Loading...

GRĄŽINIMAS

Kad pinigai grįžtų į jūsų sąskaitą, tai gali užtrukti 4-5 darbo dienas arba iki savaitės, priklausomai nuo jūsų banko.

Mes siūlome labai lanksčią Grąžinimo politiką, kad jums nereikėtų jaudintis dėl užsakymo pateikimo, jei prekė jums nepatiktų. MŪSŲ GRĄŽINIMO POLITIKA suteikia jums galimybę grąžinti prekę per 60 dienų nuo jos gavimo, jei ji atitinka grąžinimo sąlygas. Prašome perskaityti mūsų Grąžinimo politiką, kad sužinotumėte daugiau.

Jums tereikia užpildyti mūsų puslapyje esančią grąžinimo formą, joje pasirinkti žiedo dydžio keitimą, atspausdinti formos kopiją ir išsiųsti mums kartu su Jūsų preke. Tuo metu galite užsisakyti nemokamo žiedo dydžio matuoklį, kad įsitikintumėte, jog naujas žiedo dydis bus teisingas. Prašome perskaityti mūsų Grąžinimo politiką, kad sužinotumėte daugiau.

Ne, prašome nesiųsti jokių priedų ar papildomų atributų kartu su savo žiedu, kurį siunčiate dydžio keitimui ar taisymui. Mes negalime saugoti jokių papildomų atributų, gautų su preke, todėl jie nebus grąžinti jums po dydžio keitimo ar taisymo proceso.

Ne, prašome niekaip nekoreguoti savo prekės trečiųjų šalių pagalba, kadangi tai panaikins jūsų ilgalaikę garantiją.

Ne, mes neteikiame savo paslaugų prekėms, įsigytoms iš kitų gamintojų.

Graviravimo pašalinimas nėra standartinė paslauga, kurią siūlome.

Galite pakeisti savo prekę, jei tik ji atitinka grąžinimo sąlygas. Galite perskaityti mūsų Grąžinimo politiką, kad sužinotumėte daugiau. Atminkite, kad pagal specialų užsakymą gaminami papuošalai negali būti grąžinami pinigų atgavimui ar parduotuvės kreditui.

Taip, galime. Graviravimas nėra kliūtis keisti dydį.

Mokestis už dydžio keitimą priklauso nuo prekės savybių ir skirtumo tarp dabartinio ir prašomo dydžio. Metalo tipas, akmenų skaičius ir gaminio dizainas yra tie veiksniai, kurie daro įtaką kainai. Kai atsiųsite mums žiedą, mes jį patikrinsime ir nustatysime, kokios procedūros bus taikomos. Tada informuosime Jus apie mokestį.