Loading...

Atšaukimas

Atšaukimo teisė

Galite atšaukti savo užsakymą (be nurodomos priežasties) bet kuriuo metu per 14 dienų laikotarpį nuo pateikto Jūsų užsakymo. Jūsų atšaukimo pranešimas turėtų būti atsiųstas mums raštu (t.y. paprastuoju paštu, el.paštu ar faksu). Norėdami užtikrinti, jog atšaukimas įvyks per nurodytą laiką, pakanka atsiųsti pranešimą – ar grąžinti prekes - per 14-dienų laikotarpį

Atšaukimą privaloma adresuoti čia:

glamira.lt
GLMR EOOD
Blvd. Andrei Lyapchev №1A,
1756, Sofia, Bulgaria

El.paštas: service@glamira.lt

Atšaukimo pasekmės:

Sėkmingo atšaukimo atveju, bet kokios prekės, paslaugos ar pinigai, perduoti kiekvienos šalies, bus grąžinti ir bet kokios įgytos lėšos bus perduotos. Tais atvejais, kai prekės buvo pažeistos po jų pristatymo, iš kliento bus reikalaujama sumokėti kompensaciją; tačiau tai netaikoma tokiais atvejais, kai pristatytos prekės buvo apgadintos tik dėl jų mėginimo (pavyzdžiui, kaip tai nutiktų aukštosios gatvės mados mažmeninėje parduotuvėje). Siekiant išvengti galimo įsipareigojimo apmokėti kompensaciją už sugadintas prekes, Jums patariama nenaudoti prekių tokiu būdu, kuris galėtų sumažinti vertę; ypatingai po to, kai Jūs nusprendžiate pranešti mums apie savo atšaukimą.

Teisė sugrąžinti prekę netaikoma prekėms, nurodytoms 1 BGB skyriuje §312 d. Jis apima:

Prekės, kurios buvo pagamintos pagal kliento specifikacijas ar kurios buvo pritaikytos pagal specialius kliento reikalavimus, prekės, kurios nėra tinkamos grąžinimui dėl jų būklės, prekės, kurios greitai apsigadina, ar prekės, kurių galiojimo beveik baigėsi.