Loading...

Žiedo Dydžio Vadovas

Tinkamas žiedo dydis yra būtinas tai svarbiausiai gyvenimo akimirkai. Žiedas turėtų būti pakankamai prigludęs, kad nenukristų, tačiau taip pat ir pakankamai laisvas pralįsti pro sąnarį. Dienos metas ir oras taip pat turi įtakos matavimui. Kadangi anksti ryte arba šaltu oru pirštai susitraukia, tuo tarpu tada, kai karšta, pirštai išsiplečia. Geriausia matuoti žiedo dydį vakare kuomet pirštai yra sušilę. Jeigu dvejojate tarp dviejų dydžių, visada rinkitės didesnį. Jeigu Jūsų sąnarys yra platesnis negu prie piršto pagrindo, pamatuokite vietą ties sąnariu ir ties pagrindu ir pasirinkite dydį per vidurį. Patartina matuoti piršo dydį kelis kartus per dieną. Jeigu žiedas bus staigmena, galite pasiklausti jos/jo draugų ar šeimos narių, arba paslapčia pasiskolinti jos/jo žiedą ir nueiti pas juvelyrą sužinoti dydį. Prašome taip pat atminti, jog dešinė ir kairė plaštakos skiriasi, todėl pirštų dydžiai taip pat skirsis.

Įprasti žiedų dydžiai

Suprantame, jog gali būti sudėtinga tiksliai nustatyti žiedo dydį internetu, ypač jeigu tai turėtų būti netikėta dovana, Jums gali prireikti atspėti dydį.

Jeigu planuojate staigmeną ir nesate tikras dėl žiedo dydžio, visada galite užsisakyti vidutinį žiedo dydį ir atsiųsti jį mums pakeisti per pirmas 60 dienų nuo prekės gavimo.

Vidutinis žiedo dydis varijuoja tarp 51-53 moterims ir 60-62 vyrams.

GLAMIROS Nemokamas žiedo matuoklis

Kopējie gredzenu izmēri

Žiedo matuoklis tai priemonė sužinoti Jūsų žiedo dydį. Mes visada skatiname savo klientus pasinaudoti mūsų siūloma galimybe, turint omenyje, jog pats matuoklis ir pristatymas yra nemokami ir tai pats tiksliausias būdas sužinoti žiedo dydį.

Norėdami užsisakyti nemokamą žiedo dydžio matuoklį, atsiųskite mums el. laišką adresu service@glamira.lt įrašant savo vardą ir adresą, su tema ''Užsisakyti žiedo dydžio matuoklį'', arba užpildykite šią formą. Kai forma bus užpildyta, gali užtrukti 7 darbo dienas, kol nemokamas žiedo dydžio matuoklis atkeliaus Jūsų adresu.

Spausdintinas žiedo dydžio matuoklis

Spausdintinas žiedo dydžio matuoklis

Jeigu svarbi proga jau labai arti, galite taip pat atsisiųsti nemokamą žiedo dydžio matuoklį PDF formatu, kuriame taip pat rasite instrukcijas. Atsisiųskite nemokamą žiedo dydžio matuoklį PDF formatu čia...

Jeigu vis tiek nesate tikras kuris dydis tinkamiausias, nedvejokite ir susisiekite su mūsų ekspertais toliau aptarti šio klausimo.Susisiekite su mumis 

Patarimai kaip pamatuoti žiedo dydį

  • Temperatūra gali padaryti žiedo dydžio matavimą netiksliu. Jūsų pirštai bus bent puse dydžio plonesni kai Jūsų ranka šalta, ir puse dydžio storesni kai sukaitusi. Pamatuokite pirštą vidutinėje temperatūroje, patartina dienos pabaigoje, kuomet Jūsų pirštai storiausi.
  • Kuo platesnis žiedas, tuo ankštesnis jis jausis. Taigi, jeigu ketinate užsisakyti žiedą, kurio plotis 6mm ar daugiau, pasirinkite didesnį dydį negu tas, kokį paprastai nešiojate. Be to, dideli akmenys gali priversti žiedą pakilti, kuomet jie įstatomi. Atminkite, jog turėtumėte užsisakyti vienu dydžiu didesnį žiedą kadangi tai šiek tiek iškreipia dydį.
  • Jeigu Jūsų sąnarys platesnis negu piršto pagrindas, pamatuokite vietą ties sąnariu ir ties pagrindu ir pasirinkite dydį per vidurį.
  • Jūsų žiedas turėtų būti pakankamai prigludęs, kad nenukristų ir pakankamai laisvas, kad praslįstų pro sąnarį. Jeigu dvejojate tarp dviejų dydžių, visada rinkitės didesnį.
  • Pakartokite matavimus 3-4 kartus, kad rezultatas nebūtų klaidingas.

Svarbios pastabos

  • Prašome vengti perduoti prekę keisti žiedo dydį trečiąjai šaliai, tokiai kaip kitas juvelyras arba kam nors kitam nei GLAMIRA, nes tai panaikins Jūsų neriboto laiko garantiją.
  • Prašome atminti, jog žiedo dydžio keitimo procesas trunka iki 25-ių darbo dienų priklausomai nuo gaminio, ir pinigų grąžinimas žiedui su pakeistu dydžiu nebus galimas.

Žiedų dydžių lentelė

Žemiau galite rasti standartinius žiedo dydžius kartu su skersmenimis ir perimetrais.

Lt noteicējs