x
 
   

KOLEKCIJOS

Mes siekiame aukščiausios kokybės ir bandome sukurti unikalias kolekcijas, kurios atitiktų Jūsų ypatingus įgeidžius. Niekada nepasitenkinkite vidutiniškumu ir leiskite Glamirai vesti Jus per stilingiausios ir puikiausios juvelyrikos pasaulį.

DVEJI NEŠIOJIMO BŪDAI

Dabar Jums nebereikia pasitenkinti tik vienu Jūsų žiedo stiliumi! Glamira suteikia Jums galimybę nešioti žiedą dviem skirtingais būdais. Viskas, ką Jums reikia padaryti tai išskleisti žiedą ir pakeisti jį į tą pusę, kurios norite. Perženkite įprastumo ribas ir pasigrožėkite mūsų subtiliai sukurtų dvejais būdais nešiojamų žiedų kolekcija.

PERLAS

Vienas iš nuostabiausių ir seniausių gamtos stebuklų, - perlai, amžiais žavėjo moteris. Kruopščiai atrinktus iš patikimų šaltinių, Glamira Jums suteikia geriausia, ką įmanoma rasti. Peržvelkite mūsų perlų kolekciją ir apdovanokite save rafinuotu kūriniu.

EMALIS

Atkreipiantis dėmesį dėl savo ištvermingumo, žvilgančio ir atspalvio neprarandančio paviršiaus, emalis tapo naujausiu mados šūksniu juvelyrikoje. Tobula modernumo ir tradicijų jungtis, paverčia emalį nepakeičiamu ir Glamira suteikia Jums galimybe pasigrožėti nuostabia kolekcija.

Svajingi atspalviai

Visos svajonės, kurios norėtumėte, kad tęstųsi amžinai yra įamžintos įstabiuose safyro atspalviuose. Jūs būsite tarytum saldus sapnas, kurio neįmanoma pamiršti. Svajingoji Atspalvių Kolekcija yra tik tai, kas unikalu ir įsimintina.

Fusion

Naujas įkvėpimas juvelyrinių dirbinių pasaulyje, sujungiant tradicinius dizainus su šiuolaikine estetika. Juvelyriniai dirbiniai, pagaminti iš vielos tinklo, paliekant tarpus tarp vielos yra dailiojo meistriškumo darbas.

Black Touch

Sugriaukite estetinės išvaizdos ir retumo monotoniją su šiuo puikiu metalo padengimu, kuris buvo tobulinimas iki tobulybės, kad pateisintų jūsų lūkesčius. Apžiūrėkite unikalią ir madingą „Black Touch“ kolekciją, susidedančią iš įvairių gaminių, tinkančių bet kokiam skoniui.
boderATRASTI DAUGIAU
 • Vestuviniai Žiedai

  Vestuviniai Žiedai
  Jūsų viso gyvenimo palydovai...Tegu Jūsų vestuviniai žiedai, išgraviruoti Jūsų pasirinkta žinute, simbolizuoja nesibaigiantį meilės ciklą bei klestėjimą.

 • Sužadėtuvių žiedai

  Sužadėtuvių žiedai
  Įsipareigojimas turi gimti ant kairiojo bevardžio piršto, kuris yra laikomas meilės vena. Manoma, jog tokiu būdu pora susijungia širdyse. Išreikškite savo atsidavimą su amžinu sužadėtuvių žiedu!

 • MOTERIŠKI JUVELYRINIAI DIRBINIAI

  MOTERIŠKI JUVELYRINIAI DIRBINIAI
  Glamira yra puiki vieta elegantiškoms bei puošnioms moterims rasti aukštos kokybės plačiausio pasirinkimo moteriškų papuošalų jų rafinuotoms asmenybėms.

 • VYRIŠKI JUVELYRINIAI DIRBINIAI

  VYRIŠKI JUVELYRINIAI DIRBINIAI
  Glamira siūlo naują vyriškų juvelyrinių dirbinių stiliaus, prašmatnumo bei subtilumo apibrėžimą. Vyrai, kurie labai rūpinasi savo išvaizda, ras visko, ko jiems reikia atrodyti patraukliai.