0 Produktai
[?]
Loading...
Greita paieška
Pasirinkite Metalą Metal
Išvalyti
Metalo
spalva
<span>pasirinkti</span> Spalvuo
Išvalyti
  • Daugiau
    Filtras
Stiliai
Akmens
Metalo
spalva
Karatas
Filtras
Išplėstinė
Žiūrėta kaip Tinklelis
  • Atrinkta pagal
  • Filtras
    Išplėstinė
Rasti 31 galimi keisti produktai [i]

Sidabriniai žiedai iš GLAMIROS – personalizuoti dizainai visiems atvejams

GLAMIRA turi įvairių žiedų, ypatingai sidabrinių žiedų. Jūs galite pasipuikuoti ir išpaikinti save, ar netgi nustebinti ką nors su sidabriniais juvelyriniais dirbiniais. GLAMIRA turi daug skirtingų sidabrinių juvelyrinių dirbinių, iš kurių galite Jūs rinktis ir skirtingais raštais. Kai kurie yra inkrustuoti kubiniu cirkoniu, brangameniais ar netgi deimantais. Jūs renkates tokius, kurie geriausiai atitinka Jūsų asmenybę. Su moteriški sidabriniai žiedai, Jūs galite parodyti savo pasitikėjimą ir eleganciją dėl kokybiškų kūrinių. Vėriniams gaminti naudojamos medžiagos yra tikrai kokybiškos; ir ilgaamžės. Galėsite jais žavėtis visą gyvenimą. Jūs ar Jums ypatingas asmuo galės branginti jį amžinai.
Apsirenkite ir pasipuoškite su nauju sidabriniu žiedu, sidabriniais vėriniais ar netgi auskarais ir apyrankėmis. Personalizavimas yra taip pat galimas norint paversti Jūsų juvelyrinį dirbinį unikaliu.
Jei ieškote savo ypatingam žmogui padovanoti sužadėtuvių žiedą, GLAMIRA turi daug sidabrinių sužadėtuvių žiedų, iš kurių galite pasirinkti. Naudojamos medžiagos ir kokybė yra tikrai žadą atimančios; Jūsų mylimas žmogus tikrai nuoširdžiai Jums padėkos už tokią autentišką dovaną. Sidabriniai vestuviniai žiedai taip pat parduodami GLAMIROJE. Vestuvinius žiedus reikėtų rūpestingai pasirinkti ir to GLAMIRA siekia. Linkime Jums įsigyti žadą atimančių ir už prieinamą kainą sidabrinių žiedų GLAMIROJE.