KOLEKCIJOS

Mes siekiame aukščiausios kokybės ir bandome sukurti unikalias kolekcijas, kurios atitiktų Jūsų ypatingus įgeidžius. Niekada nepasitenkinkite vidutiniškumu ir leiskite Glamirai vesti Jus per stilingiausios ir puikiausios juvelyrikos pasaulį.

Neon Vibes Kolekcija

Įsivaizduokite aukščiausios klasės papuošalus, kurie ryškių spalvų galia pagyvins kiekvieną įvaizdį ir sezoną. Šie svajonių kūriniai atgijo su neoninių atspalvių magija šioje ikoniškoje kolekcijoje. Prisijunkite prie šios tendencijos ir atspindėkite visas savo spalvas!

LOVE

Meilė yra emocija, kuri yra mūsų gyvenime. Ji jungia mus vienas su kitu, su gamta ir visata. Mūsų kolekcija atspindi šį būdingą ryšį su nuostabiu dizainu, sutelkiančiu dėmesį į giliausias mūsų emocijas. Tegul meilė Jums padės atrasti tinkamiausią kūrinį.

Keraminiai Juvelyriniai Dirbiniai

Nepaprastas pasirinkimas, kuris leis jums jaustis nepakartojamai ... Sukurkite galingą stilių su tvariu keramikos ilgaamžiškumu ir meskite iššūkį paprastumui!

Influencers X GLAMIRA

Akį traukiančios kolekcijos, atspindinčios unikalų įtakingiausių mados ir gyvenimo būdo atstovų vardus, sutinkamos stebuklingu GLAMIRA prisilietimu ... Prisijunkite prie naujausių tendencijų naudodamiesi šiomis aistringomis kolekcijomis ir pasijuskite stilingai!

Tropical Kolekcija

Įkvėptas palmių kartu su smėlio paplūdimiais, egzotiškais paukščiais ir romantiško vakaro prie jūros ilgesio su kokosu ir šiaudeliu rankoje, GLAMIRA sukūrė unikalią kolekciją, kuri puikiai tinka vasaros nuotaikai ir sukels švelnių bangų ir vėsaus vasaros vėjo pojūtį.

DVEJI NEŠIOJIMO BŪDAI

Dabar Jums nebereikia pasitenkinti tik vienu Jūsų žiedo stiliumi! Glamira suteikia Jums galimybę nešioti žiedą dviem skirtingais būdais. Viskas, ką Jums reikia padaryti tai išskleisti žiedą ir pakeisti jį į tą pusę, kurios norite. Perženkite įprastumo ribas ir pasigrožėkite mūsų subtiliai sukurtų dvejais būdais nešiojamų žiedų kolekcija.

PERLAS

Vienas iš nuostabiausių ir seniausių gamtos stebuklų, - perlai, amžiais žavėjo moteris. Kruopščiai atrinktus iš patikimų šaltinių, Glamira Jums suteikia geriausia, ką įmanoma rasti. Peržvelkite mūsų perlų kolekciją ir apdovanokite save rafinuotu kūriniu.

EMALIS

Atkreipiantis dėmesį dėl savo ištvermingumo, žvilgančio ir atspalvio neprarandančio paviršiaus, emalis tapo naujausiu mados šūksniu juvelyrikoje. Tobula modernumo ir tradicijų jungtis, paverčia emalį nepakeičiamu ir Glamira suteikia Jums galimybe pasigrožėti nuostabia kolekcija.

Dreamy Hues Kolekcija

Visos svajonės, kurios norėtumėte, kad tęstųsi amžinai yra įamžintos įstabiuose safyro atspalviuose. Jūs būsite tarytum saldus sapnas, kurio neįmanoma pamiršti. Svajingoji Atspalvių Kolekcija yra tik tai, kas unikalu ir įsimintina.

Fusion

Naujas įkvėpimas juvelyrinių dirbinių pasaulyje, sujungiant tradicinius dizainus su šiuolaikine estetika. Juvelyriniai dirbiniai, pagaminti iš vielos tinklo, paliekant tarpus tarp vielos yra dailiojo meistriškumo darbas.

Black Touch Kolekcija

Sugriaukite estetinės išvaizdos ir retumo monotoniją su šiuo puikiu metalo padengimu, kuris buvo tobulinimas iki tobulybės, kad pateisintų jūsų lūkesčius. Apžiūrėkite unikalią ir madingą „Black Touch Kolekcija“ kolekciją, susidedančią iš įvairių gaminių, tinkančių bet kokiam skoniui.

Organic Design Kolekcija

Prisijunkite prie mūsų, siekdami daugiau nei įprasta, ir atraskite visiškai naują ekologiškų papuošalų dizaino dimensiją. Mūsų kolekcijoje sujungiamas neprilygstamas gamtos grožis su elegantišku meistriškumu ir pateikiami kūriniai, patraukiantys gyvų žemės būtybių charizmą.
boderATRASTI DAUGIAU
 • Vestuviniai Žiedai

  Vestuviniai Žiedai
  Jūsų viso gyvenimo palydovai...Tegu Jūsų vestuviniai žiedai, išgraviruoti Jūsų pasirinkta žinute, simbolizuoja nesibaigiantį meilės ciklą bei klestėjimą.

 • Sužadėtuvių žiedai

  Sužadėtuvių žiedai
  Įsipareigojimas turi gimti ant kairiojo bevardžio piršto, kuris yra laikomas meilės vena. Manoma, jog tokiu būdu pora susijungia širdyse. Išreikškite savo atsidavimą su amžinu sužadėtuvių žiedu!

 • MOTERIŠKI JUVELYRINIAI DIRBINIAI

  MOTERIŠKI JUVELYRINIAI DIRBINIAI
  Glamira yra puiki vieta elegantiškoms bei puošnioms moterims rasti aukštos kokybės plačiausio pasirinkimo moteriškų papuošalų jų rafinuotoms asmenybėms.

 • VYRIŠKI JUVELYRINIAI DIRBINIAI

  VYRIŠKI JUVELYRINIAI DIRBINIAI
  Glamira siūlo naują vyriškų juvelyrinių dirbinių stiliaus, prašmatnumo bei subtilumo apibrėžimą. Vyrai, kurie labai rūpinasi savo išvaizda, ras visko, ko jiems reikia atrodyti patraukliai.

Loading...