Loading...

Papuošalų apsaugos planai

Kas yra visą gyvenimą trunkanti juvelyrinių dirbinių garantija?

Visą gyvenimą trunkanti juvelyrinių dirbinių garantija – tai garantija, kad gaminys buvo pagamintas laikantis aukščiausių kokybės standartų ir visus galimus originalaus dizaino ar gamybos defektus gamintojas padengs visą gyvenimą.

Ką apima viso gyvenimo garantija?

- Originalaus gaminio dizaino klaidos

- Naudotų medžiagų klaidos (pvz., metalo tipas ar spalva)

- Funkciniai defektai, atsirandantys dėl gamybos

Kokie yra juvelyrinių dirbinių apsaugos planai?

Juvelyrinių dirbinių apsaugos planai yra išplėstiniai paslaugų planai, suteikiantys Jums papildomų paslaugų, kurios netaiko standartinė viso gyvenimo garantija. Šie planai suteikia papildomą juvelyrinių dirbinių apsaugą.

Kuo skiriasi visą gyvenimą trunkanti juvelyrinių dirbinių garantija ir apsaugos planai?

Kiekvienam GLAMIRA gaminiui suteikiamas viso gyvenimo garantijos planas, apimantis bet kokius gamintojo defektus, tačiau jis neapima įprastinės gaminio priežiūros ir (arba) žalos, atsiradusios dėl įprasto nusidėvėjimo laiku, netinkamo naudojimo ar nelaimingų atsitikimų. Už visą gyvenimą trunkančią garantiją papildomai mokėti nereikia.

Kita vertus, apsaugos planai apima techninės priežiūros reikalavimus arba žalą, atsiradusią dėl įprasto nusidėvėjimo, netinkamo naudojimo ar nelaimingų atsitikimų. Už šiuos planus taikomas papildomas mokestis, priklausomai nuo pasirinktos padengimo parinkties.

Kiek yra apsaugos planų?

Siūlome du apsaugos planus su skirtingais padengimo lygiais.

Ar privaloma pasirinkti apsaugos planą?

Ne, apsaugos planai nėra privalomi. Tačiau galite pasirinkti vieną iš galimų variantų, jei norite, kad Jūsų papuošalai turėtų platesnę juvelyrinių dirbinių apsaugą.

Kuo skiriasi išplėstinis ir išplėstinis+ apsaugos planai?

Skirtumas tarp dviejų planų yra teikiamų paslaugų padengimo lygis. Išplėstinės apsaugos planas leidžia Jums gauti priežiūros paslaugas po 60 dienų grąžinimo laikotarpio, o išplėstinės + apsaugos planas suteikia Jums platesnes priežiūros paslaugas, įskaitant perdarymą ir akmenų keitimą.

Kiek kainuoja apsaugos planai?

Kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkto produkto ir padengimo lygio. Pasirinkto plano kainą galite peržiūrėti ir pridėti prie savo užsakymo atsiskaitymo metu.

Ar grąžinimo siuntos mokestis yra įtrauktas į mano apsaugos planą?

Taip, tai įtraukta. Kai grąžinate gaminį aptarnavimui pagal apsaugos planą, mes suteikiame Jums siuntimo etiketę ir Jūs nemokate už grąžinimą.

Kaip naudotis apsaugos planais?

Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai laikytis įprastos grąžinimo tvarkos ir aprašyti savo prašymą, įtrauktą į Jūsų apsaugos planą. Apsaugos plano prenumerata bus prieinama mūsų sistemoje ir Jūsų gaminys bus atitinkamai aptarnaujamas.

Kaip atnaujinti apsaugos planą?

Išplėstinės apsaugos planai galimi tik pasirinktam laikotarpiui ir jų atnaujinti negalima.

Ką daryti, jei nuspręsiu grąžinti savo gaminį pinigų susigrąžinimui?

Jei grąžinate prekę atitinkančią visas grąžinimo sąlygas (grąžinate per 60 dienų nuo pristatymo, originalioje, nenaudotoje būklėje ir su prekės plomba), taip pat grąžinsime Jūsų apsaugos plano mokestį.

Ar galiu naudoti kito juvelyro paslaugas pagrindinei priežiūrai, kol turiu savo apsaugos planą?

Visą gyvenimą trunkančios garantijos planas ir apsaugos planai negalioja, jei trečioji šalis juos pakeičia. Neleiskite savo gaminio aptarnauti kitur.

