Loading...

Etiški šaltiniai

GLAMIRA stipriai palaiko etiką, gerbia žmonių teises, universalias piliečių teises ir fundamentalias laisves, nepriklausomai nuo vietinių įpročių, ir yra įsipareigojusi užtikrinti šaltinių sąžiningumą ir išlaikyti aukščiausius socialinius ir aplinkosaugos įsiparegojimų standartus.

GLAMIROS deimantai atkeliauja tik iš tų šalių, kurios pilnai dalyvauja Kimberley proceso sertifikavimo schemoje (KPCS). Tai tarptautinė bendradarbiaujanti kontroliavimo sistema, sukurta rasti būdus, kaip panaikinti ''konfliktinių deimantų'' patekimą į neapdorotų deimantų importą ir eksportą. Kimberley procesas reikalauja iš savo narių griežtai reguliuoti, jog deimantų pirkimas nefinansuotų sukilėlių judėjimų smurto.

Apie Kimberley procesą

Kimberley procesas buvo įkurtas kuomet pietų Afrikoje deimantus teikiančios valstybės susitiko Kimberlyje, pietų Afrikoje, 2000-taisiais metais gegužės mėnesį ir pradėjo veikti nuo 2003-čiųjų metų. Nuo 2013-ųjų metų jis atviras visoms šalims, šiuo metu jame yra 54 dalyviai, atstovaujantys 81 šalį iš viso pasaulio nuo Europos Sąjungos iki Jungtinių Amerikos Valstijų. Tai civilizuotos visuomenės iniciatyva, realizuojanti reikalavimus užkirsti kelią konfliktiniams deimantams patekti iš konfliktinių zonų, kurias taip apibūdina Jungtinės Tautos.

Kimberley proceso sertifikavimo schema (KPCS) garantuoja, jog kiekvienas neapdorotas deimantas, patenkantis per tarptautinę sieną tarp dviejų pasirašančių šalių yra ''nekonfliktiškas”.

GLAMIRA užtikrina, kad visi deimantai yra perkami pasirašius garantijąs, suteiktas tiekėjų, kurios sutinka su Kimberley procesu.

Sužinokite daugiau apie Kimberley procesą :
http://www.kimberleyprocess.com/home/index_en.html/

Etiški paladžio ir platinos šaltiniai

GLAMIROS paladžio ir platinos tiekėjai yra įpareigoti laikytis tiekėjų ne konfliktiškų zonų reikalavimų. Visi Glamiros tiekėjai yra įpareigoti laikytis sveikatos ir saugumo reikalavimų, etiškos prekybos standartų ir darbo sąlygų. Tik sertifikuotas paladis ir platina yra naudojami GLAMIROS produktų gamybai.

Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie tiekėjų sertifikatus, prašome nedvejoti ir susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.