Deimanto Žiedai

218 prekių [i]
Greita paieška
Pasirinkti akmens <span>Pasirinkti</span> akmens <span>Pasirinkti</span> akmens
Clear
Karatas Karatas Karatas
  • Filtras Filtras Daugiau
    Filtras
Tinklelis 
Nustatyti didėjančia tvarka
Viso prekių 1 iki 30
už puslapį
  • Atrinkta pagal
  • Filtras
    Išplėstinė
Rasti 218 galimi keisti produktai [i]
Stiliai
Akmuo
Metalo
spalva
Karatas
Filtras
Išplėstinė
Įkraunama… Įkeliama daugiau rezultatų...
Tinklelis 
Nustatyti didėjančia tvarka
Viso prekių 1 iki 30
už puslapį

Vyriški žiedai GLAMIRA.lt – auksiniai ir sidabriniai žiedai vyrams

GLAMIRA turi savo juvelyrinių dirbinių devizą ir jis yra toks, jog kiekvienas turėtų būti “unikalus kaip Tu”. GLAMIRA kuria kokybiškas vyriškų žiedų kolekcijas su įkvėpimu. Rezultatas yra tyras tobulumas. Pridėkite savo sakinį ar vardą ant žiedo bei paverskite jį unikaliu, išskirtiniu.
Eikite pirmyn ir susikurkite žiedą, koks Jums patinka. Tarp kitų galimybių, galite pasirinkti brangakmenį. Pradėkite gaminimo pagal užsakymą procesą GLAMIRA.lt. Leiskite savo asmenybei pažaisti. Išsirinkite iš populiariausių spalvų, taip pat iš autentiškų akmenų, tokių kaip tikri deimantai, smaragdas ir rubinas. Su visomis personalizavimo galimybėmis, galite paversti vyriški žiedai su deimantu išskirtiniais. Jei rinksitės kiek taupesnį būdą, galėtumėte susikurti vyriškus sidabrinius žiedus su keletu Swarovski brangakmenių. Galėsite pasirinkti norimą metalą. Pateikiama daug galingų modelių, kuriuos galite pasirinkti iš vyriškų auksinių žiedų. Tiesiog pasirinkite sau patinkantį bei tinkantį Jūsų asmenybei. Auksas yra ilgalaikis, kuris tarnaus Jums daugelį metu.
Padailinkite savo ypatingą žiedą išgraviruota gimimo diena ar vardais. Susipažinkite su savo kūrybiškąja puse, dirbkite kartu su GLAMIRA ekspertu norėdami surasti sau geriausią pasirinkimą tarp vyriškų žiedų.