x
 
   

SAFYRU

Mėlynasis safyras klasifikuojamas kaip brangusis akmuo bei turi mėlynos spalvos atsapalvį, susimaišiusį su violetine bei purpurine spalvomis.

 

Mėlynasis safyras klasifikuojamas kaip brangusis akmuo bei turi mėlynos spalvos atsapalvį, susimaišiusį su violetine bei purpurine spalvomis. Jo vertė priklauso nuo mėlynos spalvos atspalvio, kartu su jo spalva, švarumu, dydžiu, briaunavimu bei bendra kokybe. Kuo tamsesnį spalvą jis turi, tuo vertingesnis yra brangakmenis. Jo pavadinimas turi šaknis graikų kalboje; kilęs iš žodžio “sappheiros”, reiškiančio “mėlynas”. Safyras yra korundo šeimos narys kaip rubinas, ir jie yra vieni kiečiausių brangakmenių. Mėlynojo safyro žinomiausia bei populiariausia rūšis yra žvaigždėtieji safyrai, turintys žvaigždės efektą ir kurio pavadinimas kilęs dėl kabošono išpjovimo. Juodoji Kvinslando žvaigždė, didžiausias žvaigždėtasis safyras sveria 733 karatus. Reikšmingi safyro telkiniai yra randami Rytinėje Australijoje, Tailande, Šri Lankoje, Kinijoje, Madagaskare, Rytinėje Afrikoje bei Šiaurės Amerikos kai kuriose vietovėse, daugiausia Montanoje.
Sužadėtuvių žiedai su safyru
Safyrai bei rubinai yra dažnai randami toje pačioje geografinėje aplinkoje. Jis yra tradicinis rugsėjo mėnesį gimusių akmuo bei Šaulio zodiako ženklo akmuo. Senovėje jis buvo bendrai siejamas su taika bei laime. Pavyzdžiui, senovės Persijoje buvo tikima, jog mėlynasis safyras atneš mėlyną dangų bei taiką. Glamira teikia AAA klasės skaidrumo mėlynuosius safyrus bei naudoja brangakmenius su įvairiais karatais siekiant sukurti unikalius juvelyrinių papuošalų su mėlynuoju safyru modelius. Glamira taip pat renkasi karališkosios mėlynos spalvos safyrus, kurie yra labiausiai vertinamos spalvos, tai yra Glamiros skalės viduryje, Jūs galite papuošti šiuos mmodelius bet kokiais lydiniais bei spalvomis.
Auskarai su safyru
Mėlynasis safyras yra ypatingas brangakmenis, tinkantis šviesaplaukiams ar tamsiaplaukiams bei mėgstantiems bet kokį stilių. Jis gali skleisti savo spindesį ant bet kokio odos tipo bei pagražinti natūralų moters grožį ir vyro charizmą. Bet kokio modelio auskarai su mėlynuoju safyru, žiedai, vėriniai ir sąsagos gali būti sukurti bei tapti pagrindiniu Jūsų aprangos akcentu. Nesvarbu, ar jis apsivyniojęs aplink Jūsų kaklą kaip vėrinys su mėlynuoju safyru, puošiantis Jūsų ausis kaip auskarų porą ar lengvai praslystantis pro Jūsų pirštą žiedo su mėlynuoju safyru pavidale, Glamira siūlo Jums naudoti mėlynąjį safyrą ne tik dėmesiui atkreipti, bet taip pat parodyti Jūsų mėlynąjį kraują su šiuo karališkuoju mėlynuoju! Arba Jūs galite išsirinkti iš sužadėtuvių žiedų su mėlynuoju safyru , pritaikyti jį pagal savo skonį bei paversti jį liudininku Jūsų ypatingu pasipiršimu tuoktis momentu. Dar viena svarbi detalė apie mėlynąjį safyrą yra ta, jog jis yra tradicinė dovana, pažyminti 45-ąsias vestuvių metines.
Auskarai su safyru
JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderŽIŪRĖTI VISKĄ