Loading...

Saugumo Politika

Mūsų svetainė ir kitos sistemos yra apsaugotos techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis nuo leidimo neturinčių trečiųjų šalių galimų nuostolių, naikinimų, įsilaužimų, modifikavimų ar informacijos skleidimo. Tai užtikrina, jog jaustumėtės saugūs naršydami mūsų svetainėje, nes Jūsų saugumas mums yra svarbus. Jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslais ir jokiu būdu nebus pasidalinti su kitomis šalimis komerciniais ar jokiais kitais tikslais.

Įvykdydami užsakymą pas mus, sutinkate su mūsų Privatumo politika ir kad mums pateikti Jūsų duomenys bus naudojami tik aptarnavimo kokybės užtikrinimui, patvirtinti ir sekti Jūsų užsakymą, tikrinti informaciją dėl neatitikimų, apsaugoti nuo nelegalios veiklos, nustatyti Jūsų produktų ir paslaugų prioritetus ir suteikti naudingą informaciją, kaip tai surasti ir kitoms veikloms, skirtoms užtikrinti patenkinamą kliento patirtį.

SSL

Mes užtikriname, jog su Jūsų duomenimis bus elgiamąsi konfidencialiai ir koduota su SSL (apsaugoto lizdo sluoksnio protokolu). Jūsų užsakymo, vardo, adreso, mokėjimo kortelių ar banko koduotų duomenų negali perskaityti jokia trečioji šalis. Tai žymima mažu "spynos" simboliu bet kurioje svetainėje, kuri naudoja SSL, ir jį galima rasti pačioje adreso lango pradžioje prieš svetainės adresą.

Duomenų saugumas

Mes garantuojame Jūsų mokėjimo kortelių numerių, pavedimų, socialinio draudimo numerių ir bet kokių asmeninių duomenų saugumą, kuomet jie bus saugiai perduodami tarp Jūsų kaip kliento ir mūsų domeno. Dėka SSL apsaugos technologijos, kuri naudojama perduoti informaciją tarp kliento ir serverio, apsaugant ją nuo nutekėjimo trečiosioms šalims ir užtikrinant kad persiųsti duomenys yra naudojami išskirtinai tik kliento tikslams, dėl kurių klientas sutiko naršydamas atitinkamą svetainę.

PCI Reikalavimai

GLAMIRA saugo visus duomenis su PCI (Mokėjimo kortelių pramonės) reikalavimais sutinkančiu tinklo prieglobos teikėju. Mes, kaip didelę patirtį turinti kompanija, puikiai žinome kaip svarbu klientui jaustis saugiam perkant internetu ir mes sutinkame, jog jų duomenų apsaugojimas ir ypatingai apmokėjimo kortelių informacija yra būtina sėkmingam verslui. PCI reikalavimai naudojami optimizuoti bet kokios kortelės saugumą, ar tai būtų kreditinė ar debeto ar netgi grynųjų pinigų iš bankomato išėmimo kortelė. Tai plačiai nustatytos ir priimtos taisyklės, kurios sukurtos apsaugoti asmeninę kliento informaciją ir garantuoti saugumą naršant ir apmokant internetu. Tai taip pat apsaugo nuo piktnaudžiavimo asmenine ir apmokėjimo informacija.