Loading...

Sužadėtuvių žiedų vadovas

Sužadėtuvių žiedų vadovas

Kiek turėčiau išleisti?

Sužadėtuvių žiedai perkami kartą gyvenime, todėl tai neapsakomai ypatinga proga, tiek pirkėjui, tiek gavėjui. Planuojate išleisti 1 mėnesio, 2 mėnesių algą ar daugiau? Tiesa tokia, jog sužadėtuvių žiedų biudžetas yra sąlyginis, ir konkrečių nuostatų nėra, tačiau dažnai priskiriamas skirtingiems lūkesčiams. Visų pirmą, galite nustatyti biudžetą, o tada svarstyti jos stilių, skonį ir asmenybės bruožus. Peržiūrėjus dizainus, akmenis ir metalų pasirinkimus, peržiūrėkite kainas ir paieškokite alternatyvių stilių, kurie labiausiai atsispindėtų Jūsų nustatytą biudžetą. Deimantai visada išliks geriausiu pasirinkimu dėl savo ilgaamžiškumo, tačiau, kadangi tai labai reti ir unikalūs akmenys, vertėtų nepamiršti jog deimanto sužadėtuvių žiedai visados išlaikys tiek savo vertę, tiek kainą. Finansinė situacija, partnerės lūkesčiai ir žiedo svarbumas, tai patys svarbiausi faktoriai kurių nereiktų pamiršti. Po biudžeto planavimo, peržiūrėkite dizainus ir išsirinkite priimtiniausią kainą, nepamirštant jos individualaus stiliaus. Nepriklausomai nuo kainos, jei jau apsisprendėte dėl kainos ribų, išsirinkti tinkamiausią dizainą - tai paskutinis iššūkis. Svarbiausia yra įsitikinti, jog išsirinkote būtent, tai kas jai patiks, ir ką galite sau leisti. Būtent dėl to, vietoj to, kad pasimestumėte mitų apsuptyje, išgirskite savo vidinį balsą ir raskite patį geriausią sužadėtuvių žiedą savo mylimajai, kuris pavers ją laiminga amžinybei.

Kaip pasirinkti tinkamą metalą?

Sužadėtuvių žiedų vadovas

Tai pasirinkimas kuris priklauso nuo kiekvienos moters asmeninių nusistatymų, reikia atkreipti dėmesį į jos skonį, kaip ji rengiasi, taip pat išrinkti patį tinkamiausią papuošalą su atitinkama spalva. Jei ji yra prijaučianti klasikai, laiko patikrintas geltonas auksas gali būti puikus pasirinkimas. Kitą vertus, jei jai labiau patinka šiuolaikiniai dizainai, tada baltas auksas tampa pranašesniu pasirinkimu. Platinos žiedas būtų tobulas variantas tokiems žmonėms, kurių gyvenimo būdas yra ypač aktyvus ir planuotų nešiot žiedą kiekvieną dieną. Paladis puikiai derėtų su jos jausmais dėl savo lengvo svorio. Jei ją galima apibūdinti romantiška princese, tada šilto atspalvio - rausvas auksas privers ją pasijausti laiminga.

Kaip pasirinkti tinkamą stilių?

Kaip pasirinkti tinkamą stilių? (Nerekomenduosime klasikinio solitero. Apžvelgsime visus unikalius stilius, tokius kaip dengti akmenys, halo ir kt.) Žiedo stilius perteikia jūsų asmeninį skonį ir atsovaus fiziškai Jūsų unikalų stilių, būtent dėl šios priežasties kiekvienas juvelyras ir rimtesnė įmonė supranta asortimento svarbą.

Pave Soliteras

Dengtas soliteras: Jei esate minimalistas ir klasikos mylėtojas, paprastas bet švytintis pave solitero stilius tiks kuo puikiaisiai. Mažyčiai metalo karoliukai bei akmenį įtvirtinančios šakelės pridės papildomo spindėjimo akmeniui bei pabrėš tobulai parinkta akmenuką. Su dengtu soliteru puikiai draugauja tiek šiuolaikinio, tiek vintažinio stiliaus dizainai.

Peržiūrėti Solitaire Pave stiliaus žiedus 
Halo

Halo: prijaučiate madoms ir esate apsiskaitęs šiuolaikinėje juvelyrikoje, bet taip pat delikatus? Halo stilius jums tiks idealiai. Halo dizaino dėka, centrinis akmuo visada atrodys vizualiai didesnis, tai taip pat puikiai suderinama su aplinkui esančiais antriniais akmenukais.

