Moteriški juvelyriniai dirbiniai

Glamira yra puiki vieta elegantiškoms bei puošnioms moterims rasti aukštos kokybės plačiausio pasirinkimo moteriškų papuošalų jų rafinuotoms asmenybėms.

Moteriški juvelyriniai dirbiniai
JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI

KOLEKCIJOS

Peržiūrėti Visą Kolekciją
boderATRASTI DAUGIAU
 • Vestuviniai Žiedai

  Vestuviniai Žiedai
  Jūsų viso gyvenimo palydovai...Tegu Jūsų vestuviniai žiedai, išgraviruoti Jūsų pasirinkta žinute, simbolizuoja nesibaigiantį meilės ciklą bei klestėjimą.

 • Sužadėtuvių žiedai

  Sužadėtuvių žiedai
  Įsipareigojimas turi gimti ant kairiojo bevardžio piršto, kuris yra laikomas meilės vena. Manoma, jog tokiu būdu pora susijungia širdyse. Išreikškite savo atsidavimą su amžinu sužadėtuvių žiedu!

 • PAPUOŠALAI SU SPALVOTAIS DEIMANTAIS

  PAPUOŠALAI SU SPALVOTAIS DEIMANTAIS
  Prabangu ir elegantiška.. tobulai atitinka visus jūsų troškimus. Rinkitės išskirtinumą ir peržiūrėkite mūsų papuošalus su spalvotais deimantais!

 • PAPUOŠALAI SU INICIALAIS IR VARDU

  PAPUOŠALAI SU INICIALAIS IR VARDU
  Papuošalas yra ypatingas, kuomet ant jo išgraviruoti Jūsų inicialai arba žodžiai išreiškiantys Jūsų emocijas.

 • Kulkšnies apyrankės

  COCKTAIL ŽIEDAI
  Skirkite savo gyvenime vietos spalvoms. Leiskitės į spalvų fiestą kartu su spalvotųjų deimantų ir brangakmenių coctail stiliaus žiedais

 • Žiedai, iki piršto vidurio

  Žiedai, iki piršto vidurio
  Kartais nedideli akcentai yra tai ko reikia, kad pakeistų Jūsų įpročius ir stilių. Patikrinkite mūsų žiedų iki piršto vidurio kategoriją ir suraskite sau smulkius svajingus papuošalus, sukurtus atitikti Jūsų dvasią.

 • kolekcija

  Keraminiai Juvelyriniai Dirbiniai
  Meniškas meistriškumas, persmelktas nepaprastų elementų. Tegul papuošalai atspindi Jūsų kūrybiškumą su meistrišku tauriųjų metalų ir keramikos akcentų deriniu.

 • PAPRASTO DIZAINO PAPUOŠALAI

  PAPRASTO DIZAINO PAPUOŠALAI
  Jeigu gyvenime mėgstate paprastumą, GLAMIROS paprasto dizaino papuošalai pagelbės Jums susikurti savo stilių iš naujo.

Loading...

GLAMIRA papuošalai moterims

Atraskite papuošalų moterims pasaulį GLAMIRA parduotuvėje. Kodėl gi segėti tai, ką turi kiekviena, jeigu galima susikurti savo stilių vos keliais spustelėjimais? Jūs esate ypatinga ir Jūs tai žinote. Tad Jūsų papuošalai turi tai atspindėti. Bižuterijos bei pigių imitacijų dienos jau seniai baigėsi. Dabar Jūs norite tikrų dalykų. Tikri taurieji metalai, tikri brangakmeniai. Jūsų ekspresija tikra, tokie turi būti ir Jūsų papuošalai. Jūs galite juos visiškai ar dalinai personalizuoti. Kodėl gi nepadovanojus neprilygstamos dovanos moteriai, kurią mylite? Jums suteikiama visapusiška kontrolė sprendžiant, kokie metalai bei akmenys bus naudojami ir kaip jie bus suderinti. Nuo aukso ir platinos iki deimantų ir rubinų. Kiekviena įmanoma brangakmenių spalva gali priversti Jus ar Jūsų mylimus žmones nusišypsoti matant mėgstamas spalvas, sudėtas į individualiai sukurtus papuošalus.

