Loading...

Vestuvinių Žiedų Vadovas

Kaip išsirinkti metalą?

Kaip išsirinkti metalą

Skirtingi metalai gali būti skirtingų spavų, išvaizdos, patvarumo, stiprumo ir kainos.

Auksas: Auksas visada buvo ir bus klasika - nesenstantis pasirinkimas vestuviniams žiedams. Natūraliai švelni išvaizda ir elegantiškas blizgesys paverčia aukso vestuvinius žiedus romantišku bei geidžiamu metalu. Auksas - tai išmatuojamas karatais metalas, kuris gali būti sudarytas iš 24 dalių. Tyras auksas yra 24 karatų aukso ir yra per gležnas juvelyrikos gamybai, todėl dažnai yra maišomas su kitais metalais tam, kad suformuoti žiedą. 18 karatų auksas savyje turi 75% tyro aukso, 14 karatų auksas - 58,5%, o 9 karatų auksas - 37,5%. Ausko kietumas ir patvarumas priklauso nuo karatų, priklausomai nuo jūsų poreikių, galite pasirinkti auksą su norimu karatų skaičiumi .
Aukso vestuviniai žiedai 

Paladis: Kaip platinos šeimos narys, paladis pasižymi gražiu natūralaus sidabro - baltos spalvos atspalviu. Baltas ir blizgus metalas suteikia prašmatnią išvaizdą. Paladžio patvarumas yra vienas iš aukščiausių, todėl šie žiedai pasižymi ilgaamžiškumu. Lyginant su kitais metalais, didžiausias paladžio pranašumas yra jo lengvas svoris. Didesnių išmatavimų dirbiniams - paladis tai puiki alternatyva. Svarbu paminėti, jog paladis tai vienas iš rečiausių tauriųjų metalų pasaulyje, pasižymintis unikalumu ir ilgaamžiškumu, tai padaro jį itin ypatingu.
Paladžio vestuviniai žiedai 

Platina: Visareikšmiškai pats prestižiskiausias metalas vestuviniams žiedams. Platina pasižymi stipriausiu patvarumu, todėl gali jaustis, kaip šiek tiek sunkesnis metalas. Platina 30 kartų retesnė nei auksas ir 40% sunkesnė nei 14 karatų auksas. Tankumu, grynumu ir retumu pasižymintys platinos žiedai yra įpatingai vertingi ir tvirti, todėl platinos žiedai išsilaiko metų metus. Be to, platinos glotnus blizgesys ir elegantiškai minkštas baltas atspalvis turi natūralią, pribloškiančią išvaizdą.
Platinos vestuviniai žiedai 

Sidabras: Ryškiai baltai pilka sidabro spalva primena mėnulio atvaizdą jūroje. Šviesus bei skaistus metalas puikiai derės su bet kuriuo brangakmeniu. Sidabras yra ganėtinai gležnas metalas, todėl dažnai tam, kad susitprinti patvarumą yra maišomas su kitais metails. 925 sidabras turi savyje 92.5% tyro sidabro ir tai jam suteikia prašmatnaus atspalvio bei natūralaus spindėjimo. Pribloškiantis sidabro blizgesys yra labai patrauklus bei atrodo šiuolaikiškai.
Sidabro vestuviniai žiedai 

Kaip išsirinkti spalvą?

Spalva tai savybė kuri gali būti priskirta prie stiliaus. Svarbu atkreipti dėmesį, ar asmuo, kuris dėvės papuošalus, jau turi kitų pauošalų, nes spalvos gali būti suderintos. Kitą vertus, skirtingos spalvos simbolizuoja skirtingus požiūrius.
Geltonas auksas

Geltonas auksas: Šilta geltono aukso išvaizda pasitinka jus su saulės spindulių ryškumu. Tai madinga bei klasiška, o ryškus efektas išsilaikys tikrai ilgą laiką. Natūrali elegancija švytinti geltona spalva puikiui tiks bet kokiam stiliui ir yra tobulas pasirinkimas klasikos puoselėtojams, nes geltonas auksas niekad neišėjo iš mados. Pastovi švytinti išvaizda tęsis visą gyvenima, visai kaip ir Jūsų santuoka. Laiko patikrinta kokybė ant Jūsų piršto amžinai.
Geltono aukso vestuviniai žiedai 

Baltas Auksas

Baltas Auksas:išskirtinis balto aukso suteikia baltumas prašmatnią bei unikalią išvaizdą. Baltas auksas yra tvirtesnis, todėl tai puiki alternatyva turint ribotą biudžetą. Baltas auksas pasižymi šaltu ir rafinuotu žvilgesiu - jo populiarumas neišblės per metus. Atspindį suteikiantis paviršius suteiks orginalumo ir elegantiškos prabangos. Futuristinė, šiuolaikiška ir žavinga išvaizda pabrėš Jūsų pasitikėjimą savimi.
Balto aukso vestuviniai žiedai 

