Loading...

Kodėl rinktis Glamirą?

Neriboti brangakmenių pasirinkimai

Glamiroje rasite neišsenkančią papuošalų kolekciją, išsirinkite savo mėgstamiausią! Didžiulė brangakmenių bei spalvų įvairovė. Mes stengiamės pateikti kuo platesnį pasirinkimą, kad mūsų klientai galėtų rinktis iš kuo daugiau variantų. Nuo tradicinių iki naujausios kategorijos spalvotų deimantų, ar retesnių atspalvių brangakmenių tokių kaip Londono mėlynasis topazas - tikrai rasite puikų variantą sau.

Skirtingi stiliai

Glamiros dizaineriai visada siekia pateikti kuo platesnę pasirinkimo įvairovę. Būtent dėl šios priežasties mūsų svetainėje rasite nesibaigiančią skirtingų papuošalų įvairovę. Tokiame gausiame asortimente - papuošalą išsirinks kiekvienas.

Metų patirtis

Ištisus metus puoselėtas profesionalus požiūris į kokybę bei pastovus veržimasis tobulybės link, padėjo GLAMIRAI išsiplėsti daugelyje šalių bei atidaryti skirtingus departamentus visame pasaulyje. Užsisakant iš mūsų galite būti užtikrinti papuošalų kokybe, kuri pasižymi sukaupta patirtimi bei atsidavimu savo darbui.

Profesionalų kokybės įvertinimas

GLAMIRA užtikrina jog mūsų papuošalai - aukščiausios kokybės. Kiekvienas užsakymas yra griežtai patikrinamas profesionalios kokybės užtikrinimo komandos. Kiekviena smulkmena mūsų papuošaluose yra kruopščiai sukurta ir pagaminta su išskirtiniu dėmesingumu, naudojantis sukaupta patirtimi ir nuodugniomis žiniomis šioje sferoje.

Skirtingi mokėjimo būdai

GLAMIRA stengiasi pateikti kuo paprastesnį bei patogesnį užsakymo procesą. Mes siūlome skirtingus apmokėjimo būdus, kad galėtumėte išsirinkti patį patogiausią.

Etiškai užtikrintos vietos

Glamira dirba tik su prižiūrimomis bei etikos reikalavimus atitinkančiomis kasinėjimo šachtomis. Pirkdami mūsų papuošalus, galite būti užtikrinti, jog nei vienas brangakmenis nebus kilęs iš konfliktinių zonų ir tik iš labiausiai patikimų šaltinių.

Greitas nemokamas pristatymas

GLAMIRA suteikia apdraustą, greitą ir nemokamą pristatymą Jūsų adresu. Mes dirbame su patikimomis pristatymo kompanijomis, kurios užtikrina, jog Jūsų užsakymas pasieks Jus saugiai ir greičiausiu įmanomu būdu.

Sertifikavimas

Suteikiame mūsų klientams patvirtintą GL sertifikatą taip pat ir galimybę užsisakyti GIA sertifikatus papuošalams su deimantais.

Užsisakymas be rizikos

Užsisakant čia, Glamiroje, galite būti užtikrinti, kad Jūs niekuo nerizikuojate. Mes suteikiame mūsų klientams 60-ties dienų grąžinimo garantiją, tad galite jaustis drąsiai nedvejojant pirkdami Jums tinkamus papuošalus. Jums nereikėtų jaudintis dėl neteisingai pamatuoto žiedo dydžio, kadangi suteikiame Jums, galimybę pirmą kartą nemokamai pakeisti žiedo dydį per 60 dienų. Papildomai Jums yra suteikiama neriboto laiko garantija, kuri gali būti geriausias įrodymas kaip mes pasitikime mūsų kokybe ir aptarnavimu.