x
 
   
PAPUOŠALAI SU DŪMINIU KVARCU

DŪMINIU KVARCU

Dūminis kvarcas klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, kurio spalva varijuoja nuo šviesiai geltonos-rudos iki tamsios pilkšvai juodos spalvos.

Sužadėtuvių žiedai su dūminiu kvarcu

Sužadėtuvių žiedai
su dūminiu kvarcu

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI

dūminiu kvarcu

Dūminis kvarcas klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, kurio spalva varijuoja nuo šviesiai geltonos-rudos iki tamsios pilkšvai juodos spalvos. Dėl jo dėkingos permatomos unikalios spalvos, jis gali būti derinamas su kiekviena spalva bei lydiniu neprarandant jo spindesio juvelyriniuose papuošaluose su dūminiu kvarcu.

Glamira tiekia AAA klasės dūminio kvarco akmenis iš atrinktų šaltinių bei palieka vietos tarp kitų brangiųjų akmenų kolekcijų. Retas akmuo, naudojamas unikaliuose Glamiros modeliuose laukia Jūsų!! Su dūminio kvarco žiedu Jūs galite sukurti stilių, kuris niekad nepasens. Kadangi jis yra siejamas su turtais, grožiu bei elegancija, Jūs galite jį prisitaikyti sau, susikurdami vėrinį su dūminiu kvarcu ir nustebsite pamatę kaip jis sugeba prisitaikyti prie Jūsų stiliaus! Jūs taip pat galite derinti ūkanotus dūminio kvarco atspalvius su auksu ar sidabru, kas leis atsiskleisti auskarų su dūminiu kvarcu porai. Glamiroje, kad ir ką darytumėte, nesuklysite!