Rausvas auksas

Rausvas auksas: Ryškus ir madingas rožinis atspalvis yra ypač populiarus dėl savo švelnios ir elegantiškos išvaizdos. Varis esantis mišinyje suteikia metalui pribloškiantį rausvą atspalvį ir jo populiarumas auga diena po dienos. Rausvas auksas ir jo romantiška išvaizda simbolizuoja meilę, suteikia moteriško žavesio, o varis pasirūpina metalo tvirtumu. Vintažinio stiliaus vestuvių žiedai atrodo išskirtinai dėl kerinčio grožio, kuris suteikia išties įspūdingą išvaizdą kiekvienam žiedo stiliui.
Rožinio aukso vestuviniai žiedai 

Kaip išsirinkti apdailą?

Poliruoti

Poliruoti

Vertikaliai Sušukuotas (Matinis)

Vertikaliai Sušukuotas (Matinis)

Horizontaliai sušukuotas (Matinis)

Horizontaliai sušukuotas (Matinis)

Metalinis sušukavimas (Ledo Matinis)

Metalinis sušukavimas (Ledo Matinis)

Smėliasrovis

Smėliasrovis

Poliruoti: Poliruota apdaila yra labiau žinoma, priimtina kaip klasika ir labiau paplitusi apdaila juvelyrikos pasaulyje. Ji suteikia spindintį ir reflektinį efektą. Jei norite akį patraukiančio dirbinio, poliruota apdaila tai puikus pasirinkimas dėl jos atspindžio ir veidrodinio efekto. Šviesus atspindys yra palyginamai pribloškiantis dėl savo ryškaus ir svytinčio paviršiaus.

Vertikaliai Sušukuotas (Matinis): Laiko patvirtinta vertikaliai sušukuota apdaila suteikia žiedui išskirtinę išvaizdą. Matinis užbaigimas kiekvieną dieną vis tampa populiaresnis. Žvilgsnį kerinti išvaizda ir blizgus atsiskleidimas suteikia paviršiui išskirtinį pojutį. Žiedai lyg menininko teptuku vertikaliai paglostyti dizainerių, suteiks švelniai atšipusią išvaizdą bet taip pat pabrėš smulkmeniškumą. Rafinuota išvaizda suteiks elegancijos aurą Jūsų vestuviniams žiedams.

Horizontaliai sušukuotas (Matinis): Horizontaliai matinė apdaila subtiliai suteiks apčiuopiamo paviršiaus efektą. Tai tampa vis labiau patrauklu tarp jaunesniosios kartos, kuri nori išsiskirti unikalia išvaizda. Išaiškios detalės suteikia pilnai pritaikytą apšerkšnijusį efektą. Ši apdaila pasižymi naujoviškumu bei skoningu stiliu vestuviniams žiedams. Horizontalus teptuko potėpis sukuria gražų kontrastą su kruopščiai poliruota vidine puse.

Metalinis sušukavimas (Ledo Matinis): Ši apdaila yra viena iš naujausių mados šauksmų. Skirtumas tarp bet kurio sušukavimo ir metalinio sušukavimo yra tas, jog metalinio sušukavimo apdaila pasižymi žymiai ryšneškėmis šukavimo linijomis ir išskirtinu efektu, todėl tai suteikia šiam dizainui išskirtinę išvaizdą.

Smėliasrovis: smėliasrovinis užbaigimas pasižymi išskirtiniu bei šiurkščiu užbaigimu. Palietus paviršių, lengvai pajusite išskirtinį paviršiaus efektą. Žiedai su smėliasroviniu paviršiu pasižymi grūdėtu pojūčiu bei suteikia išskirtinį pojūtį tekstūrai.

Kaip išsirinkti storį?

Plotis ir storis yra glaustai susiję, pasirenkant platesnio išmatavimo žiedą, reiktų atitinkamai ir padidinti storį.

1.2 mm
1.4 mm
1.6 mm
1.8 mm
2.0 mm

1.2 mm

1.4 mm

1.6 mm

1.8 mm

2.0 mm

1.2 mm: tai labai delikatus storis, ypač plonas ir jautrus. Jei prijaučiate kukliai bet elegantiškai išvaizdai, šis storis tiks jums idealiai. Geriausi dizainai puikiai dera su ypač plonu storiu. Taip pat, šis storis Jums tiks puikiai, jei labiau mėgstate lengvesnius žiedus, kurie nepasižymi sunkių žiedų savybėmis.

