Mokėjimo Būdai

Kreditinė kortelė

KREDITINĖ KORTELĖ

Apmokėjimą galite atlikti su savo kreditine kortele (MasterCard, Visa, American Express, Diners Club International, JCB). Užtikriname, kad kiekvienas apmokėjimas mūsų puslapyje yra saugus, o jūsų kredito informacija mūsų sistemoje nėra saugoma.

0.00 €

PayPal

PAYPAL

Norėdami atlikti apmokėjimą naudojantis "PayPal" metodu, pasirinkite jį kaip savo mokėjimo metodą ir būsite automatiškai nukreipti į PayPal puslapį. Jei turite galiojančią PayPal sąskaitą, norėdami patvirtinti apmokėjimą, suveskite savo prisijungimo informaciją. Jei PayPal neturite, galite susikurti ir atlikti apmokėjimą.

0.00 €

BANKINIS PAVEDIMAS Adyen

BANKINIS PAVEDIMAS Adyen

Atsiskaitymo metu, rasite banko sąskaitos informaciją ir IBAN, bei sąskaitos į kurią reikia pervesti nurodytą sumą numerį. Prašome atkreipti dėmesį, kad priklausomai nuo banko, pinigų pervedimo procesas gali užtrukti 2-3 darbo dienas. Užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus apmokėjimą.
Įsitikinkite, kad visus apmokėjimo duomenis nurodėte teisingai. Jei nurodytas mokėjimo numeris neteisingas, suma nebus pervesta, todėl užsakymas nebus apdorojamas.

0.00 €

ENTERCASH

ENTERCASH

Apmokėjimą galite atlikti naudojantis Entercash. Būsite nukreipti į internetinio banko portalą, kur galėsite pasirinkti norimą mokėtojo sąskaitą. Norint atlikti Entercash apmokėjimą, registracija nėra būtina.

0.00 €