Loading...

DUK apie pirkimą

Ne, jums nebūtina turėti GLAMIRA paskyros, kad galėtumėte atlikti užsakymą, užsisakyti galite ir svečio teisėmis. Tačiau paskyros sukūrimas mūsų internetinėje parduotuvėje suteikia Jums privalumų. Pavyzdžiui, leidžiama redaguoti ar atšaukti užsakymą per 30 minučių po užsakymo pateikimo. Taip pat galite prisijungti prie paskyros bet kuriuo metu, stebėti savo užsakymo būseną Jūsų užsakymų istorijoje. Susikurti Glamira paskyrą yra labai lengva ir trunka mažiau nei minutę.

GLAMIRA prekiauja internetu taip išvengdama nereikalingų išlaidų, kurias daugelis mažmenininkų privalo padengti dirbant fizinėse parduotuvėse. Galite perskaityti mūsų Kainodaros Politiką, kad sužinotumėte daugiau.

Ilgalaikė garantija garantuoja, jog mes taisysime jūsų prekę nemokamai neribotą laiką dėl bet kokio gamybos defekto. Prašome peržiūrėti mūsų Grąžinimo Politiką, kad sužinotumėte daugiau.

GLAMIRA veikia visame pasaulyje turi biurus JAV, Australijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Bulgarijoje ir Turkijoje. Kiekvienas mūsų biuras yra registruotas savo šalies teisinėse ir komercinėse institucijose. Mes esame tvirta įmonė ir nuolatos dirbame, kad išplėstume savo vietinius biurus ir savo klientams galėtume teikti dar geresnes paslaugas.

Mūsų svetainė suteikia jums pilną kontrolę bet kuriam papuošalui, kurį norėtumėte įsigyti. Priklausomai nuo dizaino, mes turime platų metalų, brangakmenių, akmens karatų ir kitų savybių, tokių kaip plotis, storis, profilis ir paviršius (apdaila), pasirinkimą.

GLAMIRA turi didelę savo dizainerių komandą. Kiekvieną dizainą kuria savo darbui pasišventę GLAMIRA dizaineriai.

Kiekvienas GLAMIRA produktas yra personalizuotas ir gaminamas pagal kliento reikalavimus. Mes nelaikome pagamintų prekių sandėlyje, bet kiekvieną prekę gaminame atskirai. Mes nuolat tobuliname gamybos laiką, kad galėtume kuo greičiau pristatyti savo prekes. Kai pasirinksite prekę mūsų svetainėje, matysite apytikrę pristatymo datą tai konkrečiai prekei. Jei artėja ypatinga proga, jūs galite pasirinkti iš įvairių gamybos laiko ir pristatymo pasirinkimų, kurie padės jums gauti prekę greičiau nei pagal standartinį pristatymo laiką.

Taip, galite redaguoti kai kuriuos užsakymo duomenis (pavyzdžiui, žiedo dydį, Glamira logotipo pridėjimą arba pašalinimą ir prekės graviravimą) arba net atšaukti užsakymą per 30 minučių po jo pateikimo. Pirmiausia turite prisijungti prie savo GLAMIRA paskyros. Kai tik prisijungsite, galėsite apsilankyti savo paskyroje, peržiūrėti savo užsakymus, juos redaguoti arba atšaukti. Užsakymo redagavimą ar atšaukimą gali atlikti tik klientas, o ne klientų aptarnavimo skyrius.

Jeigu nuspręsite redaguoti savo užsakymą, tai galite lengvai padaryti mūsų svetainėje per pirmąsias 3 pirkimo dienas. Atminkite, kad atšaukti galima tik per vieną dieną po užsakymo pateikimo. Norėdami pakeisti arba atšaukti užsakymą, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

1 - Prisijunkite prie savo „GLAMIRA“ paskyros. Jei neturite „GLAMIRA“ paskyros, ją lengvai galite sukurti paspaudę PRISIJUNGTI/REGISTRUOTIS mygtuką šio puslapio viršuje.

2 - Prisijungę eikite į Mano paskyra langą ir meniu, esančiame kairėje paspauskite „Mano užsakymai“.

