi saulės šviesa, Merkurijaus topazo akinančias spalvas galima pamatyti, kai jis yra veikiamas saulės spindulių. Šis efektas sukuriamas atliekant procesą, vadinamą fiziniu nusodinimu garų pavidalu, dėl kurio ir atsiranda šis šviesos efektas.

Mistinis Topazas

Toks pat mistinis, kaip ir pavadinimas, mistinis topazas gali būti vadinamas spalvų rojumi dėl savo vaivorykštės blizgesio. Akmens padengimo metu jo spalva sustiprėja ir įgauna galutinę formą. Manoma, kad akmuo išsklaido neigiamas emocijas ir atitolina nuo piktųjų dvasių. Šis akmuo atpalaiduoja tą, kuris jį nešioja. Dėl savo „akių švarumo“, mistiniam topazui nėra vietos netobulumui. Turėdamas didelę vaivorykštės koncentraciją, šis akmuo yra puikus pasirinkimas.

Rožinis Topazas

Būdamas viena iš rečiausių topazo variacijų, rožinis topazas savo subtiliu grožiu ištirpdins rožinės spalvos mylėtojų širdis. Kuomet akmuo yra padengiamas, jo spalva sustiprėja ir įgauna galutinę formą. Pagyvindamas savininko energiją, akmuo, manoma, kad taip pat apsaugo nuo neigiamos energijos dieviškosios apsaugos nuo saulės dėka. Kadangi rožinis topazas sustiprina kūrybinį mąstymą, jis gali būti puikus pasirinkimas dizaineriams ar menininkams. Pažvelgę į jį, jūs pajusite spalvų šilumą, kurią jis suteikia.

Opalas

Būdamas stulbinančiu akmeniu su savo švytinčiu grožiu, baltos spalvos opalas yra labiausiai paplitęs akmens tipas. Manoma, kad, kaip ir kiti opalo akmenys, jis turi daug energijos ir veikia mūsų kūną. Tikima, kad opas pakeičia neigiamą energiją į teigiamą ir išvalo žmogaus neigiamas mintis.

Sultono akmuo

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, sultono akmuo, pastaruoju metu tampa vis populiaresnis. Priklausomai nuo šviesos šaltinio, jo spalvos gali keistis nuo šampano iki persikų spalvos. Dėl aukšto refrakcijos rodiklio, jūs galite išvysti didelė šių spalvų įvairovę net ir blankioje šviesoje. Paprastai jis gaminamas didesniais karatais, kad būtų galima pamatyti tą kvapą gniaužiantį spalvų pokytį.

Tsavoritas

Būdamas vienas iš grosuliaro granato šeimos narių, tsavoritas buvo vienas populiariausių brangakmenių dėl savo retumo. Jo kvapą gniaužianti žalia spalva gali priminti jums smaragdą. Žalia spalva susijusi su akmens chemine struktūra, kurioje yra chromo arba vanadžio, todėl tsavoritas yra tikra šventė akims. Manoma, kad tsavoritas išgydo žmogaus, nešiojančio jį, emocines traumas ar ligas.

Juodasis Safyras

Būdamas safyrų šeimos nariu, juodasis safyras yra vienas iš mineralinio korundo rūšių. Būdamas juodos pikio spalvos, juodasis safyras išlaiko tamsius tonus, o kai kurie iš jų, kuomet yra veikiami šviesos, taip pat gali atskleisti metalinius tonus. Daugiausia išgaunamas Australijoje, juodasis safyras gali būti puiki alternatyva juodos spalvos mėgėjams. Manoma, kad juodieji safyrai ramina savininką chaotiškoje situacijoje ir yra apsauginis skydas nuo patyčių.

375 Raudonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Baltas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Baltas Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą .

375 Geltonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Baltas Geltonas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Geltonas Baltas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Raudonas Baltas Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kaip 100% grynumo auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

375 Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
375 Auksas - 9K aukse yra 9 dalys aukso ir 15 dalių kitų lydinių metalo(-ų); įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 37.5% auksą.

585 Raudonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Baltas Raudonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Baltas Geltonas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10 dalys kitų lydinių metalo(-ų) įprastai jie būna sidabro, vario, cinko, platinos ar paladžio, kartu sudarydami 58.5% auksą.

585 Geltonas Baltas Auksas

Šie ženklai 18K, 14K, or 9K parodo, kiek lydinyje yra gryno aukso. 24K auksas žinomas kai 100% grynas auksas. Sistema, naudojama parodyti, kiek gryno aukso yra gaminyje:
585 Auksas - 14K aukse yra 14 dalys aukso ir 10