Peržiūrėti Halo stiliaus žiedus 
Flower

Gėlės formos: Ar jums patinka elegantiški bei gražūs gėlės formos modeliai, bet taip pat esate ir svaiginančių dizainų fanas? Gėlės formos dizaino kolekcija padės išsirinkti unikalios išvaizdos žiedą iš daugybės pasirinkimų. Jei esate mažų bei delikačių rankų ar pirštų savininkas, šie švelnūs modeliai atspindės grakščią išvaizdą.

Peržiūrėti Flower stiliaus žiedus 
Exclusive

Išskirtiniai: jei esate nuotykių ieškotojas, išradingas bei laisvos dvasios, išskirtinės kolekcijos modeliai atitiks jūsų lūkesčius. Mes žinome kaip atskleisti grožį, atkakliai ir kruopščiai pagaminti dizainai padės išryškinti centrinio akmens svarbą.

Peržiūrėti Exclusive stiliaus žiedus 
Tension

Tension: jei modernumas ir šiuolaikiškumas, Jūsų stiliaus apibrėžimai - unikalios išvaizdos, šviesos atspindžius paaštrinantys dizainai su minimalistiniu metalo panaudojimu Jums tiks kuo puikiausiai.

Peržiūrėti Tension stiliaus žiedus 
3 ir 5 Akmenys

3 ir 5 Akmenys: 3 akmenų sužadėtuvių žiedai tai Jūsų praeities, dabarties ir ateities simbolis, šio dizaino siunčiama žinutė susijusi su amžinybe. Supantys akmenys gali būti centrinio akmens dydžio, arba šiek tiek mažesni. Jei esate blizgesnių modelių gerbėjas, 5 akmenų dizaino žiedas Jums tiks idealiai. Leiskite 5 akmenų dizaino žiedui pasirūpinti blizgesiu bei žvilgsnį kerinčiu šviesos atspindžiu.

Peržiūrėti 3 ir 5 akmenų stiliaus žiedus 
Side Stone

Šoniniai akmenys: ar viskas tai ko norite savo stiliuje tai blizgesys ir švytėjimas? Jei mėgstate būti dėmesio centre ir pakerėti aplinkinių žvilgsnius, ši kolekcija kaip tik Jums. Dėmesį prikaustanti išvaizda nukreipia akis į centrinį akmenį ir sukuria pastebimą blizgesį.

Peržiūrėti papildomų bragakmenių stiliaus žiedus 
Solitero dizainas

Solitero dizainas: Jei labiau esate linkę į netradicinius bei unikalius dizainus, modernistinės solitero kolekcijos prisilietimas padės Jums sukurti tobulą įvaizdį. Išsiskirkite iš aplinkos ir būkite naujo judėjimo pradininkas sukurdami įspūdingą šiuolaikinį stilių.

Peržiūrėti stilizuoto solitaire stiliaus žiedus 
Perlas

Perlas: Jei žengiate koja kojon su mada, kvapą gniaužiantys perlo žiedai jau laukia Jūsų. Laiko patikrinti bei elegancija pasižymintys perlai visada užsitikrins savo vietą padedant Jums sukurti savo rafinuotą išvaizdą. Nebijokite kombinuoti perlo su spalvotais brangakmeniais arba klasikiniu deimantu.

Peržiūrėti perlo žiedus 

Kaip pasirinkti tinkamą stilių?

Akmens spalva užima svarbią vietą Jūsų pasirinkime, sužinokite slaptą brangakmenių reikšmę ir paverskite sužadėtuvių žiedą netgi dar labiau ypatingu.

Deimantai

Deimantas: skaistus deimanto grožis ir tyrumas atims Jums žadą. Nuostabiai žibantis ir amžinas grožis amžiais puošė moteris. Paprastas ir nekaltas deimanto grožis garantuotai pavers Jūsų sužadėtuvių žiedą ypatingu.

Peržiūrėti deimanto sužadėtuvių žiedus 
Juodas deimantas

Juodas deimantas: atkaklus ir išskirtinis... Tvirtas vaizdas ir stipri juodo atspalvio aistra simbolizuoja stabilumą. Jeigu turite tam tikrą atkreipiantį dėmesį stilių, juodas deimantas užtikrintai Jus pradžiugins savo paslaptingu vaizdu. Jeigu Jūsų stilius modernus ir įmantrus, ši amžina stilinga spalva pridės pasitikėjimo ir stiliaus Jūsų dvasiai.