GLAMIRA yra pasaulinis personalizuotų papuošalų moterims lyderis, kurio pasižymėjimą galite pastebėti daugybėje šalių visame pasaulyje. Kalbant apie personalizavimą, Jūs sprendžiate dėl tauriųjų metalų ar priemaišų, pusbrangių ar brangiųjų akmenų naudojimo ir netgi dėl pasirinktų citatų ar ypatingų žodžių Jums išgraviravimo. Užsakinėdami internetu Jūs žinote, jog iš tiesų Jūs kursite ne paprastą papuošalą, bet meno kūrinį.

Kalbant apie personalizuotus papuošalus moterims, nėra tokios vietos kaip GLAMIRA, kuri nustatytų tobulumo standartus. Pasirinkdami papuošalą iš gausios kolekcijų ir dizainų įvairovės, Jūs jį paverčiate mados, sėkmės, pagarbos bei meilės skiriamuoju ženklu. Mes siūlome daugybę galimybių personalizuoti Jūsų papuošalą, tuo tarpu Jūs turite sprendimo laisvę susikurti vienintelį papuošalą, kuris taps šeimos paveldu. Visa kūryba - Jūsų rankose. Nepatikėkite šio kūrinio niekam kitam. Galite pasirinkti geriausius metalus bei brangakmenius. Viskas, ko reikia norint sukurti Jūsų papuošalą, tai Jūsų norai bei stilius. Ar gali būti geresnis jausmas negu žinojimas, jog Jūsų papuošalas yra vienintelis ir nepakartojamas, visai kaip ir Jūs! Arba jeigu tai yra dovana, tik įsivaizduokite, kokia vertinga būtų personalizuota dovana Jūsų ypatingam žmogui.

High-end išskirtiniai papuošalai moterims anksčiau buvo randami tik dizainerių parduotuvėse pagrindiniuose pasaulio mados miestuose. Tie miestai paprastai yra tolimose šalyse. Tačiau tie laikai jau baigėsi ir apsipirkinėjimas negali būti patogesnis nei šiandien. Dabar Jūs galite įsigyti prabangiausius papuošalus pasaulyje tiesiai iš savo kompiuterio, planšetės ar telefono. Bet kurioje pasaulio vietoje! Jūs nusipelnėte skaisčiausių deimantų ir brangakmenių, dėl kurių dydžio nereikės nerimauti, nes GLAMIRA gali pasirūpinti praktiškai bet kokiu akmeniu, prieinamu iš patikimų vertingų brangakmenių prekiautojų visame pasaulyje. Iš prekiautojų, kurie neprekiauja prieštaringais akmenimis. Meilės ir mados pareiškimas gali būti išreikštas be jokių rūpesčių. Ieškote žiedų moterims, kurie patrauktų dėmesį? O gal ieškote žiedo, kuris tartų "Aš tave myliu"? Arba tokio, kuris sakytų "Noriu tavęs amžinai"? O kodėl gi neužtvirtinus Jūsų ypatingų jausmų padovanojant žiedą, specialiai sukurtą jai? Nesvarbu, kokiu pareiškimu norėtumėte pasidalinti, GLAMIRA siūlo deimantų bei brangakmenių papuošalus moterims bet kuriai progai.

Vienos iš mėgstamiausių dovanų, kurias moterys gali gauti, yra vėrinys ar pakabutis. GLAMIRA parduotuvėje vėriniai moterims yra, be abejo, populiariausi. Ieškokite tobulos dovanos patogiai, kur tik bebūtumėte, savo mylimam žmogui, šeimos nariui, ypatingam draugui... Arba sau! Žinoma, Jūs galite pasirinkti iš gausios dizainų įvairovės, kurie, be abejo, gali būti personalizuoti, kaip tik Jūs panorėsite! Savo metalui pasirinkite auksą ar net platiną! Po to deımantus, rubinus, smaragdus, safyrus ar kitus Jūsų mėgstamus brangakmenius. Pasirinkite netgi kelis brangakmenius, kurie praskaidrins bet kurią niūrią dieną. Savo vėrinį galite personalizuoti kiek tik leidžia Jūsų fantazija, taip pat turite galimybę išgraviruoti mėgstamiausią citatą, vardus ar svarbias datas, ar pridėti papildomų brangakmenių akcentų! Sakoma, kad deimantai - tai geriausi moterų draugai. Ir geriausia vieta juos parodyti - nuostabi auskarų pora. Auskarai moterims yra vienas geriausių būdų parodyti, jog Jūs žinote, kas yra mada. Taigi, kodėl gi nepasirinkus auskarų, kurie leis pasireikšti garsiai ir išdidžiai! Pateikite mados pareiškimą, pabrėžiantį Jūsų veidą ir plaukus. Kaip dovana ar sau, auskarai visuomet yra stulbinantis būdas paįvairinti įvaizdį. Kodėl gi nepridėjus kelių brangakmenių, praskaidrinančių nuotaiką? Iš ugninių rubinų ar elegantiškų tamsiai mėlynų safyrų. Jūs netgi galite susikurti daugiau porų ir būti pasiruošusi bet kuriai progai.

