Loading...

Kainodaros Politika

Mūsų kainodaros politiką atspindi pagrindinis principas - pasiūlyti aukščiausios kokybės produktą už pačią žemiausią kainą šiandienos rinkoje. GLAMIRA išdidžiai atstovauja ir atsako už savo produkciją, pateikdami nesuskaičiuojamai platų asortimentą bei neribotas galimybes produkcijos modifikavime.

GLAMIRA prekiauje Internete taip išvengiame nereikalingų išlaidų, kai tuo tarpu įmonės prekiaujančios fiziškai salonuose, yra priverstos pasiūlyti brangesnę kainą, kad padengtų patalpų nuomos išlaidas, darbuotojų atlyginimus.

Kaip Mes Išlaikome Žemas Kainas?

  • Tvirtai įsteigti ryšiai juvelyrikos rinkoje - gyvuojame jau du dešimtmečius, mes išmokome bei žinome kaip sumažinti savo išlaidas kiekviename lygmenyje.

  • Tiesiogiai iš pirminio šaltinio - visi brangakmeniai bei papuošalai. Standartinės juvelyrikos parduotuvėse kiekvienas praeitas žingsnis iki pačio pardavimo daro įtaką galutinei kainai. Mes esame gamintojas, apimantis kiekvieną žingsnį, nuo pirmo pieštuko prisilietimo prie popieriaus lapo iki produkto perdavimo kurjeriui. Atsiribodami nuo perpadavinėtojų, išpardavėjų ir prašmatnių parduotuvių gebame pateikti ypatingai žemas kainas savo klientams.

  • Ilgalaikis bedradarbiavimas su patikimais tiekėjais - geriausių žaliavų šaltinių atranka ir draugiškų santykių išlaikymas su tiekėjais leidžia mums sutaupyti išlaidas reikalingas gamybai, todėl galutinės kainos išlieka žemos. Išlaikomi ilgalaikiai santykiai su patikimais geriausios kokybės žaliavų tiekėjais leidžia mums pasiūlyti vienas geriausių kainų rinkoje.

  • Pardavimo internetu pranašumas - tai galimybė sutaupyti infrastruktūroje, eksploatacijoje ir aptarnavime, kurie būtų reikalingi fizinei parduotuvei, o tai irgi daro įtakos galutinei kainai.

  • Jokių atsargų asortimento - gaukite tai, ko norite, o ne tai, ką turime - kadangi kiekvieną užsakymą gaminame nuo pradžių, pagal Jūsų norus ir pasirinkimus, tai reiškia, jog visos žaliavos yra panaudojamos išmintingai ir mes sutaupome nuo laikymo išlaidų, kadangi nesandėliuojame prekių. Mes galime pasiūlyti geriausius pasiūlymus pagal Jūsų biudžetą, taip pat leisdami pasirinkti metalą, akmenį, karatus, dydį ir kitas detales.

    Mes labai stengiamės norėdami savo klientams suteikti geriausias kainas kartu su aukščiausia gaminių kokybe. Kad tai pasiektume, mes negalime gaminti kelių gaminio variantų palyginimo tikslams. Palyginimo pirkinio atveju, GLAMIRA turi teisę atšaukti vieną ar kelis tokių pirkinių atliktame užsakyme.

  • Įmonės ekspertai - dizaineriai, gemologai, juvelyrikos ekspertai nustato žaliavas bei jų kokybę (taurieji metalai bei brangakmeniai), kuria naujus dizainus bei dirba visi išvien vardan vieno bendro tikslo - taip išvengiame eksploatacijos išlaidų.

  • Jokių paslėptų mokesčių - keiskite savo prekę, pasirinkdami kokias tik norite detales. Nepridedame nerealistiškų išlaidų prie produkto kainos, todėl mokate tik už produkto kokybę.

Paspauskite čia norėdami daugiau sužinoti apie etiškų šaltinių politiką.