Peržiūrėti juodo deimanto sužadėtuvių žiedus 
Smaragdas

Smaragdas: Kviečiame visus pavasario įsimylėjėlius čia! Unikali ir sodri žalia spalva tai meilės ir atgimimo simbolis. Kviečiame visus menininkus ir kūrybingus žmones, nes sužadėtuvių žiedas su smaragdu bus Jūsų favoritas! Smaragdas tai taip pat laimingos ir sėkmingos santuokos simbolis.

Peržiūrėti smaragdo sužadėtuvių žiedus 
Safyras

Safyras: ryški mėlyna spalva simbolizuojanti ištikimybę ir pasitikėjimą. Nuostabi sodri mėlyna spalva sukuria didžiausią žavesį ir ramias emocijas, dėka vandeningo jausmo ir ryškios vandenyno mėlynos spalvos. Jeigu pasitikite savimi ir turite stiprybės, tai Jūsų akmuo.

Peržiūrėti safyro sužadėtuvių žiedus 
Rubinas

Rubinas: Stiprūs jausmai ir pačios gražiausios meilės audros... Rubinas prideda aistros ir kilmingumo Jūsų sužadėtuvių žiedui. Sodri raudona spalva prideda taurumo ir esminio grožio. Jeigu esate ambicinga ir mėgstanti bendrauti asmenybė, rubinas užtikrintai Jums. Tai besąlygiškos meilės ir tikros aistros simbolis.

Peržiūrėti rubino sužadėtuvių žiedus 
Baltas safyras

Baltas safyras: Jeigu aristokratija, klasika ir paslaptingumas Jūsų apibūdinimai, šis bespalvė ir amžina elgancija kaip tik Jums. Jeigu esate kupinas vidinės harmonijos ir nešate ją su savimi kad ir kur eitumėte, baltas safyras puikiausias pasirinkimas.

Peržiūrėti balto safyro sužadėtuvių žiedus 
Ametistas

Ametistas: mistiška purpurinė spalva kupina energijos ir puikiai tinka su baltu auksu, paladžiu ir platina. Jeigu Jums patinka ryškus ir modernus stilius, peržvelkite mūsų ametisto kolekciją.

Peržiūrėti ametisto sužadėtuvių žiedus 
Citrinas

Citrinas: Jeigu turite daug energijos, ryškus citrino spindesys turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Ši spalva tai kaip saulės dovana, leidžianti Jums drąsiai ir ryžtingai pasireikšti. Jeigu esate optimistiškas ir linkęs bendrauti, šis gracingas akmuo pakylės Jūsų asmenybę.

Peržiūrėti citrino sužadėtuvių žiedus 
Mėlynas topazas

Mėlynas topazas: Jeigu Jums patinka ryškūs ir stiprūs mėlyni atspalviai, mėlynas topazas pridės papildomo dėmesio Jūsų sužadėtuvių žiedui. Unikalus žaižaravimas atkreips aplinkinių dėmesį ir viliojantis mėlynas kibirkščiavimas bus Jūsų ištikimybės simbolis.

Peržiūrėti mėlynojo topazo sužadėtuvių žiedus 
Granatas

Granatas: Elegantiškiausias raudonas atspalvis leidžia Jums intensyviai ir stipriai pasireikšti. Tai gyvenimo ir energingumo spalva, tad jeigu turite daug energijos, jaučiate didelę meilę gyvenimui ir norite ją paremti, granatas tai Jūsų akmuo. Granatas tai amžina romantika Jūsų mylimiausiam žmogui.

Peržiūrėti granato sužadėtuvių žiedus 
Peridotas

Peridotas: pasakiška galia ir šviesos atspindys sužavės Jus, jeigu mėgstate žalius-geltonus atspalvius. Žemiškas atspalvis primins Jums motiną gamtą ir jos žadą atimantį grožį. Jis taip pat neša savyje slaptą žinutę tarp Jūsų ir mylimo žmogaus, kuri yra ''Aš pasitikiu tavimi ir tave myliu.

Peržiūrėti peridoto sužadėtuvių žiedus 
Akvamarinas

Akvamarinas: nuostabi mėlyna spalva ir gilaus mėlyno atspalvio ryškumas sukuria tobulą kombinaciją su bet kurios spalvos metalu. Akį traukianti gaivi išvaizda nusineš Jus toli su savo elegantišku grožiu. Tropinis vandenyno mėlynumas bus Jūsų meilės išraiška.

