Vyriški juvelyriniai dirbiniai

Glamira siūlo naują vyriškų juvelyrinių dirbinių stiliaus, prašmatnumo bei subtilumo apibrėžimą. Vyrai, kurie labai rūpinasi savo išvaizda, ras visko, ko jiems reikia atrodyti patraukliai.

Vyriški juvelyriniai dirbiniai
JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderATRASTI DAUGIAU
 • Vyriški auskarai

  Vyriški auskarai
  Kas sakė, kad vyrai negali būti madingi? Su ypatinga GLAMIR'os vyriškų auskarų kolekcija, galite puoštis taip pat kaip ir moterys!

 • VYRŲ SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAINaujausi

  VYRŲ SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI
  Vyriški sužadėtuvių žiedai yra unikalus Jūsų ryšio simbolis. Jūsų meilė abipusė - parodykite ją pasirinkdami jam tinkamiausią suasmenintą žiedą.

 • VYRIŠKAS APYRANKES

  VYRIŠKAS APYRANKES
  Šiuolaikinių vyrų stilius, turėtų būti užpildytas smulkiomis, bet efektingomis detalėmis. Vyriškos odinės apyrankės taps puikia detale, papildančia kasdieninį šiuolaikinio vyro įvaizdį.

 • Vyriški Vėriniai

  Vyriški Vėriniai
  Mažas ženklas gali parodyti kaip gerai Jūs pažįstate žmogų ir pasakyti tai tūkstančiu žodžių. Vėrinys, atspindintis vyro asmenybę visada bus puikia ypatingos dovanos idėja.
Loading...

GLAMIRA vyriški juvelyriniai dirbiniai – personalizuoti vyriški žiedai ir sąsagos

Praeityje buvo susiformavęs tam tikras mąstymo modelis – buvo manoma, jog vyrai neturėtų nešioti daugiau kaip laikrodį ir vestuvinį žiedą. Tačiau pasikeitus laikams, šiandien turime didesnį vyriškų juvelyrinių dirbinių pasirinkimą. GLAMIRA pagamino įvairių vyriškų juvelyrinių dirbinių dizainų. GLAMIRA žino, jog vyriškiems juvelyriniams dirbiniams reikia kūrybiško prisilietimo, akcentų, atskleidžiančių vyriškumą. GLAMIRA tiki, jog rūbai nedaro vyro tikru vyru, o juvelyriniai dirbiniai – taip. Mūsų vyriški žiedai ir sąsagos suteiks vyrams galios bei charizmos.
Pasirinkite sąsagas ar žiedus vyrams. Pasirinkite bet kokį brangakmenį, kuris suteiks intriguojantį efektą bei pragmatišką akcentą. Svarstydami apie brangakmenius, taip pat turėkite omenyje deimantus, smaragdus, rubinus ir safyrus. GLAMIRA.lt siūlo apie 20 akmenų, tarp jų ir oniksą. Swarovski kristalas yra Didžiojo ketverto, išvardinto viršuje, priedas. Kiekvienas GLAMIRA brangakmenis yra žinomas dėl savo spalvos, kuri gali varijuoti nuo baltos iki mėlynos, purpurinės, geltonos ir raudonos; nuo įvairių safyro atspalvių, iki ametisto, topazo, citrino, granato bei kitų brangakmenių.
Galiausiai, personalizuokite savo pasirinktą juvelyrinį dirbinį ir išsiskirkite iš kitų. Pasirinkite baltą, geltoną arba rožinį auksą ar sidabrą savo sąsagoms ir žiedui sukurti. Jūs taip pat galite pasirinkti dviejų spalvų dizainą: balto ir raudono aukso ar balto ir geltono aukso derinius. Ar norite paversti savo kūrinį unikalesniu? Pridėkite savo vardą ar posakį žiedo viduje. Papasakokite GLAMIRA ekspertui apie savo pageidavimus ir jie Jums sukurs ypatingą kūrinį, kuris įžiebs ugnelę Jūsų akyse! Vyriški juvelyriniai dirbiniai ne tik atrodo puikiai, bet taip pat pasakoja istoriją, ypatingai juos personalizavus. GLAMIRA siūlo įvairų vyriškų juvelyrinių dirbinių pasirinkimą. Susikurkite savo akcentą bei padarykite puikų įspūdį.