Loading...

Spalvotų deimantų vadovas

Spalvotų deimantų vadovas

Natūralūs spalvoti deimantai demonstruoja ypatingą gamtos eleganciją. Retenybė tai viena labiausiai pabrėžiamų sąvybių kalbant apie spalvotus deimantus. Perkant išskirtinio dizaino papuošalą su spalvotu deimantu, savybės tampa atvirkščiai svarbios, lyginant su bespalviu deimantu. Spalva tampa pagrindine savybe, kuri nusako kiek deimantas yra retas ir vertingas. Labiausiai atpažįstamos spalvos yra sodri rožinė, mėlyna ir žalia. Be to, net mažas spalvos skirtumas gali turėti didelės įtakos vertei.

Rečiausia spalvotų deimantų rūšis yra raudona, žalia ir mėlyna nuo vidutinio iki tamsaus tono, kartu su vidutiniu sodrumu.

Spalva

Spalvos spindesys, spalvos gelmė, intensyvumas tai pagrindiniai veiksniai, kurie turi įtakos perkant spalvotą deimantą. Deimantas bus tuo vertingesnis, kuo intensyvesnė yra spalva.

Derinimas ir briaunavimas

Spalvotų deimantų vertingumas gali būti padidintas pasitelkus atitinkamą derinimą ir paties akmens briaunavimą. Briaunavimas yra savaime aiškus, kuo aukštesnė briaunavimo kokybė, tuo geriau atsispindės spalva, kuomet išstatyta prieš šviesą. Spalvoto deimanto derinimą papuošaluose turėtų atsakingai patikrinti ir parinkti ekspertas. Spalvų sinergija tai reikšmingas faktorius, pavyzdžiui, geltonas deimantas atrodys geriau su geltonu auksu ir atitinkamai rausvas auksas su raudonu deimantu.

Forma ir skaidrumas

Formos ir skaidrumo savybės nėra tiek svarbios kiek spalva ir briaunavimas, tačiau tai pat vaidina svarbų vaidmenį. Spalvotų deimantų formos dažniausiai būna unikalių dizainų spalvos išryškinimui.