1.4 mm: šis storis dera puikiai su klasikiniais dizainais. Jei jau turite palygintinai didesnį bei išraiškingą sužadėtuvių žiedą, šis storis puikiai derės kartu, nes jis neužblokš švytinčio sužadėtuvių žiedo efekto, o priešingai, sustiprins mirgėjimo bei blizgėjimo efektą.

1.6 mm: šis storis yra vienas iš populiariausių ir bendrai labai pamėgtas tarp jaunavedžių dėl savo idealaus stiliaus derančio su vestuviniais žiedais, bei puikiai atrodančio ant Jūsų piršto. Tai ganėtinai lengvai išryškiną dizainą bei puikiai atspindi skirtingus užbaigimo paviršius.

1.8 mm: šiek tiek stambesnio dizaino lyginant su kitais storiais, tačiau tai puikus pasirinkimas moters vestuviniams žiedams su akmenimis, nes tai pabrėžią akmens savybes bei papildomo žvilgėjimo. Jei jums patinka žiedo mūvėjimo pojūtis kartu su tvarkinga išvaizda, šis storis jums tiks idealiai. 1.8mm storis suteiks puikią atramą bei prailgins žiedo patvarumą kartu su sudėtingesnio akmenų išplanavimo dizainu..

2.0 mm: Jums tiks puikiai ant ilgesnių pirštų, tai taip pat pabrėš bet kurio stiliaus grožį. Ryškus žiedas suteiks stiprų pagrindą. Jei mėgstate pasirodyti bei prijaučiate delikačiam bei svarbumo pojūčiui, šis storis puikiai papuoš Jūsų pirštą. 2.0 mm storio žiedai - tai puikus pasirinkimas patvarumo bei pagrindo sąntykiui.

Kaip išsirinkti plotį?

Jei Jūsų rankos gležnos ir mažytės, plonesnio tipo vestuviniai žiedai puikiai žiūrėsis ant Jūsų pirštų. Paprasto bei klasikinio stiliaus žiedai puikiai atrodo ant plonesnio pločio vestuvinių žiedų. Jei norėtumėte pabrėžti savo žiedų dekoracijas bei dizainą, vidutinio storio vestuviniai žiedai - tobulas pasirinkimas. Jei Jūsų pirštai ilgesni bei žiedo dydis šiek tiek didesnis nei standartiškai, Jums labiausiai tiktų platesni žiedai. Didesnio storio žiedai puikiai pabrėš subtilesnio dizaino žiedus, nes natūraliai storesni žiedai gražiau dera su platesniu pločiu - taip sukuriama daugiau vietos paviršiuje, kurią galima išnaudoti įvairiasniems stiliams bei dizainams. Galite pasirinkti tokių pačių išmatavimų sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus, arba sukurti kontrastą tarp jų. Plonesnį ar platesnį? Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų skonio.

2.0 mm
3.0 mm
4.0 mm
5.0 mm
6.0 mm
7.0 mm
8.0 mm
9.0 mm

2.0 mm

3.0 mm

4.0 mm

5.0 mm

6.0 mm

7.0 mm

8.0 mm

9.0 mm

Kaip išsirinkti profilį?

Komfortinis Pritaikymas

Komfortiškas pritaikymas

Plokščio žiedo komfortinis pritaikymas

Plokščio žiedo komfortinis pritaikymas

Komfortiškas pritaikymas: Šis profilis su papildomo metalo panaudojimu gamybos procese suteikia žiedo viduj papildomo patogumo. Tai suteikia malonų žiedo mūvėjimą bei užtikriną, jog žiedai lengvai praslys pro piršto sanarį - tai palengvins tiek žiedo užsidėjimą, tiek nusiėmimą. Jei pasižymite aktyvesniu gyvenimo būdu ir manote, jog teks dažnai nusiimti bei vėl užsidėti žiedą - patogumas - aktualus parametras, todėl komfortinio pritaikymo profilis Jums idealus variantas. Komfortinio profilio vestuviniai žiedai yra šiek tiek storesni ties centru, todėl šio profilio žiedai turi mažiau lytėjimo su oda.

Plokščio žiedo komfortinis pritaikymas: Šio tipo žiedai, pasižymi apvaliu vidiniu žiedo paviršiumiu, tačiau išorė yra plokštesnė. Išgaubta forma suteikia malonų žiedo mūvėjimą, bei slankiojimą tiek nusiimant, tiek užsidedant žiedą. Šio profilio tisklas išlaikyti komforto lygį, bei suteikti įvairesnių pasirinkimų, ieškant unikalesnės išvaizdos.