Loading...

APYRANKĖS DYDŽIO VADOVAS

Apyrankė - tai aksesuaras, kuris yra nešiojamas tiek kiekvieną dieną, tiek ir prašmatniam įvaizdžiui sukurti. Apyrankė atspindi tiek moters, tiek vyro stilių. Tam, kad neatsirastų jokių kliūčių užsisakant labiausiai tinkančią apyrankę pagal Jūsų skonį, būtina surasti tinkamą dydį. Priklausomai nuo žmogaus svorio, riešo dydis gali kisti. Tokie faktoriai kaip riešo kaulų struktūra ar lytis taip pat lemia riešo dydį. Paprastai, vyrai yra linkę turėti platesnį riešą nei moterys. Apyrankių modeliuose "bangle" ir "tennis", dėrėtų atkreipti dėmesį į tai, kokią formą įgauna Jūsų ranka, kai bandote užsidėti apyrankę.

Vidutinis apyrankės dydis

Mes vertiname faktą, kad Jūs nenorite matuoti kito žmogaus riešo, kad nebūtumėte prigauti ir, kad siuprizas nebūtų sugadintas.

Laimei, mūsų 60 dienų prekės grąžinimo politika leis Jums pakeisti apyrankę, kurią įsigijote pas mus, jei iškils kokių nors problemų, susijusių su dydžiu.

Vidutinis apyrankės dydis moterims yra maždaug 18cm., o vyrams - maždaug 20cm. O tai yra lygu vidutiniam dydžiui GLAMIRA apyrankės pasirinktyse.

Nemokamas apyrankės dydžio matuoklis iš GLAMIRA

Common Ring Sizes

Tiems, kurie susiduria su problemomis, bandydami nustatyti tikrąjį apyrankės dydį, apyrankės dydžio matuoklis padės teisingai jį nustatyti. Kartu su nemokamu prekės pristatymu, mes suteikiame mūsų klientams progą gauti geriausius apyrankės matavimo rezultatus. Nepamirškite, kad galima naudoti skirtingus matavimo vienetus, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto prekės ženklo. Todėl nepraleiskite galimybės gauti nemokamą apyrankės dydžio matuoklį, kartu su nemokamu pristatymu.

Norėdami gauti nemokamą apyrankės dydžio matuoklį, prašome išsiųsti mums elektroninį laišką adresu service@glamira.lt su savo vardu ir namų adresu. Prašome laišką pavadinti “užsisakyti apyrankės dydžio matuoklį”. Arba Jūs galite užpildyti šią nesudėtingą formą. Kai tik baigsite pildyti formą, gali tekti palaukti iki 7 darbo dienų, kol mes pristatysime nemokamą apyrankės dydžio matuoklį Jūsų nurodytu namų adresu.

Atspausdinamas apyrankės dydžio matuoklis

Atspausdinamas apyrankės dydžio matuoklis

Jeigu namuose Jūs turite spausdintuvą, galite atsisiųsti šį atsispausdinama apyrankės dydžio matuoklį PDF formatu. Prašome įsitikinti, kad atsisiuntę nekeisite formato, kad originalus matuoklio dydis nepakistų.

Jeigu Jūs nesate tikri, koks dydis Jums labiausiai tinka, kaip visuomet, su malonumu esate kviečiami susisiekti su mūsų ekspertais tam, kad aptartumėme šį klausimą. Susisiekite su mumis 

Patarimai apyrankės dydžio išmatavimui

  • Norėdami sužinoti odinių ir "tennis" apyrankių dydį, prašome įsitikinti, kad matuojate šiek tiek virš riešo kaulo. Prie gauto rezultato nepamirškite pridėti 1.27 cm. Tokiu būdu, Jūsų apyrankė nebus nei per laisva, nei per siaura.
  • Jeigu Jūs nusprendėte įsigyti "bangle" apyrankės modelį, suglauskite pirštus ir išmatuokite tą vietą, kurioje Jūsų ranka yra siauriausia. Po to, naudodamiesi schema iš GLAMIRA, nustatykite, koks dydis tinka Jums.
  • Mes turime odinių apyrankių pasirinktis skirtas vyrams. Kol vidutinis dydis atitinka vidutinį apyrankės dydį, naudodamiesi mūsų schema, Jūs galite nustatyti savo dydį

Apyrankės dydžio schema

Žemiau Jūs galite rasti standartinius apyrankių dydžius apyrankėms/"bangle" modelio apyrankėms

Uk Chart