Loading...

Mokėjimo Būdai

Kreditinė kortelė

KREDITINĖ/DEBETINĖ KORTELĖ

Apmokėjimą galite atlikti su savo kreditine kortele (MasterCard, Visa, American Express, Diners Club International, JCB). Užtikriname, kad kiekvienas apmokėjimas mūsų puslapyje yra saugus, o jūsų kredito informacija mūsų sistemoje nėra saugoma.

0.00 €

PayPal

PAYPAL

Norėdami atlikti apmokėjimą naudojantis "PayPal" metodu, pasirinkite jį kaip savo mokėjimo metodą ir būsite automatiškai nukreipti į PayPal puslapį. Jei turite galiojančią PayPal sąskaitą, norėdami patvirtinti apmokėjimą, suveskite savo prisijungimo informaciją. Jei PayPal neturite, galite susikurti ir atlikti apmokėjimą.

0.00 €

BANKINIS PAVEDIMAS Adyen

BANKINIS PAVEDIMAS Glamira

Sumokėti galite pervesdami mokėjimo sumą į mūsų banko sąskaitą. Pateikę užsakymą, gausite el. laišką su banko sąskaitos informacija, su kuria galėsite atlikti bankinį pavedimą. Norime paminėti, kad pasirinkus šį mokėjimo metodą, pinigai pasieks mūsų sąskaitą per 2–3 darbo dienas, priklausomai nuo Jūsų naudojamo banko. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti tik gavus apmokėjimą. GLAMIRA neatsako už bet kokių papildomų banko paslaugų mokesčių išlaidas.

Įsitikinkite, kad prie apmokėjimo informacijoje pridėjote savo užsakymo numerį.

Išsami banko sąskaitos informacija:
Citi
Swift: CITIBGSFXXX
IBAN: BG08CITI92501000137301

0.00 €

trustlylogo

Trustly

Pasirinkdami šį mokėjimo būdą, pamatysite sąrašą bankų, kurį Trustly rekomenduoja. Po to, kai pasirinksite savo banką, Jums tereikės prisijungti ir patvirtinti mokėjimą Jums patogiu būdu.

0.00 €