Paslaugų aprašymas

 • Gamintojo defektai: gamintojo defektai tai originalaus gaminio dizaino klaidos ir defektai, atsiradę dėl netinkamo metalo ar gamybos.

 • Žiedo dydžio keitimas: siūlome vienkartinį nemokamą dydžio keitimą tik per pirmąsias 60 dienų nuo Jūsų užsakymo pristatymo. Po šio laikotarpio negalime teikti žiedo dydžio keitimo paslaugų. Išplėstinės apsaugos planai leidžia grąžinti žiedą pakeisti dydį net po 60 dienų.

 • Rodžio padengimo, poliravimo ir apdailos restauravimas: Reguliariai nešiojant papuošalus, jų metalas praranda blizgesį; Jūsų žiedo apdaila arba rodžio danga (jei yra) laikui bėgant gali išnykti. Jūsų papuošalai yra poliruojami ir (arba) jų apdaila arba rodžio padengimas atkuriamas nemokamai, su išplėstinės apsaugos planu.

 • Apnašų ir nešvarumų pašalinimas: Nesvarbu, koks yra Jūsų papuošalo metalas, jis gali pajuoduoti ar pasidengti apnašomis, priklausomai nuo to, kaip buvo naudojamas. Jūsų išplėstinė garantija apima bet kokių nešvarumų, patamsėjimų, apnašų ar oksidacijos pašalinimą.

 • Sulūžusių papuošalų taisymas (be trūkstamų dalių): juvelyriniai dirbiniai gali sulūžti dėl smūgio, netinkamo naudojimo ar nelaimingų atsitikimų. Mūsų apsaugos planai apima sulūžusių dalių taisymą, jei netrūksta papuošalo dalių, o brangakmeniai ant jų (jei yra) yra nepažeisti.

 • Deimantų, brangakmenių ir perlų priežiūra: Jūsų deimantas tarnaus amžinai, tačiau norint išlaikyti švytėjimą, reikia ypatingos priežiūros. Brangakmeniai ir perlai taip pat yra labai gležni, todėl juos būtina valyti, kad jie ilgai išlaikytų savo natūralų grožį. Deimantų, brangakmenių ir perlų priežiūra apima Jūsų papuošalų akmenų ir perlų valymą.

 • Akmenų tvirtinimas (rėmeliai be tvirtinimo atšakų): papuošalų akmenys su rėmeliais be tvirtinimo atšakų, gali laikui bėgant atsilaisvinti ir dėl to iškristi. Mes pritvirtiname akmenis, kurių rėmeliai yra be tvirtinimo atšakų, kad jie liktų savo vietoje.

 • Tvirtinimo atšakų priveržimas: Juvelyrinių dirbinių tvirtinimo atšakos gali užstrigti už drabužių ir sulinkti arba laikui bėgant atsilaisvinti, todėl akmuo gali iškristi. Su šia paslauga Jūsų papuošalų tvirtinimo atšakos yra sutvirtinamos.

 • Pažeistų rėmelių taisymas: pažeista žiedo karūnėlė arba papuošalo rėmelis yra pataisomi.

 • Formos keitimas: Jūsų žiedas gali pradėti prarasti formą dėl kreivumų ir/ar įlenkimų, atsiradusių dėl kasdienio naudojimo. Ši paslauga apima bet kokių kreivų papuošalų performavimą.

 • Grandinėlių, užsegimų, auskarų nugarėlių, sąsagų nugarėlių taisymas: juvelyrinių dirbinių grandinėlės, kur nors užsikabinusios nutrūkti, dėl dažno naudojimo gali sugesti apyrankės ar grandinės užsegimai. Auskarų ir sąsagų nugarėlės gali atsilaisvinti arba būti pažeistos dėl įprasto nusidėvėjimo. Bet koks sugedimas, atsiradęs dėl tokių ir panašių įvykių, yra pataisomas.

 • Pažeistų arba trūkstamų akmenų iki 2,5 mm/vnt pakeitimas: bet koks pažeistas arba trūkstamas brangakmenis iki 2,5 mm yra pakeičiamas nemokamai. Bendras plano metu pakeistų akmenų skaičius negali viršyti papuošaluose naudotų akmenų skaičiaus.

 • Pažeistų arba trūkstamų perlų pakeitimas: Pažeisti arba trūkstami perlai pakeičiami nemokamai. Bendras plano metu pakeistų perlų skaičius negali viršyti papuošaluose naudojamų perlų skaičiaus.

