Loading...

Kas mes esame?

Pirmoji parduotuvė buvo įsteigta 1999 metais Heilbrone, Vokietijoje, ir vis dar išlieka pagrindine būstine savo filialams. Per aštuonerius sėkmingos patirties metus puikiai išvystytame juvelyrikos sektoriuje kompanija patyrė didelius verslo pokyčius didindami pasiūlą ir klientų skaičių. Susikūrusi iš mažos jūvelyrinės ir tapusi viena iš pagrindinių žaidėjų Europos juvelyrikos sektoriuje, įmonė 2011 metais pasivadino GLAMIRA. 2011 metų pabaigoje GLAMIRA stipriai pasistūmėjo Didžiosios Britanijos ir Ispanijos rinkose.

2012-aisiais GLAMIRA pradėjo kurti ir gaminti savo pačių produktus. Šis strategijos pokytis suteikė galimybę aktyviai įsiveržti į tarptautinę areną. Tais pačiais metais GLAMIRA pradėjo sėkmingai bendradarbiauti su Austrija ir Šveicarija. 2013 m. įmonė sėkmingai tęsė įsiliejimą į kitas tarptautines rinkas, į savo augantį klientų ratą pridėdama Suomiją, Italiją, Daniją, Švediją ir Prancūziją.

Per 2014-uosius metus GLAMIRA sustiprino savo korporacijos struktūrą, leisdami verslams įsilieti į rinkas vakarų Europoje ir greitai įsitvirtino pagrindėse Europos rinkose. 2016-aisiais GLAMIRA išplėtė verslą Rytų Europoje, Tolimuosiuose Rytuose, taip pat ir JAV, Ramiojo vandenyno šalyse ir Pietų Amerikoje.

2020m. GLAMİRA yra viena iš pirmųjų juvelyrikos įmonių,pristatančių prekes į daugiau nei 65 šalis,ir turinti biurus 8 šalyse - Vokietijoje,Šveicarijoje,JAV,Jungtinė Karalystė,Norvegijoje, Australijoje, Bulgarijoje, ir Turkijoje.

Mes, Glamira, nenuilstami, profesionaliai ir efektyviai stengiamės patenkinti klientų poreikius, atsižvelgiant į įmonės vertybes - sąžiningumą ir pasitikėjimą. GLAMIRA sukūrė pasaulinės klasės elektroninės komercijos infrastruktūrą, kad būtų lengviau patenkinti šiandienos pasaulio vartotojų poreikius, teikiant vartotojams greitas ir kokybiškas paslaugas pasitelkus naujausiomis technologijomis.

https://www.glamira.lt/glamira-worldwide/