x
 
   
Papuošalai su oniksu

Oniksas

Juodasis oniksas yra pusbrangis akmuo ir krištolo šeimos narys. Savo tamsiai juodos spalvos dėka, jis tapo labai populiarus juvelyriniuose dirbiniuose.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI

Oniksas

Juodasis oniksas yra pusbrangis akmuo ir krištolo šeimos narys. Savo tamsiai juodos spalvos dėka, jis tapo labai populiarus juvelyriniuose dirbiniuose. Būdamas vienu iš chalcedono formų, juodasis oniksas simbolizuoja galią ir jėgą. Senovės laikais graikai ir romėnai jį naudojo gydomiesiems tikslams, manydami, kad jis apsaugo nuo sužeidimų, nesėkmių ir net dievų rūstybės. Oniksas taip pat plačiai minimas Biblijoje. Šiandien, papuošalų rinkoje, oniksas tiekiamas iš Argentinos, Brazilijos ir Indijos, kur jo randama daugiausiai. Brangus ir retas juodasis oniksas yra liepos mėnesio, Ožiaragio zodiako ženklo ir Saturno planetos akmuo.

GLAMIRA renkasi tik ++ kokybės juodajį oniksą ir derina jį su ypatingais juvelyriniais dirbiniais vyrams. GLAMIRA profesionalų komanda žino, kad jis gerai dera su tokiais šaltais metalais kaip platina, sidabras ir auksas. Taigi, jūs galite derinti savo onikso papuošalus su bet kokia spalva/lydiniu, kad sukurtumėte šilto švytėjimo įspūdį. Kitaip tariant, galite suasmeninti bet kurį pasirinktą kūrinį, kad sukurtumėte, pavyzdžiui, porą onikso sąsagų Arba galite naudoti tamsios nakties spalvą, kuria pasižymi oniksas savo juodojo onikso žieduose kaip stiprios, epriklausomos asmenybės išraišką, kurios negali priversti susvyruoti trumpalaikės tendencijos! Apskritai, GLAMIRA siūlo būdą kaip parodyti savo asmenybę juodojo onikso papuošalų vyrams pagalba.