Kai norite aukso, Jūs tiesiog norite aukso. Čia alternatyvų nėra. Tačiau, visgi kokio tipo aukso norėtumėte? Dabar Jums teks daugybė pasirinkimų. Ką manote apie balto aukso papuošalus moterims? Baltas auksas yra puiki alternatyva geltonam auksui. Jausmas, blizgesys ir unikali spalva, visa tai sukurs ypatingą pojūtį! Švelni spalva, lyginant su geltonu auksu, apie kurią Jūsų draugai užduos daugybę klausimų. Nustatykite mados standartą. Žinoma, Jūs galite pasirinkti bet kurį dizainą ar modelį ir personalizuoti jį pasirenkant patinkantį metalą ar lydinį. Baltas auksas yra daugelio mėgstamiausias.

Ar Jūs esate iš tų, kurios turi daugiau nei vieną stilių? Iš tų, kurios kartais gali būti modernios, o kartais - retro? Kodėl gi neįtraukus rožinio aukso papuošalų moterims į Jūsų kolekciją? Rožinis auksas yra nuostabus metalo lydinys, kuris Jūsų stiliui suteikia visiškai naują būdą save parodyti. Modernūs dizainai, celtic dizainai, antikiniai dizainai. Su GLAMIRA visi yra Jūsų.

Išmėginta ir patikrinta, geltonas auksas papuošalams moterims yra labiausiai pripažintas metalas pasaulyje. Papuošaluose niekas daugiau nepasakys negu geltonas auksas. Galite taip pat pasirinkti iš bet kurio geltono aukso karato. Žinoma, savo svajonių papuošalą galite susikurti pasirenkant dizainą ir personalizuojant jį su savo gimimo akmeniu, o paskutiniam akcentui galite pridėti bet kokius papildomus brangakmenius, kurie papuošalą pavers vieninteliu ir nepakartojamu. GLAMIRA parduotuvėje bet koks daiktas gali būti personalizuojamas pagal užsakymą. Bet kada rasite produktą, kurio norite. Visi produktai yra sukurti profesionalių juvelyrų ir dizainerių. Tiesa, dauguma iš geriausių pasaulyje! GLAMIRA nėra tik auksas. Kiekvienas metalas turi unikalių savybių ir GLAMIRA juvelyrai jas puikiai išmano.

Taip, daimantas yra tik deimantas. Tačiau, kai sukuriate personalizuotą daiktą, deimantai kalba daugiau nei žodžiai. Taigi, metas naujai pažvelgti į papuošalus moterims su deimantais. Deimantą galite paversti centriniu akmeniu, arba savo žiedą su deimantais galite išpuošti su daugiau brangakmenių! Pasirinkimas yra Jūsų. GLAMIRA žino, kad deimantai yra individualūs kaip ir Jūs. Tad keliavimas po pasaulį ieškant tobulų deimantų yra dalis pažado Jums, atrandant geriausios kokybės deimantus su Jūsų norimais karatais ir briaunavimais. Kiekvieno deimanto švarumas, spalva ir briaunavimas yra patikrintas GLAMIRA ekspertų.

Ei, sugrįžti prie juodos yra puiku, o tai geriausiai parodo juodo deimanto papuošalai iš GLAMIRA. Juodi deimantai yra stulbinantis papildymas Jūsų papuošalų dėžutėje. Žinoma, jie joje ilgai neužsibus po to, kai pasijusite dėmesio centre tarp šeimos ir draugų. Juodi deimantai yra išskirtiniai būdami vieni ar suderinti su kitais brangakmeniais.