Peržiūrėti akvamarino sužadėtuvių žiedus 
Ugninis opalas

Ugninis opalas: ryški, stipriai vibruojanti oranžinė spalva primena romantišką saulėlydžio metą prie jūros. Didelė jo energija suteikia pozityvių virpulių Jūsų sielai. Tai taip pat besitęsančios laimės simbolis tinkantis kūrybingiems svajotojams. Jeigu siekiate savo svajonių ir visada išliekate pozityvus, ugnies opalo sužadėtuvių žiedas Jus palaikys stipriausiai.

Peržiūrėti ugnies opalo sužadėtuvių žiedus 
Žalias ametistas

Žalias ametistas: šviesiai žalias atspalvis tai atsinaujinimo simbolis ir jeigu Jūs mėgstate atrodyti pribloškančiai ir išskirtinai, žalias ametistas yra geras pasirinkimas. Naujas gyvenimo etapas ir nauja pradžia. Jeigu visada su malonumu priimate naujus iššūkius, žalias ametistas puikiai Jums tiks dėka gražios retos spalvos ir nešamos reikšmės

Peržiūrėti žalio ametisto sužadėtuvių žiedus 
Žalias turmalinas

Žalias turmalinas: Jeigu esate džiaugsmingos dvasios ir gerai balansuojate su aplinka, žalio turmalino atspalvis papildys Jūsų asmenybę. Paminėkite svarbiausią savo gyvenimo momentą su žalio turmalino sužadėtuvių žiedu.

Peržiūrėti žalio turmalino sužadėtuvių žiedus 
Rožinis turmalinas

Rožinis turmalinas: romantiškas bet ryškus rožinis virpėjimas iš karto pagaus Jūsų žvilgsnį. Tai tyros meilės spalva ir mieliausias rausvas atspalvis, kokį tik galite rasti. Jeigu Jūsų stilius mielas ir žavus, rožinio turmalino sužadėtuvių žiedas gali daug Jums pasiūlyti! Tai nuolatinis Jūsų gilios meilės priminimas.

Peržiūrėti rožinio turmalino sužadėtuvių žiedus 
Rožinis kvarcas

Rožinis kvarcas: švelni ir rami rožinė spalva sukurs Jums romantišką išvaizdą. Ne per daug atkreipiantis dėmesį bet lengvai atpažįstamas! Rami rožinio kvarco energija tai kaip uostas, kuriame visada jaučiatės ramūs kaip ir Jūsų santykiuose. Jeigu esate tikras romantikas, išlaikykite šį nuostabų momentą sužadėtuvių žiede su rožiniu kvarcu.

Peržiūrėti rožinio kvarco sužadėtuvių žiedus 
Geltonas safyras

Geltonas safyras: ryškios geltonos spalvos ugnis prižadins Jūsų pojūčius savo spindėjimu. Metas atskleisti Jūsų kūrybinę ir intelektualinę energiją. Jeigu turite stiprią ir drąsią asmenybę, sodrus geltonas atspalvis atgaivins visas Jūsų emocijas.

Peržiūrėti geltono safyro sužadėtuvių žiedus 
Smoky Quartz

Dūminis kvarcas: spalvos paslaptingumas suteiks Jūsų sužadėtuvių žiedui unikalią išvaizdą. Jis suteikia savininkui natūralų jausmą su savo šiltu kavos atspalviu. Jis pasižymi žemiška išvaizda, todėl visi gamtos mylėtojai gali nešioti šį žiedą ir pagerbti motiną gamtą. Ne per daug akį rėžiantis, nes atėjo metas būti žemiškesniu!

Peržiūrėti dūminio kvarco sužadėtuvių žiedus 
Tanzanitas

Tanzanitas: Šis išskirtinis brangakmenis yra labai unikalus ir jeigu Jums patinka reti, gražūs, akį traukiantys papuošalai, tanzanitas turi būti Jūsų pasirinkimas. Gilesnė ir sodresnė spalva sukuria išskirtinumą Jūsų sužadėtuvių žiedui. Jo unikalumas nuostabus, o nepaprasta spalva stulbinanti. Jeigu mėgstate išskirtinumą, tanzanitas nustebins ne tik Jus, bet ir Jūsų mylimą žmogų.

Peržiūrėti tanzanito sužadėtuvių žiedus