3 - Raskite savo užsakymą ir spustelėkite „Atšaukti“, jei norite atšaukti užsakymą, arba spustelėkite „Redaguoti“, kad pakeistumėte savo užsakymo informaciją. Jeigu „Atšaukti“ mygtukas nerodomas, užsakymo atšaukti nebegalima.

Atkreipkite dėmesį, kad užsakymo atšaukimas ar pakeitimas gali sukelti prekių vėlavimus. Tokiu atveju jūs būsite informuoti apie atnaujintas pristatymo detales.

*Atšaukimo ir keitimo užklausos galioja tik tiems užsakymams, kurių gamybos procesas dar nebuvo baigtas.

Šiuo metu GLAMIRA prekiauja tik internetu tam, kad galėtume jums pasiūlyti begalę įvairiausių dizainų.

Šiuo metu neturime jokių komercinių susitarimų ar B2B partnerių. Jei pastebėjote, jog GLAMIRA prekes pardavinėja kiti juvelyrai, reiškia, kad tai nėra originalios GLAMIRA prekės ir joms nesuteikiama mūsų garantija.

Mes nesiūlome jokių parodomųjų prekių, bet siūlome labai lanksčią Grąžinimo Politiką, kad jums nereikėtų jaudintis dėl užsakymo pateikimo, jei prekė jums nepatiktų. Mūsų Grąžinimo Politika suteikia jums galimybę grąžinti prekę per 60 dienų nuo jos gavimo, jei ji atitinka grąžinimo sąlygas. Prašome perskaityti mūsų Grąžinimo Politiką, kad sužinotumėte daugiau.

Nesijaudinkite, jei žiedo dydis Jums netiks, kadangi Jūs galite išsiųsti mums savo žiedą nemokamam dydžio keitimui per pirmas 60 dienų nuo užsakymo gavimo. Prašome perskaityti mūsų Grąžinimo Politiką, kad sužinotumėte daugiau.

Parduotuvės sąskaitos kreditas yra kaip grynieji pinigai Jūsų kišenėje, tik padėti Jūsų GLAMIRA paskyroje. Jis leidžia jums įsigyti papuošalų GLAMIRA internetinėje parduotuvėje nereikalaujant įvesti kredito kortelės ar kitos mokėjimo informacijos.

GLAMIRA parduotuvės sąskaitos kreditas neturi galiojimo laiko pabaigos, jis galioja tol, kol turite savo GLAMIRA paskyrą.

GLAMIRA dovanų dėžutės yra siunčiamos tik su prekėmis ir nėra parduodamos atskirai.

Taip, pateikdami užsakymą galite pasirinkti nemokamą graviravimo parinktį.

Jei gaminys, kurį norėtumėte įsigyti, gali būti graviruojamas, gaminio puslapyje pamatysite graviravimo parinktį.

Pirkti GLAMIRA tinklalapyje yra beveik tas pats kaip turėti nuosavą papuošalų parduotuvę. Labai lengva naršyti bet kurį produktą ir pamatyti jį atrodantį vis kitaip pagal jūsų pasirinktą metalo ir brangakmenių derinį. Parduotuvė yra prieinama 24 valandas per parą ir Jūs galite ja naudotis bet kuriuo jums patogiu metu namuose, biure ar net šnekučiuojantis su draugais kavinėje.

GLAMIRA internetinė parduotuvė siūlo įvairius mokėjimo būdus, taip pat į klientus orientuotą klientų aptarnavimo skyriaus komandą, kuri padės Jums bet kokiais klausimais. Be to, Jums nereikia nieko daryti, tik susimokėti ir laukti kurjerio! Jūsų prekė bus kruopščiai pagaminta specialiai Jums ir pristatoma tiesiai į Jūsų adresą. Visa tai bus atlikta labai konkurencingomis kainomis ir aukščiausiais kokybės standartais. Skirkite šiek tiek laiko ir naršykite mūsų produktus, kad sužinotumėte daugiau naudingos informacijos!

