Loading...

MŪSŲ PASLAUGOS

Žiedo dydis tiek pat svarbus kiek ir pats žiedas. Ryšys su žiedu bus daug stipresnis, jei jis dailiai ir patogiai jums tiks. GLAMIRA padarys viską, kad būtumėte visapusiškai patenkinti, todėl siūlome nemokamą dydžio keitimą Jūsų negraviruotiems ir graviruotiems žiedams per 60 dienų nuo prekės gavimo.

Dėl išsamesnės informacijos, peržiūrėkite mūsų grąžinimo sąlygas, paspausdami čia. Jeigu Jums reikėtų daugiau pagalbos, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių, atsiųsdami mums el. laišką adresu service@glamira.lt arba paskambindami 8800 23 406 (Pirmadienis - Penktadienis). Mūsų komanda mielai Jums pagelbės!

Įteikite intymią ar asmeninę žinutę dėka specialaus išgraviravimo ir pripildykite viso gyvenimo dovaną sentimentalia verte. Leiskite jai pasijusti ypatinga ir išskirtine - kaip ir jos žiedas.

GLAMIRA išgraviruos Jūsų žiedą nemokamai, kai paslauga pasirenkama atliekant užsakymą. Galite rinktis iš keturių skirtingų šriftų ir pasirinkti ypatingus simbolius kaip širdelė ar begalybės simbolis. Didžiausias leidžiamų simbolių skaičius yra 25 - įskaitant tarpus, ženklus ir raides.

GLAMIRA išsiskiria iš kitų, galėdama pasiūlyti patrauklią ilgalaikę garantiją. Vestuvinis arba sužadėtuvių žiedas tai viso gyvenimo pirkinys, todėl norėtume užtikrinti, jog sulauksite geriausios kokybės gaminio su puikia garantija. Ilgalaikę garantija suteikiama visiems GLAMIROS papuošalams, nes mes pasitikime savo produkcija. Gamybos defekto atveju, GLAMIRA apžiūrės gaminį ir mielai jį pataisys. Prašome peržiūrėti grąžinimo politiką dėl išsamesnės informacijos.

Papuošalai yra jautrūs ir pervežimo metu, jiems būtina papildoma priežiūra. GLAMIRA suteikia papildomai apdraustą pristatymą visiems užsakymams, jeigu užsakymas pasimestų arba būtų sugadintas pervežimo metu. Kai užsakymas palieka mūsų būstinę, mes atsiunčiame siuntos numerį, kad galėtumėte sekti siuntą.

Mes rekomenduojame atidaryti įpakavimą, apžiūrėti turinį ir patikrinti ar nėra pažeidimų. Jeigu pastebite bet kokį pažeidimą, prašome užpildyti pažeidimo paraišką ir nepriimti siuntos.

Jeigu nesate patenkintas užsakymu, galite grąžinti prekę GLAMIRAI pinigų susigrąžinimui, žiedo dydžio keitimui, graviravimui arba taisymui. Pateikite užsakymo grąžinimo anketą kuri gali būti užpildyta keliais pelės paspaudimais. Atsispausdinkite ir atsiųskite ją mums kartu su gaminiu. Kai tik užsakymo grąžinimo forma bus pateikta, atsiųsime Jums instrukcijas Jūsų el. pašto adresu kaip toliau vykdyti grąžinimą. Prašome perskaityti mūsų grąžinimo politiką prieš siunčiant prekę mums atgal.

GLAMIRA supranta kokios svarbios yra Jūsų ypatingos akimirkos ir kiek daug reiškia kiekviena detalė, todėl stilingos ir nemokamos dovanų dėžutės yra siunčiamos kartu su Jūsų užsakymu.

2012-aisiais GLAMIRA pradėjo kurti ir gaminti savo pačių produktus. Įžengus į tarptautinę rinką, buvo būtina pasitelkti kvalifikuotų įmonės gemologų darbą, norint išlaikyti profesionalų aptarnavimą ir pasiekti aukščiausio lygio kokybę. Mūsų gemologijos ekspertai rankomis atrenka naudojamus brangakmenius ir patvirtina, kad jie atitinka kokybės standartus, kurių visada siekiame.

GLAMIRA supranta, jog kiekviena detalė turi būti tobula, kai ypatinga akimirka jau netoli. Žiedo dydis toks pats svarbus kaip ir pats žiedas ir GLAMIRA padės Jums kiekviename žingsnyje.

Nedvejodami užsisakykite nemokamą žiedo dydžio matuoklį paspausdami čia arba paprasčiausiai parašydami mums e. laišką adresu service@glamira.lt, nepamiršdami įrašyti savo vardo ir adreso, temoje įrašę ''Užsisakyti žiedo dydžio matuoklį'' Tai pat galite užsisakyti nemokamą žiedo dydžio matuoklį kiekviename produkto aprašymo puslapyje, iškart po kaina, rasite parašyta ''RASTI SAVO ŽIEDO DYDĮ".

GLAMIRA ekspertai padės Jums išsirinkti atėjus tai ypatingai progai. Praneškite mums, jeigu norėtumėte išgirsti antrą nuomonę arba pasiūlymą ir mūsų profesionalai su malonumu Jums patars! Galimybė pasiklausti eksperto gali būti tikrai naudinga, kadangi galėsite įvertinti tokius kriterijus kaip kainos intervalas, proga ir papuošalo tipas. Profesionalai įvertins kiekvieną detalę ir pasidalins su Jumis savo idėjomis. Norėdami pateikti paraišką paspauskite čia, tai užtruks tik kelias minutes.

Kaip panaudoti kupono kodą

Norėdami gauti kuponų, dalyvaukite kampanijose mūsų naujienlaiškyje arba dalyvaukite Facebook platformos kampanijose per Facebook gerbėjų puslapį.

Kupono panaudojimas

- Užsakymo metu tik vienas kuponas gali būti panaudotas.

- Kuponai gali būti panaudoti tik prieš atliekant užsakymą.

- Kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.

Galiojimas

- Dovanų kuponai galioja tik ribotą laiką. Galiojimo laikas nurodytas ant atitinkamos paskelbtos akcijos kupono.

Grąžinimai

- Dovanų kuponais įsigytas prekes galima grąžinti.

- Jei dėl bet kokios priežasties norėsite grąžinti prekę, įsigytą dovanų kuponu, gausite papildomą mokėjimą savo Glamira kliento paskyroje.

Kuponai bei nuolaidų akcijos

- Mes siūlome įvairių akcijų skirtingomis progomis ištisus metus.