10% NUOLAIDA VISIEMS UŽSAKYMAMS VIRŠ 500€ 10% NUOLAIDA VISIEMS UŽSAKYMAMS VIRŠ 500€

  Nemokamas pristatymas

  60 dienų grąžinimo politika

 
   
VESTUVINIAI ŽIEDAI

VESTUVINIAI ŽIEDAI

Jūsų viso gyvenimo palydovai...Tegu Jūsų vestuviniai žiedai, išgraviruoti Jūsų pasirinkta žinute, simbolizuoja nesibaigiantį meilės ciklą bei klestėjimą.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderATRASTI DAUGIAU
 • SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI

  SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI
  Įsipareigojimas turi gimti ant kairiojo bevardžio piršto, kuris yra laikomas meilės vena. Manoma, jog tokiu būdu pora susijungia širdyse. Išreikškite savo atsidavimą su amžinu sužadėtuvių žiedu!

 • Amžinybė žiedai

  Amžinybė žiedai
  Amžinybės žiedai simbolizuoja nesibaigiančią meilę ir viso gyvenimo prisiminimus

 • BRIDAL SETS

  Nuotakos Rinkinys
  Ypatingas pasiūlymas būsimoms nuotakoms! Briliantai soliterai ir aukščiausios kokybės žiedų modeliai nuotakos papuošalų rinkiniuose. Nešiokitės palaimos atspindį ant savo pirštų!

 • PAŽADŲ ŽIEDAI

  PAŽADŲ ŽIEDAI
  Suvienyti tuo pačiu pagrindu, jie yra Jūsų įsipareigojimo mylimam žmogui įkūnijimas. Glamira yra Jūsų pusėje, kuomet Jūs žengiate į naują laimės kupiną pasaulį!

Vestuviniai žiedai, partnerystės žiedai bei sužadėtuvių žiedai internetu GLAMIRA.lt

GLAMIRA.lt - tai internetinė parduotuvė, kurioje galėsite išsirinkti savo asmeninį svajonių žiedą. Būdami aistringi juvelyrinių dirbinių specialistai, specializuojamės auksinių žiedų sužadėtuvių žiedų ir partnerystės žiedų gamyboje. GLAMIRA.lt rasite aukštos kokybės žiedus įvairiomis kainomis bei stiliais. Pradedant nuo ekstravagantiško, kuklaus iki klasikinio dizaino mes Jums siūlome nesuskaičiuojamus žiedų modelius: aukso žiedai, titano žiedai, nerūdijančio plieno žiedai su geltono aukso, balto aukso bei kitomis priemaišomis, vienspalviai, dvispalviai ar trispalviai žiedai. Be to, dažniausiai moteriškas žiedas gali būti papuoštas briliantu ar kubinio cirkonio akmeniu pagal Jūsų skonį bei norus. Platus pasirinkimas daugybės kitų įmanomų konfigūracijų, iš kurių galėsite rinktis norėdami sukurti savo žiedą nepamirštamam malonumui. Medžiagų, lydinių bei stilių įvairovė leidžia Jums surasti asmeninį svajonių žiedą. Žiedai, be kitų dalykų, yra neišskiriamų ryšių simbolis bei ištikimybės ženklas. Ilgalaikiai lydiniai ar tolygiai sujungti žiedai iliustruoja santykių neišskiriamumą. Išreikškite savo meilės savitumą žiedu, kuris tobulai Jums tiks, nes vestuviniai žiedai turėtų džiuginti Jus visą likusį gyvenimą bei priminti Jums gyvenimo pažadus.

Nesuskaičiuojamos konfigūracijos, tokios kaip Jūsų asmeninis parašas neabejotinai išreikš Jūsų unikalius jausmus. Nesvarbu, kokio žiedo ieškote – klasikinio ar ekstravagantiško sužadėtuvių žiedo – atsiduokite savo mylimajam išreikšdmi meilę bei vienybę. Mūsų išskirtinis žiedų asortimentas siūlo Jums modernius sidabrinius žiedus, mažai priežiūros reikalaujančius nerūdijančio plieno žiedus, lengvus bei ilgai tarnaujančius titano žiedus bei klasikinius, elegantiškus aukso žiedus. Pradėkite savo meilės istoriją. Partnerystės žiedai, sužadėtuvių žiedai bei vestuviniai žiedai su geltono aukso, balto aukso priemaišomis bei kitos variacijos nepaliks abejingų bei sutvirtins Jūsų santykius. Mes norime žinoti, jog mūsų klientai yra patenkinti bet kokia kaina, tad siūlome Jums pagalbą siekiant atrasti sau idealų žiedą. Nesate tikri dėl žiedo dydžio? Mes Jums atsiųsime nemokamą žiedo dydžio matuoklį, kad galėtumėte susikurti savo žiedą tiesiai iš savo namų. Jeigu turite bendrų klausimų ar klausimų dėl konkrečių modelių, mūsų kvalifikuota klientų aptarnavimo komanda mielai Jums padės nemokamai.