Moterų Žiedai

3308 prekių [i]
/
Greita paieška
pasirinkti Metalas Lydinys Lydinys
Metalo
spalva
Spalva Spalva
  • Filtras Filtras Daugiau
    Filtras
Tinklelis 
Nustatyti didėjančia tvarka
Viso prekių 1 iki 30
už puslapį
  • Atrinkta pagal
  • Filtras
    Išplėstinė
Rasti 3308 galimi keisti produktai [i]
Stiliai
Akmuo
Metalo
spalva
Karatas
Filtras
Išplėstinė
Įkraunama… Įkeliama daugiau rezultatų...
Tinklelis 
Nustatyti didėjančia tvarka
Viso prekių 1 iki 30
už puslapį

Vestuviniai žiedai moterims – Keltų žiedai, keramika su auksu, senoviški žiedai, kt

GLAMIROS platus vestuvinių žiedų asortimentas suteiks Jums galimybę išsirinkti žiedą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Vestuvinis žiedas turėtų Jums padėti jaustis ypatinga, ir tai mūsų žiedai daro. Vestuvės yra vienas geriausių dalykų, įvyksiančių Jūsų gyvenime. Turėtumėte mėgautis kiekviena akimirka, netgi ta akimirka, kai renkatės vieną iš mūsų daugelio siūlomų moteriškų vestuvinių žiedų. Mes turime daug stilių, prabangių ir paprastų žiedų, kt.
Jūs turbūt turėjote svajonę, kaip Jūsų vestuvinis žiedas turėtų atrodyti, taip pat, kokio žiedo tipo norėtumėte. Neturėtumėte pasitenkinti bet kokiu vestuviniu ar kitu žiedu. Leiskite GLAMIRAI parodyti kolekciją, padėti surasti Jūsų svajonių žiedą. Jei norėsite, Jūs netgi galėsite susikurti savo žiedą – pasirinkti rėmus, brangakmenį ir dydį, kurio norėsite ir taip išsirinksite sau tobulą žiedą.
Vestuviniai žiedai, tokie kaip keramika su auksu, keltų, senoviški žiedai, paprasti, įmantrūs, plienas su auksu, klasikiniai ir daugelis kitų gali būti randami GLAMIRA kolekcijoje su įvairiausiomis formomis, spalvomis ir lydiniais. Kiekvienas pagamintas žiedas yra aukščiausios kokybės. Pagaminti žiedai tarnaus amžinai.
Vestuviniai žiedai gali būti įvairių spalvų ir stilių, tokie kaip platina vestuviniai žiedai, baltas auksas, vienos spalvos auksas, rožinis auksas, geltonas auksas, įmantraus deimanto žiedai, sidabriniai vestuviniai žiedai, paladis, trijų, dviejų spalvų ar plieno su auksu žiedai. Dauguma moteriškų žiedų yra žinomi deimantiniai arba kubinio cirkonio žiedai. Pasirinkite klasikinį piedą ar netgi prašmatnų keltų vestuvinį žiedą. Nesvabu, koks bus Jūsų pasirinkimas, jausites puikiai su savo nauju, svajonių vestuviniu žiedu.
Užeikite į GLAMIRA internetinę svetainę bei pradėkite naršyti įvairias kolekcijas. Atidžiai susiaurinkite savo paiešką, ko iš tikrųjų Jūs ieškote. Jei negalite rasti, ko Jūs norite, susisiekite su vienu iš mūsų patyrusių profesionalų ar pradėkite kurti savo unikalų, ypatingą žiedą.