Jei laukiate užsakymo patvirtinimo el. laiško, bet jo negavote, įsitikinkite, kad Jūsų mokėjimas buvo sėkmingai atliktas ir mūsų svetainėje matėte užsakymo patvirtinimo puslapį. Jei esate tikri, kad mokėjimas buvo atliktas sėkmingai, patikrinkite savo šlamšto aplanką el. pašte, kad įsitikintumėte, jog patvirtinimo el. laiškas nebuvo atmestas jūsų pašto dėžutės. Jei vis dar nematote el. laiško, galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda. Nepamirškite pridėti mūsų į saugių el. laiškų siuntėjų sąrašą, jei naudojate padidintus pašto dėžutės saugos parametrus. Galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi paspaudę ant šios nuorodos: https://www.glamira.lt/contact/

Ne, mūsų žiedai nėra tuščiaviduriai. Mūsų gaminiai yra tvirti ir pagaminti pagal kliento pasirinktas metalo savybes.

Kiekviena GLAMIRA parduotuvė yra skirta konkrečiai šaliai, todėl siuntimas į kitas šalis negalimas dėl pristatymo ir mokesčių nustatytos tvarkos konkrečiai šaliai. Jei norite gauti prekęį, kitą šalį, turite pateikti užsakymą iš konkrečios šalies GLAMIRA parduotuvės.

Geriausias būdas sužinoti savo žiedo dydį yra užsisakyti nemokamą žiedo dydžio matuoklį mūsų svetainėje. Žiedo dydžio matuoklis yra plastikinis įrankis, kurį galite dėvėti kaip žiedą ir taip nustatyti tikslų dydį. Jį galite užsisakyti apsilankę bet kuriame mūsų svetainės žiedo puslapyje ir paspaudę „Sužinokite savo dydį“ parinktį. Prašome perskaityti mūsų Žiedo dydžio vadovą, kad sužinotumėte daugiau.

Prekės nuotraukas su 3D vaizdu galite peržiūrėti gaminio puslapiuose. Taip pat prekės puslapyje galite slinkti žemyn, kad pamatytumėte, ar yra kokių nors nuotraukų, kuriomis pasidalijo mūsų klientai.

Jeigu planuojate staigmeną ir nesate tikras dėl žiedo dydžio, visada galite užsisakyti vidutinį žiedo dydį ir atsiųsti jį mums pakeisti per pirmas 60 dienų nuo prekės gavimo.

Vidutinis žiedo dydis varijuoja tarp 51-53 moterims ir 60-62 vyrams. Prašome perskaityti mūsų Žiedo dydžio vadovą, kad sužinotumėte daugiau.

Kiekvienas GLAMIRA produktas yra personalizuotas ir gaminamas pagal kliento pasirinkimus. Mes nelaikome pagamintų prekių sandėlyje, bet kiekvieną prekę gaminame atskirai. Todėl maloniai prašome mūsų klientų vengti pirkti keletą prekių palyginimui ir užsakyti tik norimą prekę. Atminkite, kad mes turime 60 dienų nemokamą žiedo dydžio keitimo politiką ir visada stengiamės patenkinti mūsų klientus su jų pasirinktomis prekėmis. Jei norite pakeisti žiedo dydį arba nesate patenkinti savo preke, mes mielai Jums padėsime. Užsakymai, kuriuose yra kelios palyginimui perkamos prekės, greičiausiai bus atšaukti prieš prasidedant gamybos procesui.

Taip, galite redaguoti savo žiedo dydį per pirmąsias 30 minučių po užsakymo pateikimo. Pirmiausia turite prisijungti prie savo GLAMIRA paskyros. Kai tik prisijungsite, galėsite apsilankyti savo paskyroje,peržiūrėti savo užsakymus ir juos redaguoti. Užsakymo redagavimą ar atšaukimą gali atlikti tik klientas, o ne klientų aptarnavimo skyrius.

Kadangi mūsų gamybos ir grąžinimo sistemos yra visiškai automatizuotos, negalime patys pakeisti proceso. Žiedo dydžio keitimas galimas tik tada, kai mūsų tinklapio grąžinimo formoje įvesite teisingą žiedo dydį ir pateiksite ją mūsų sistemai. Prašome palaukti, kol gausite savo prekę, ir tada sekite žiedo dydžio keitimo eigą. Tuo metu galite užsisakyti nemokamo žiedo dydžio matuoklį, kad įsitikintumėte, jog naujas žiedo dydis bus teisingas.