Brangakmeniai moterų papuošaluose turi kažką ypatingo. Vien tik pagalvojus apie rubinus ir opalus, ir smaragdus, ir netgi safyrus. Visi primena princus ir princeses, karalius ir karalienes, lobius ir pilis. Kodėl gi nesuplanavus Jūsų sekančio papuošalo, atkeliaujančio iš Jūsų pasakos? Pasirinkdamos iš bet kurių brangakmenių galite papuošti savo žiedą, kolje, vėrinį, sagę ar apyrankę. Pasirinkimas yra visuomet Jūsų. Jeigu Jums patinka vaivorykštės, beveik visos vaivorykštės spalvos yra galimos tarp brangakmenių! Parodykite savo svarbiam žmogui, kad jie yra Jūsų vieninteliai. Jūs norite juos turėti amžinai!

Nėra kitų būdų apsakyti tam tikrą žalios atspalvį, kaip tik smaragdu. Moterų papuošalai su smaragdu yra vienas puikiausių būdų išreikši oficialią gamtos spalvą! Nuo akių iki medžių, mes visi žalią suvokiame kaip vieną iš svarbiausių spalvų. Paverskite smaragdo žalią savąja spalva! Savo personalizuotame kūrinyje smaragdą galite įdėti į centrą arba panaudoti jį kaip papildomą akcentą. Smaragdai yra taip pat viena geriausių dovanų, tuo tarpu smaragdų spalva visuomet išliks stilinga.

Jei mėlyna yra Jūsų spalva, Jums pasisekė, jog moterų papuošaluose yra naudojamas safyras, kuris bus vienas iš patraukliausių brangakmenių Jūsų papuošalų dėžutėje. Įsivaizduokite dangaus ar mėlyną vandenyno spalvą. Safyrai yra greičiausiai vertingiausi brangakmeniai daugumai žmonių! Brangakmenis, kuris atrodo idealiai tiek būdamas centre, tiek papildydamas bet kokį Jūsų pasirinktą dizainą. Prisiderinkite savo stiliui safyrų dydį bei formą. Dideli ir ryškūs arba maži ir žavūs. Safyrai yra tikra šventė akims. Priderinkite juos su smaragdais, rubinais ar kitais brangakmeniais ir Jūsų mados aksesuaras taps ypatingu personalizuotu papuošalu.

Kuomet galvojate apie raudoną spalvą, joks kitas brangakmenis neateina į galvą kaip rubinas. Moterų papuošalai su rubinu yra lyg ugnis akmenyje. Aukštos kokybės papuošalai iš GLAMIRA pasauliui parodys Jūsų ugnį bei aistrą. Pasirinkite ir personalizuokite savo dizainą internetiniame puslapyje. Dideli rubinai, smulkūs rubinai bei praktiškai bet kokio dydžio rubinai gali būti įtaisyti į Jūsų pasirinktą dizainą. Kalbant apie rubinus, galite pasirinkti tamsiai raudoną ar beveik rožinį toną norint sukurti akcentą ar įdėti į Jūsų kūrinio centrą. Rubinai gali būti raudoni kaip rožės ir nedelsiant taria "meilė". Tad, jeigu galvojate apie tobulą dovaną Jūsų mylimajai, rubinai yra pats geriausias pasirinkimas. Rožė, kuri išliks amžinai, yra tobulas kelias pasakyti "Aš tave mylėsiu amžinai". Ką manote apie rubinus rožės formoje su deimantu centre? Viskas priklauso nuo Jūsų ir Jūsų kūrybiškumo!

Nėra geresnio kelio parodyti, koks svarbus yra Jūsų mylimas žmogus ar šeimos narys, kaip su papuošalais su gimimo akmeniu. Gimimo akmenys papuošaluose parodo ryšį, kuri turite tarpusavyje. Dovana su gimimo akmeniu parodys kitiems, kas Jūs esate. Dovana mamai su jos vaikų gimimo akmenimis yra nuostabi idėja pasakyti "mama, mes tave mylime." Tai būtų stebuklinga dovana. Tai taip pat yra puikus būdas pažymėti ir draugų gimimo dieną. Visuomet svarbu užsitikrinti, jog pasirinkote tinkamą akmenį. Ar žinote, kad pastarieji brangakmeniai yra naudojami gimimo akmenims visame pasaulyje? Safyras, rubinas, smaragdas, ametistas, akvamarinas, citrinas, deimantas, granatas, oniksas, opalas, perlas, peridotas, tanzanitas, topazas, turmalinas, turkis ir cirkonis.

GLAMIRA pagelbės Jums teisingai parinkti gimimo akmenį kiekvienam visame pasaulyje. Prisiminkite, GLAMIRA pristatys Jūsų prekes į kur tik panorėsite!