Nemokamas pristatymas

  60 dienų grąžinimo politika

 
   

Mokėjimo Būdai

Kreditinė kortelė

KREDITINĖ KORTELĖ

Apmokėjimą galite atlikti su savo kreditine kortele (MasterCard, Visa, American Express, Diners Club International, JCB). Užtikriname, kad kiekvienas apmokėjimas mūsų puslapyje yra saugus, o jūsų kredito informacija mūsų sistemoje nėra saugoma.

0.00 €

PayPal

PAYPAL

Norėdami atlikti apmokėjimą naudojantis "PayPal" metodu, pasirinkite jį kaip savo mokėjimo metodą ir būsite automatiškai nukreipti į PayPal puslapį. Jei turite galiojančią PayPal sąskaitą, norėdami patvirtinti apmokėjimą, suveskite savo prisijungimo informaciją. Jei PayPal neturite, galite susikurti ir atlikti apmokėjimą.

0.00 €

BANKINIS PAVEDIMAS Adyen

BANKINIS PAVEDIMAS Adyen

Atsiskaitymo metu, rasite banko sąskaitos informaciją ir IBAN, bei sąskaitos į kurią reikia pervesti nurodytą sumą numerį. Prašome atkreipti dėmesį, kad priklausomai nuo banko, pinigų pervedimo procesas gali užtrukti 2-3 darbo dienas. Užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus apmokėjimą.
Įsitikinkite, kad visus apmokėjimo duomenis nurodėte teisingai. Jei nurodytas mokėjimo numeris neteisingas, suma nebus pervesta, todėl užsakymas nebus apdorojamas.

0.00 €

ENTERCASH

ENTERCASH

Apmokėjimą galite atlikti naudojantis Entercash. Būsite nukreipti į internetinio banko portalą, kur galėsite pasirinkti norimą mokėtojo sąskaitą. Norint atlikti Entercash apmokėjimą, registracija nėra būtina.

0.00 €