GLAMIRA dovanų kuponus galima gauti tik iš GLAMIRA kampanijų mūsų internetinėse parduotuvėse, taip pat iš mūsų naujienlaiškių kampanijų ir socialinių medijų paskyrų. Mes nedirbame su trečiosiomis šalimis dėl jokių kuponų ar nuolaidų kodų. Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir sekite mus socialinėse medijose, kad sužinotumėte apie reklamines kampanijas.

Galite užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį ir sekti mus socialinėse medijose, kad galėtumėte laimėti dovanų kuponus ir nuolaidų kodus.

Kai pridėsite prekę į savo prekių krepšelį ir pereisite prie apmokėjimo, mokėjimo metodo puslapyje pamatysite laukelį Dovanų kortelė / kuponas. Prašome įvesti kodą prieš atlikdami mokėjimą ir įsitikinti, kad nuolaida buvo pritaikyta. Atlikus užsakymą papildomos nuolaidos negali būti pritaikomos.

Kai pridėsite prekę į savo prekių krepšelį ir pereisite prie apmokėjimo, virš mokėjimo metodų pamatysite parinktį parduotuvės sąskaitos kredito naudojimui. Atkreipkite dėmesį, kad parduotuvės sąskaitos kredito parinktis rodoma tik tada, jei jūsų paskyroje yra parduotuvės sąskaitos kreditas ir esate prisijungę su teisingu el. pašto adresu, susietu su jūsų GLAMIRA paskyra.

Ne, šiuo metu mes neturime katalogų, nes galite peržiūrėti ir sukurti daug daugiau papuošalų variantų mūsų svetainėje. Visi mūsų dizainai yra taip arti jūsų, kaip jūsų mobilusis telefonas.

Patikrinkite, ar visi privalomi laukai užpildyti teisingai. Jūsų atsiskaitymo adresas turėtų būti įvestas tiksliai taip, kaip nurodyta atsiskaitymo ataskaitoje. Jei ir toliau susiduriate su sunkumais pateikdami užsakymą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Visos GLAMIRA prekės yra siunčiamos kartu su autentiškumo sertifikatu. GL sertifikuotas deimantas nurodo, kad jūsų gaminiui naudojamas deimantas buvo kruopščiai patikrintas ir atrinktas mūsų vidaus gemologijos ekspertų. GL sertifikuoti deimantai yra tiekiami iš patikimų šaltinių, kurie taiko Kimberley proceso principus.

GIA reiškia „Gemological Institute of America“ - Amerikos geologijos institutas - kuris yra plačiausiai žinomas ir gerbiamas deimantų vertinimo institutas pasaulyje. Mes siūlome GIA sertifikuotus deimantus ir GL sertifikuotus deimantus. Abu sertifikatai garantuoja jūsų gaminyje naudojamo deimanto autentiškumą. Vienintelis skirtumas tarp GL ir GIA sertifikuotų deimantų yra tai, kad GL sertifikatą išduoda mūsų įmonės gemologai ir tai yra nemokama paslauga, įeinanti į jūsų prekės kainą. GIA sertifikatą gali suteikti tik GIA ir tai yra mokama paslauga. Prašome apsilankyti mūsų Deimantų vadovo puslapyje, kad sužinotumėte daugiau apie deimantų klasifikavimą.

Taip, jūsų prekė bus tokia pati, kaip ir prekės puslapyje. Atminkite, kad nuotraukos gali būti priartintos tam, kad pamatytumėte papuošalo detales, ir prekės atrodo šiek tiek didesnės nei realybėje. Įsitikinkite, kad patikrinote prekės matmenis, kad galėtumėte tiksliau įsivaizduoti prekės dydį.

Ne, graviravimas nekeičia gamybos laiko.

Ne, neišsaugome. Mūsų interneto svetainė yra 100% saugi ir jūsų mokėjimo operacija yra koduota. Mes nesaugome jūsų kredito kortelės numerio ar slaptažodžio. Prašome perskaityti mūsų Saugumo politiką, kad sužinotumėte daugiau.