Aukso Vestuviniai Žiedai

GLAMIRA
Auksas visada buvo ir bus klasika - nesenstantis pasirinkimas vestuviniams žiedams. Natūraliai švelni išvaizda ir elegantiškas blizgesys paverčia aukso vestuvinius žiedus romantišku bei geidžiamu metalu. Ausko kietumas ir patvarumas priklauso nuo karatų, priklausomai nuo jūsų poreikių, galite pasirinkti auksą su norimu karatų skaičiumi .
Aukso Vestuviniai Žiedai

Platinos Vestuviniai Žiedai

GLAMIRA
Visareikšmiškai pats prestižiskiausias metalas vestuviniams žiedams. Platina pasižymi stipriausiu patvarumu, todėl gali jaustis, kaip šiek tiek sunkesnis metalas. Platina 30 kartų retesnė nei auksas ir 40% sunkesnė nei 14 karatų auksas. Tankumu, grynumu ir retumu pasižymintis platinos žiedai yra įpatingai vertingi ir tvirti, todėl platinos žiedai išsilaiko metų metus. Be to, platinos glotnus blizgesys ir elegantiškai minkštas baltas atspalvis turi natūralų, pribloškiančią išvaizdą.
Platinos Vestuviniai Žiedai
JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI

Vestuviniai žiedai, partnerystės žiedai bei sužadėtuvių žiedai internetu GLAMIRA.lt

GLAMIRA.lt - tai internetinė parduotuvė, kurioje galėsite išsirinkti savo asmeninį svajonių žiedą. Būdami aistringi juvelyrinių dirbinių specialistai, specializuojamės auksinių žiedų sužadėtuvių žiedų ir partnerystės žiedų gamyboje. GLAMIRA.lt rasite aukštos kokybės žiedus įvairiomis kainomis bei stiliais. Pradedant nuo ekstravagantiško, kuklaus iki klasikinio dizaino mes Jums siūlome nesuskaičiuojamus žiedų modelius: aukso žiedai, titano žiedai, nerūdijančio plieno žiedai su geltono aukso, balto aukso bei kitomis priemaišomis, vienspalviai, dvispalviai ar trispalviai žiedai. Be to, dažniausiai moteriškas žiedas gali būti papuoštas briliantu ar kubinio cirkonio akmeniu pagal Jūsų skonį bei norus. Platus pasirinkimas daugybės kitų įmanomų konfigūracijų, iš kurių galėsite rinktis norėdami sukurti savo žiedą nepamirštamam malonumui. Medžiagų, lydinių bei stilių įvairovė leidžia Jums surasti asmeninį svajonių žiedą. Žiedai, be kitų dalykų, yra neišskiriamų ryšių simbolis bei ištikimybės ženklas. Ilgalaikiai lydiniai ar tolygiai sujungti žiedai iliustruoja santykių neišskiriamumą. Išreikškite savo meilės savitumą žiedu, kuris tobulai Jums tiks, nes vestuviniai žiedai turėtų džiuginti Jus visą likusį gyvenimą bei priminti Jums gyvenimo pažadus.

Nesuskaičiuojamos konfigūracijos, tokios kaip Jūsų asmeninis parašas neabejotinai išreikš Jūsų unikalius jausmus. Nesvarbu, kokio žiedo ieškote – klasikinio ar ekstravagantiško sužadėtuvių žiedo – atsiduokite savo mylimajam išreikšdmi meilę bei vienybę. Mūsų išskirtinis žiedų asortimentas siūlo Jums modernius sidabrinius žiedus, mažai priežiūros reikalaujančius nerūdijančio plieno žiedus, lengvus bei ilgai tarnaujančius titano žiedus bei klasikinius, elegantiškus aukso žiedus. Pradėkite savo meilės istoriją. Partnerystės žiedai, sužadėtuvių žiedai bei vestuviniai žiedai su geltono aukso, balto aukso priemaišomis bei kitos variacijos nepaliks abejingų bei sutvirtins Jūsų santykius. Mes norime žinoti, jog mūsų klientai yra patenkinti bet kokia kaina, tad siūlome Jums pagalbą siekiant atrasti sau idealų žiedą. Nesate tikri dėl žiedo dydžio? Mes Jums atsiųsime nemokamą žiedo dydžio matuoklį, kad galėtumėte susikurti savo žiedą tiesiai iš savo namų. Jeigu turite bendrų klausimų ar klausimų dėl konkrečių modelių, mūsų kvalifikuota klientų aptarnavimo komanda mielai Jums padės nemokamai.

Loading...