x
 
   
PAPUOŠALAI SU MĖLYNUOJU TOPAZU

MĖLYNUOJU TOPAZU

Mėlynasis topazas yra pusiau brangus brangakmenis, žinomas dėl savo skaidrios mėlynos spalvos. Jo mėlynumas išgaunamas specialiai apdirbant baltąjį topazą.

Sužadėtuvių žiedai su mėlynuoju topazu

Sužadėtuvių žiedai su mėlynuoju topazu

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

MĖLYNUOJU TOPAZU

Mėlynasis topazas yra pusiau brangus brangakmenis, žinomas dėl savo skaidrios mėlynos spalvos. Jo mėlynumas išgaunamas specialiai apdirbant baltąjį topazą. Brangakmenis apima tiek kietumą, tiek trapumą savo struktūroje. Štai kodėl dirbti su juo yra vienas didžiausių iššūkių. Didelės patirties, profesionalizmo bei eksperto įgūdžių reikia, jog neapdirbtas akmuo virstu unikaliu juvelyrinis papuošalas su mėlynuoju topazu.

Sakoma, jog jo pavadinimas yra kilęs iš Sanskrito žodžio “tapas”, reiškiančio “karštis” ar “ugnis”. Sutiktas įvairiose legendose bei kai kuriose Biblijos dalyse, mėlynasis topazas šiais laikais yra vienas madingiausių akmenų, naudojamų juvelyrikos rinkoje. Jis simbolizuoja gaivią jaunystės kibirkštį. Akmens kasyklos yra smarkiai išsidėsčiusios Rusijoje, Afganistane, Šri Lankoje bei jis yra Jungtinių Amerikos Valstijų Teksaso brangakmenis. Jis yra zodiako ženklo Mergelės bei gruodžio mėnesį gimusių akmuo.

Juvelyrikoje naudojama forma turi tris spalvos rūšis, kuri yra Dangaus mėlyna, Londono mėlyna ir Šveicariška mėlyna. Glamira naudoja tik rankomis atrinktus šveicariško mėlynumo topazus, AAA prabos siekiant pagaminti plataus asortimento auskarus, žiedus, vėrinius ir pakabukus, apyrankes, sužadėtuvių žiedus, sąsagas ir t.t. Glamira kviečia Jus parodyti savo mėlynąjį kraują savo personalizuotu juvelyrinių papuošalų pasirinkimu. Galite susikurti mėlynojo topazo vėrinį su vienu deimantu ar sujungtą su kitais brangiaisiais akmenimis, ir/ar su auksu bei sidabru, tokiu būdu galėsite gėrėtis dangumi aplink savo kaklą. Galite individualizuoti savo žiedą ir taip užrakinti mėlyną dangų žieduose su mėlynuoju topazu. Ar galite nutapyti paveikslą bei sukurti lelijų baltumo debesis savo danguje; Jūsų vaizduotes rezultatu gali tapti auskarų su mėlynuoju topazu pora. Pasinaudokite mėlynojo topazo kristalo švarumo blizgesiu ir leiskite savo svajonėms bei kūrybingumui išsipildyti!