x
 
   
 

PAGALBA IR INFORMACIJA

Jūsų žinynas, kuriame rasite viską, ką reikia žinoti apie patrauklųjį juvelyrikos pasaulį.

DEIMANTŲ VADOVAS

DEIMANTŲ VADOVAS
Deimantai tai unikalūs brangakmeniai, talpinantys savyje amžinai besitęsiančios meilės jausmą. Jie pasižymi ypatingu grožiu papuošaluose ir yra ypatingai elegantiški ir klasiški. Paspauskite čia ir sužinokite daugiau apie šį nuostabų akmenį
DEIMANTŲ VADOVAS

BRANGAKMENIŲ VADOVAS

BRANGAKMENIŲ VADOVAS
Brangakmeniai gali būti ypatingai viliojantys akį. Akinantys smaragdai, ryškūs mėlyni safyrai, ugningi raudoni rubinai ir kiti. Kiekvieno dydis ir briaunavimas yra skirtingas ir gali būti keičiamas. Sužinokite daugiau apie kvapą gniaužiančius brangakmenius čia.
BRANGAKMENIŲ VADOVAS

SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDŲ GIDAS

SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDŲ GIDAS
Tik kartą gyvenime sutinkate tą ypatingą žmogų, ir kas geriau išreiškia amžiną meilę, negu sužadėtuvių žiedas? GLAMIROJE, mes suprantame teisingo pasirinkimo svarbą ir dėl šios priežasties siūlome Jums gidą, kuris gali padėti Jums pasirinkti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą Jūsų brangiausiam žmogui. Sužinokite daugiau apie sužadėtuvių žiedus.
SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDŲ GIDAS

VESTUVINIŲ ŽIEDŲ VADOVAS

Vestuvinių žiedų vadovas
Vestuviniai žiedai simbolizuoja neribotą amžiną meilę. Tai įsipareigojimų priminimas tarp dviejų žmonių, kurie prižadėjo amžinai vienas kitą branginti. Peržiūrėkite mūsų vestuvinių žiedų gidą, jis padės Jums tinkamai pasirinkti vestuvinius žiedus, kuriuos nešiosite visą gyvenimą.
Vestuvinių žiedų vadovas
boderATRASTI DAUGIAU
 • AKMENŲ PALYGINIMAS

  AKMENŲ PALYGINIMAS
  Deimantai, baltieji safyrai ir swarovski kristalai gali atrodyti identiški nepatyrusiai akiai, tačiau taip nėra, kadangi visos trys akmenų rūšys pasižymi unikaliomis savybėmis, naudomis ir tam tikromis ypatybėmis, kurios gali tikti skirtingoms progoms. Paspauskite čia pamatyti skirtumus, prieš išsirenkant tinkamiausią akmenį Jūsų progai.

 • GIMIMO MĖNESIO AKMENŲ VADOVAS

  GIMIMO MĖNESIO AKMENŲ VADOVAS
  Gimimo mėnesio akmenys nuo seno buvo būdas sujungti gimimo mėnesį su retu ir išskirtiniu brangakmeniu. Tai reikšminga dovana visoms progoms ir visi akmenys pasižymi ypatingomis galiomis. Sužinokite daugiau apie gimimo mėnesio akmenis čia.

 • SPALVOTŲ DEIMANTŲ VADOVAS

  SPALVOTŲ DEIMANTŲ VADOVAS
  Natūralūs spalvoti deimantai yra garsūs dėl savo retumo, grožio ir išskirtinumo.
  YJie gali būti įvairių spalvų, tokių kaip rožinė, ruda, geltona ir kitos. Sužinokite daugiau apie spalvotus deimantus čia.

 • PERLŲ VADOVAS

  PERLŲ VADOVAS
  Perlų grožį pirmi atrado priešistoriniai žmonės. Šis brangakmenį sukūrė gamta be jokios žmogaus pagalbos, ir daugumos damų manymu, jis yra rinktinė dovana. Jis taip pat asocijuojamas su mėnuliu ir Veneros planeta. Sužinokite daugiau apie perlus čia.

 • ŽIEDO DYDŽIO VADOVAS

  ŽIEDO DYDŽIO VADOVAS
  Vienas iš pirmiausių žingsnių perkant žiedą įsimintiniausiai Jūsų gyvenimo akimirkai, tai tinkamo dydžio pasirinkimas Galioja kelios sąlygos, galinčios padaryti įtaką šiam procesui. GLAMIRA suteikia Jums žiedo dydžio vadovą ir tai pat galimybę užsisakyti nemokamą žiedo dydžio matuoklį tiksliam išmatavimui. Sužinokite daugiau čia.

 • APYRANKIŲ DYDŽIŲ VADOVAS

  APYRANKIŲ DYDŽIŲ VADOVAS
  Svarbiausias dalykas renkantis tinkamą apyrankę tai riešo dydis. Paspauskite čia sužinoti viską, kas būtina, kad galėtumėte pamatuoti tiksliai.

 • KODĖL PASIRINKTI GLAMIRĄ?

  KODĖL PASIRINKTI GLAMIRĄ?
  GLAMIROJE mes įsipareigoję suteikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimo ir produktų kokybę. Spustelėkite čia ir atraskite dar daug kitų priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis GLAMIRĄ Jūsų ypatingajai progai

 • DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
  GLAMIROJE mes puikiai suprantame, kad tai gali būti vienas iš svarbiausių pirkinių Jūsų gyvenime ir todėl mes norime atsakyti į visus Jūsų klausimus, kad jaustumėtės užtikrinti, jog renkatės teisingai. Spustelėkite peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus.