Sąsagos

212 prekių [i]
Greita paieška
Pasirinkti akmens <span>Pasirinkti</span> akmens <span>Pasirinkti</span> akmens
Clear
Karatas Karatas Karatas
  • Filtras Filtras Daugiau
    Filtras
Sąrašas  Tinklelis 
Nustatyti didėjančia tvarka
Viso prekių 1 iki 60
už puslapį
  • Atrinkta pagal
  • Filtras
    Išplėstinė
Rasti 212 galimi keisti produktai [i]
Stiliai
Akmuo
Metalo
spalva
Karatas
Filtras
Išplėstinė
Įkraunama… Įkeliama daugiau rezultatų...
Sąrašas  Tinklelis 
Nustatyti didėjančia tvarka
Viso prekių 1 iki 60
už puslapį

Personalizuotos sąsagos vyrams – auksinės ir sidabrinės sąsagos

Kiekviena ant vyros aprangos esanti detalė daug ką apie jį pasako. Sąsagų nešiojimas yra puikus būdas parodyti unikalią vyro asmenybę. Vyras turėtų visada atminti, jog jo stilius yra išskirtinis ir vienintelis. GLAMIRA kuria nepriekaištingas sąsagas vyrams, kurios papuoš rankoves. Parodykite rafinuotumą, dėkingumą bei pasitikėjimą su sąsagų kolekcija.
GLAMIRA siūlo personalizuotą kolekciją, turinčią prasmę ir kuri gali būi puoselėjama daugelį metų. Jei nepageidaujate personalizuotų sąsagų su žodžiais, ką manote apie auksinės sąsagos ? Žodžiai nėra visų mėgstamiausias pasirinkimas, bet Jūs vis tik galite pasinaudoti personalizavimo pasirinkimų privalumu su aukso spalva ar netgi be spalvos. Kiekvienas vyras turi savo istoriją, savo stilių. GLAMIRAI patinka šį stilių bei istoriją Jums įgyvendinti.
GLAMIRA taip pat padeda jaunikiui pasirinkti tobulus vestuvinės aprangos aksesuarus. Savo didžiąją vestuvių dieną Jūs neturėtumėte dėmesį skirti aksesuarams. Sąsagos gali tapti pagrindiniu aprangos akcentu. Leiskite GLAMIRAI padėti išdailinti Jūsų aprangą. Galite personalizuoti savo vestuvines sąsagas, kurios taps tobulu šventės, kurios metu duosite pažadą visam gyvenimui, akcentu. Tūrėtumėte jaustis puikiai, ką nešiojate kasdien. Brangakmeniai, spalva ar netgi metalas; koks būtų Jūsų pasirinkimas?
Susikurti savo nepriekaištingą dizainą, stilingas sąsagas su GLAMIRA. Pasirinkite brangakmenių/deimantų spalvą, taip pat metalą. GLAMIRA turi žadą atimančių sąsagų kolekciją. Jūs neabejotinai pas mus rasite Jums tinkantį gaminį.