Loading...

Akmenų palyginimas

Iš pirmo žvilgsnio, deimantas, baltasis safyras ir swarovski kristalas gali atrodyti neatsikiriami. Visi trys akmenys pasižymi unikaliomis savybėmis, teigiamais aspektais ir tam tikrais kriterijais, kurie gali būti tinkami tam tikroms progoms. Kalbant apie spalvą, balta išlieka papuošalų elegancijos spalva, paverčiant baltą spalvą vienu iš populiariausių pasirinkimų renkantis papuošalus. Pagrindinis skirtumas, kuris leidžia atskirti baltą safyrą nuo deimanto tai šviesos lūžis - šviesos įsiskverbimo į akmenį ir atsimušimo atgal procesas, sukuriantis gracingą mirguliavimą. Pagrindinis skirtumas tarp deimanto ir swarovski kristalo yra tas, jog deimantai yra naturalūs akmenys, tuo tarpu swarovski yra gaminami.

Ir baltieji safyrai ir deimantai puikiai dera su vėriniais, žiedais, ar auskarais, kadangi deimanto ir balto safyro kietumas puikiai tinka bet kokiam stiliui ar modeliui. Nors deimantai ir baltieji safyrai pasižymi panašiu spindesiu, jie atkeliauja iš skirtingų geologinių šaltinių ir jų mineralinės savybės skriasi. Baltieji safyrai korundo brangakmenių šeimos, kuriai taip pat priklauso ir spalvotieji safyrai su rubinais. Iš kitos pusės, deimantuose yra grynos anglies jie ir turi tokių pat komponentų kaip grafitas ir medžio anglis. Jeigu Jūsų biudžetas labai, mes stipriai rekomenduojame Jums rinktis deimantą ir grožėtis juo visą gyvenimą. Bet jeigu ieškote pigesnės alternatyvos, galite rinktis baltąjį safyrą kaip panašios kokybės atitikmenį.

Deimantas formuojasi giliai po žeme prie didelio karščio ir slėgio, ir šis aukštas slėgis paverčia deimantą kiečiausia ir labiausiai laidžia medžiaga. Vulkano išsiveržimai iškelia deimantus į paviršių, tuo tarpu safyrai atsiranda ir laikosi paviršiuje kaip nuosėdinės uolienos. Deimanto papuošalais reikia rūpintis labai rūpestingai, kad būtų išsaugotas žibėjimas ir kontrastas. Galite naudoti minkštą dantų šepetėlį ir specialią pastą savo deimantams valyti, bet jeigu turite baltą safyrą, nereikėtų atlikti šios valymo procedūros per dažnai. Dėmesį traukiantis deimantų žibėjimas yra amžinas ir visada populiarus renkantis stilingą sužadėtuvių žiedą arba vestuvinius žiedus.

Pažvelkime iš arčiau į skirtumus tarp balto safyro ir deimanto, kai kalbame apie spalvą, spalvos lūžį ir patvarumo kriterijus.

Spalva

Kad pamatytumėte skirtumą tarp balto safyro ir deimanto, galite patikrinti pagal šviesos atspindį. Paprastai deimantas atspindi šviesą labai stipriai ir tai sukuria kvapą gniaužiantį žaižaravimą. Baltasis safyras tai pat spindi, tačiau ne taip stipriai.

Šviesos lūžimas

Kuomet šviesa yra sugeriama brangakmenio kampuose, šviesos kelionė prasideda kampų viduje ir šviesos lūžis atsiranda iš vienos pusės iki kitos kaip nesibaigiantis saulės šviesulys. Deimantai pasižymi šviesos lūžiu dėl savo konstrukcijos ir dėl to labiau spindi. Šis gražus motinos gamtos žaismas taip pat turi įtakos ir deimanto vertei. Kuomet palyginate baltą safyrą ir deimantus, galite pamatyti, kad deimantai apima visas vaivorykštės spalvas. Nuostabios spalvos tampa matomos dėka šviesos ir tai yra retumo galia. Reti brangakmeniai visada yra labai vertingi ir jų paklausa didelė visais laikais, dėl jų šviesos pagavimo ir nuostabaus mirguliavimo.

Patvarumas

Deimantų patvarumas yra keturis kartus stipresnis negu balto safyro ir tai paverčia šį brangakmenį labai stipriu. Baltas safyras lengvai nesibraižo ir nesvarbu, kurį pasirinksite, dėka nepaparasto meistriškumo, įsigysite papuošalą visam gyvenimui.

Daugiau

Kai palyginate deimantą ir swarovski kristalą, galbūt didelio skirtumo nesimato, tačiau realybėje, skirtumas yra didžiulis kai pradedate žiūrėti turint žinių iš kitos perspektyvos.

Swarovski yra kristalas, pagamintas Austrijoje iš stiklo. Jis neatsiranda natūraliai ir dėl šios priežasties tai nėra natūralus brangakmenis. Swarovski pranašumas tai ryškus spindesys ir nuostabus kristalinis skaidrumas. Be to, tai Jums suteikia galimybę pasirinkti įvairias formas ir daugybę skirtingų spalvų galimybių.

Deimantai turi skirtingus kriterijus ir šie kriterijai yra apibūdinti kaip ''4C'' Šie kriterijai nustato deimanto kokybę ir priklausomai nuo skirtingų reikšmių Jūs taip pat galite įsigyte deimantą su GIA arba HRD sertifikatu. Sertifikatai pateikia ir įrodo visas įmanomas deimantų sąvybes. Jei neapsiprendžiate tarp deimanto, swarovski kristalo arba baltojo safyro, pasidarykite lentelę, kad nustatyti pagrindinius skirtumus. Deimantas yra ilgaamžis ir natūralus akmuo, retas, spinduliuojantis ir yra aukščiausios kokybės. Swarovski kristalai yra sukirti labarotorijoje, spindintys, prieinamos kainos ir palyginamai panašūs į deimantus, išvaizdos atžvilgiu. Baltasis safyras yra natūralus akmuo, patvarus ir įperkamas.

Jūsų pasirinkimas gali būti žiedas, auskarai arba vėrinys. Svarbiausia yra išsirinkti patį akmenį pagal savo skonį, galite būti užtikrinti, jog meistrai - tai tikri savo srities profesionalai, turintys omenyje Jūsų nustatytą biudžetą pirkiniui. Norėtume priminti, jog nesvarbu kurį akmenį beišsirinktumėte, juvelyrika tai delikatus ir grakštus kūrinys, todėl reikalinga ir atitinkama priežiūra bei atsargumas, dėvint tiek žiedą, vėrinį ar auskarus. Neatidus dėvėjimas gali paveikti akmenį, todėl reikia būti labai atsargiam ir stengtis išvengti įbrėžimų - tai gali paveikti spalvas ar spindėjimą.