 • Pažeistų emalio, onikso, keramikos, odos, medžio ar anglies dalių taisymas: Jūsų papuošalų emalio, onikso, keramikos, odos, medžio ar anglies dalys gali būti pažeistos dėl įprasto nusidėvėjimo, netinkamo naudojimo ar nelaimingų atsitikimų. Taisome ir/ar atnaujiname šias dalis.

 • Pažeisto arba trūkstamo centrinio akmens pakeitimas: bet kokio tipo ar dydžio centrinis akmuo pakeičiamas nemokamai. Ši paslauga teikiama tik vieną kartą per apsaugos laikotarpį.

 • Sulūžusių papuošalų atkūrimas (be trūkstamų dalių): Juvelyriniai dirbiniai gali sulūžti dėl smūgio, netinkamo naudojimo ar nelaimingų atsitikimų. Jei sulūžusių dalių pataisyti neįmanoma, Jūsų papuošalai atgaminami tol, kol netrūksta jų dalių ir brangakmeniai (jei yra) yra nepažeisti.

 • Nemokamas graviravimas po pristatymo: graviravimas yra nemokama paslauga užsakymo metu; tačiau vėliau šios paslaugos neteikiame. Vienkartinis nemokamas graviravimas po pristatymo įtrauktas į išplėstinį+ apsaugos planą.

 • Pinigų grąžinimas po 60 dienų nuo pristatymo: Jums suteikiama 60 dienų juvelyrinių dirbinių grąžinimo politika. Apsaugos planai neapima teisės grąžinti prekę, kad būtų grąžinti pinigai, pasibaigus 60 dienų grąžinimo laikotarpiui.

 • Parduotuvės kreditas po 60 dienų nuo pristatymo: Jums suteikiama 60 dienų juvelyrinių dirbinių grąžinimo politika, o parduotuvės kreditas yra viena iš mūsų pinigų grąžinimo galimybių. Apsaugos planai neapima teisės grąžinti prekę parduotuvės kreditui pasibaigus 60 dienų grąžinimo laikotarpiui.

 • Pametimas arba vagystė: Jūsų papuošalai yra apdrausti nuo praradimo siunčiant užsakymą Jūsų adresu, tačiau apsaugos planai neapima praradimo ar vagystės incidentų po pristatymo. Galite kreiptis į draudimo bendrovę, jei tai yra paslauga, kurios norėtumėte.

TERMINAI IR SĄLYGOS

 • Apsaugos planai galioja pasirinktą laikotarpį po prekės pristatymo.

 • Apsaugos planai negali būti perduoti kitiems žmonėms, kitiems užsakymams ar produktams.

 • Apsaugos plano mokestis negali būti naudojamas kitoms paslaugoms.

 • Apsaugos plano mokestis negali būti pakeistas į grynuosius pinigus arba parduotuvės kreditą.

 • Nemokamas žiedo dydžio keitimas galimas tik vieną kartą per metus apsaugos laikotarpiu.

 • Per pasirinktą apsaugos plano laikotarpį, centrinis akmuo gali būti pakeistas tik vieną kartą nemokamai.

 • Akmenų pakeitimas iki 2,5 mm ribojamas iki bendro papuošalų akmenų skaičiaus (2,5 mm/vnt.). Plano metu pakeistų akmenų skaičius negali viršyti bendro papuošaluose naudojamų akmenų skaičiaus.

 • Apsaugos planuose numatytos paslaugos dengia, tik užsakymo metu pasirinktų gaminio savybių taisymą ar atkūrimą. Tačiau, gaminio savybių keitimai, tokie kaip įvairių rūšių akmenys, metalai, metalo spalva, plotis, storis ar žiedo užbaigimas/paviršius yra neįtraukti į apsaugos planą.

 • Trūkstamų papuošalo dalių keitimas neįtrauktas į apsaugos planus. Visos sugedusios/nulūžusios/nutrūkusios dalys turi būti grąžinamos kartu su gaminiu, kad galėtumėte pasinaudoti nemokamomis taisymo paslaugomis.

 • Apsaugos planai nepadengia praradimo ar vagystės.

 • Kol bus atliekamos apsaugos planuose nurodytos procedūros, taisymo procesas gali užtrukti apie 25 darbo dienas.

 • Apsaugos planai galioja tik įsigijimo metu ir jų negalima įsigyti atskirai.

 • Apsaugos planai panaikinamas, jei gaminį prižiūrėjo, taisė ar modifikavo trečioji šalis.