x
 
   

Užsakymo grąžinimo forma

 • Mes dirbame visu pajėgume ir stengiamės padaryti viską kad jūsų užsakymas būtų pristatytas jums nurodytu laiku. Tačiau kai kuriose vietovėse del pandemijos sukeltų apribojimų, kartais gali ivykti nedidelis vėlavimas. Esame dėkingi uz jūsų supratinguma,šiais retais atvejais.


  Jei norite grąžinti savo prekę, užpildykite ir pateikite žemiau esančią formą. Jei norite sužinoti apie mūsų grąžinimo politiką prieš pateikdami formą, galite apsilankyti šioje nuorodoje: https://www.glamira.lt/return-policy/

  1. Dydžio pakeitimas
  2. Graviravimas
  3. Prašymas pataisyti
  4. Atšaukimas
  Priežastis:
  Prekė sugadinta
  Yra trūkstamų dalių
  Ne tai, ką užsisakiau
  Kita (iki 1000 spaudos ženklų)
  Apmokėjimo būdas *
  1. Kreditinė Kortelė
  2. Bankinis pavedimas
  3. Paypal
  Pasirinkite grąžinamą prekę :

  Jūsų el. pašto adresas ir užsakymo numeris turi sutapti su mūsų turimais duomenimis, kad galėtume vykdyti grąžinimo prašymą. Prašome užtikrinti, jog Jūsų užsakymo numeris teisingas ir Jūsų el. pašto adresas yra toks pats kaip ir įvykdant užsakymą.

  Ar grąžinimui norėtumėte pristatymo etiketės?
  Taip norėčiau, pristatymo etiketės už 10€.
  1. Iškrovimas aptarnavimo punkte
  2. Paėmimas su kurjeriu iš mano adreso
  Susipažinau ir sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis.
  Nenuėmiau plombos.
  Preke nesinaudojau.
  Su grąžinama preke išsiųsiu visus papildomus atributus (dovanų dėžutę, sertifikatą, reklamines brošiūras ir t.t.).
SVARBI INFORMACIJA:
 • Atkreipkite dėmesį, kad pateiktas grąžinimo prašymas bus vykdomas pagal informaciją, kurią pateikėte internetu. Į jokias ranka rašytas pastabas ant atspausdintos kopijos nebus atsižvelgta.
 • siekiant užtikrinti greitas ir efektyvias grąžinimo paslaugas, patvirtinus grąžinimo formą, nebegalime jos pataisyti. Prieš patvirtinant firmą, atidžiai peržiūrėkite pateiktą informaciją susijusią su jūsų užklausa.
 • Dydžio keitimas ir remonta gali užtrukti iki 25 darbo dienų. Jei artėja ypatinga proga, pavyzdžiui, vestuvės, rekomenduojame išsiųsti savo prekę po šventės. Jei 60 dienų laikotarpis nustos galioti iki jūsų progos datos, galite pasikonsultuoti su mūsų klientų aptarnavimo komanda.
* Privalomi laukeliai