Vaikiški juvelyriniai dirbiniai

Spalvota bei miela: tokios mintys mus aplanko, kai pagalvojame apie vaikus, ar ne? Glamira su savo žaviais bei unikaliais modeliais paruošė smagią kolekciją mūsų gyvenimo džiaugsmui: mūsų vaikams.

Vaikiški juvelyriniai dirbiniai
boderATRASTI DAUGIAU
  • APYRANKĖS

    APYRANKĖS
    Blizgios ir spalvingos apyrankės vaikams. Peržiūrėkite kategoriją ir atraskite kažką ypatingo savo vaikui.

  • NAUJI VĖRINIAI

    NAUJI VĖRINIAI
    Peržiūrėkite mūsų kolekciją ir atraskite unikalius vėrinius, sukurtus specialiai vaikams.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
Loading...

Kūdikių ir vaikų juvelyriniai dirbiniai – auskarai, žiedai, apyrankės ir vėriniai

Vaikučiai taip pat myli juvelyrinius dirbinius! GLAMIRA turi vaikiškų juvelyrinių dirbinių įvairovę, įskaitant auskarus, apyrankes, vėrinius ir žiedus. Jie žino, kaip sukurti magišką ribą tarp to, ko vaikai nori ir ką jiems reikėtų turėti.
Riba – tik dangus kalbant apie vaikiškus juvelyrinius dirbinius! Jiems nereikia suaugusių sukurti pasakas ar animacinius filmukus. Nors ką Jūs galite padaryti, tai yra padėti jiems sukurti tokius juvelyrinius dirbinius, apie kokius vaikai svajoja. Pagalvokite apie jų vaizduotę, jų svajones ir tikrai sugalvosite kažką unikalaus. Ką manote apie deimantą su boružėle, turintį rožinio turmalino gėles su drugeliais, skraidančiais virš galvos? Ką manote apie gyvūnus iš fantazijos pasaulio?
Pateikiama spalvingų brangakmenių įvairovė, taip pat metalų, kuriuos galite rinktis kuriant vaikiškus juvelyrinius dirbinius su gimimo akmeniu. Jūsų vaikas galės išsaugoti savo juvelyrinį dirbinį su gimimo akmeniu daugelį metų. Jie galės nešioti jį kaip “sėkmės talismaną” pasirinkdami žiedą, apyrankę ar netgi kaklo vėrinį. GLAMIRA gamina pačius elegantiškiausius vaikiškus juvelyrinius dirbinius itin rafinuotu ir subtiliu būdu. Juvelyriniai dirbiniai įkvėps Jūsų vaiką.
GLAMIRA teikia prioritetą saugumui bei laikosi visų saugumo reikalavimų gaminant vaikiškus juvelyrinius dirbinius. Jautri oda yra daugelio vaikų problema, ir į tai įmonė atsižvelgia kurdama aukso bei sidabro dirbinius. GLAMIRA siūlo auskarus be nikelio jautriai odai, taip pat kaklo vėrinius, apyrankes ir žiedus be nikelio. Jei ieškote savo vaikui pirmojo auskarų rinkinio, neturėsite nerimauti dėl alergijų bei infekcijų. Pateikiama daugybė stilingų bei spalvingų, saugių vaiko sveikatai dirbinių, iš kurių galėsite rinktis.
Čia taip pat galite rasti ypatingų dirbinių savo vaikui, kuriuos specialiai Jums kūrė GLAMIRA profesionalūs bei kūrybingi dizaineriai. GLAMIRA juvelyriniai dirbiniai yra patvarūs bei sukurti nešioti ilgus metus, kad Jūs bei Jūsų vaikas galėtų puoselėti prisiminimus daugelį metų; tai yra įmonės bruožas, išskiriantis iš kitų. Sužadinkite savo vaiko vaizduotę ypatingu personalizuotu vaikiškų juvelyrinių dirbinių kūriniu.