x
 
   

Smaragdas

Smaragdas (klasifikuojamas kaip brangus akmuo) yra sodrios bei ryškios žalios spalvos. Smaragdo pavadinimas kilęs iš prancūzų žodžio “Esmeraude” ir viduriniosios anglų kalbos žodžio “Emeraude”, reiškiančio “žalias brangakmenis”.

 

Smaragdas (klasifikuojamas kaip brangus akmuo) yra sodrios bei ryškios žalios spalvos. Smaragdo pavadinimas kilęs iš prancūzų žodžio “Esmeraude” ir viduriniosios anglų kalbos žodžio “Emeraude”, reiškiančio “žalias brangakmenis”. Būdamas berilo mineralo šeimos narys, smaragdas savo spalvą gauna iš chromo bei vanadžio pėdsakų, atsirandančių akmens formavimosi metu. Be to, jis turi žymes, reiškiančias inkliuzijas bei paviršių siekiančias frakcijas. Šios inkliuzijos kartu su jo intensyvia žalia spalva daro smaragdą unikaliu bei ypatingu. Dėl savo cheminės sudėties smaragdas yra gan trapus bei greitai lūžinėja jo briaunavimo metu. Tačiau buvo išrastas specialus “smaragdo briaunavimas” siekiant išlaikyti smaragdo kristalų vientisumą. Per daugelį metų šis būdas tapo populiarus net tik su smaragdais, bet su kitais brangakmeniais taip pat. Tikras brangakmenio grožis yra išgaunamas su jam būdingu stačiakampio forma su briaunelėmis. Akmuo daugiausia iškasamas Kolumbijoje ir Rusijos Uralo kalnuose, Zambijoje, Indijoje, Madagaskare, Norvegijoje, Brazilijoje, Pakistane, Australijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Sužadėtuvių žiedai su smaragdu
Smaragdas dėl savo grožio ir sodriai žalios spalvos atspalvio yra vienas iš ypatingiausių brangakmenių pasaulyje ir per amžius buvo geidžiama brangenybė. Jo grožis buvo aprašytas daugybėje pasakojimų, mitų ir legendų. Egipto karalienė Kleopatra garsėjo savo giliu ir stipriu susižavėjimu smaragdu. Jis taip pat siejamas su Venera, romėnų meilės deive, nes senovės romėnai tikėjo, kad smaragdas įkūnija visas jos savybes: grožį, vaisingumą ir gerumą. Šis gegužės mėnesio akmuo taip pat simbolizuoja gyvenimo atsinaujinimą ir amžinąjį pavasarį.
Kadangi spalva, išpjovimas ir skaidrumas gali paveikti smaragdo vertę, GLAMIRA renkasi tik aukščiausios kokybės smaragdus. Norėdami papuošti savo išsirinktus papuošalus
Vėriniai su smaragdu
GLAMIROJE jūs galite išsirinkti tiek jums patinkančios formos, tiek turimų karatų skaičių smaragdą. Kuomet kai kurie smaragdai gali turėti geltonai žalią atspalvį, GLAMIRA pirmenybę teikia tiems, kurie turi menką atspalvį arba yra visiškai be atspalvio. Viskas todėl, kad vertingiausi smaragdai neturi atspalvių ir yra kaip įmanoma sodresnės žalios spalvos. GLAMIRA pateikia sodresnius smaragdo papuošalus, o tai reiškia daugiau blizgesio ir šviesos. GLAMIRA kolekcijoje galite rasti ne tik auskarus, vėrinius, apyrankes ir smaragdo žiedus moterims, bet taip pat žiedus ir sąsages vyrams. Pirmiausia, jūs turėtumėte apsispręsti dėl savo lydinio, kurį derinsite su smaragdu, tada išsirinkti tinkamą karatų kiekį ir galiausiai galėsite smaragdą derinti su petité rinkinio brangakmeniais, tokiais kaip deimantas, safyras. Tokiu būdu, jūs galite sukurti savo popuošalus: porą smaragdo auskarų arba solitero pakabutį. Pasirinkus vieną iš smaragdo sužadėtuvių žiedų, jūs galėsite padovanoti putojančiai žalią pavasario spalvą bei vilties ir meilės kupiną ugnį ypatingai moteriai savo širdyje. Taip jūs įprasminsite nuostabios smaragdo spalvos ir GLAMIRA kūrybos junginį.
Auskarai su smaragdu
JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderATRASTI DAUGIAU