x
 
   
PAPUOŠALAI SU ROŽINIU TURMALINU

ROŽINIU TURMALINU

Rožinio turmalino brangakmenis (reiškiantis “ brangus įvairių spalvų akmuo”) yra vienas iš pusbrangių akmenų bei turi platų spalvų spektrą, netgi žinomas kaip visų brangakmenių chameleonas.

Sužadėtuvių žiedai su rožiniu turmalinu

Sužadėtuvių žiedai
su rožiniu turmalinu

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

rožiniu turmalinu

Rožinio turmalino brangakmenis (reiškiantis “ brangus įvairių spalvų akmuo”) yra vienas iš pusbrangių akmenų bei turi platų spalvų spektrą, netgi žinomas kaip visų brangakmenių chameleonas. Jo spalva nuo šviesiai rožinės iki švelnios, subtilios pastelinės rožinės gali keistis priklausomai nuo akmens dydžio ar kaip jis sujungiamas su lydiniais bei kitais brangakmeniais. Pavyzdžiui, jei Jūs jį įstatysite ant baltojo aukso ar sidabro, jo spalva taps šviesesnė. Kaip ir jo spalva, jo cheminė sudėtis yra taip pat sudėtinga bei skirtinga; aliuminio borosilikato kombinacija, sumaišyta su geležimi, magniu bei kitais įvairiais metalais. Taip pat vadinamas rubelitu, rožinis turmalinas gali būti aptiktas senovės šaltiniuose, ypatingai Egipto šaltiniuose. Egipto legendoje sakoma, kaip rožinis turmalinas atkeliavo iš žemės centro iki saulės pralėkdamas pro vaivorykštę bei pasiimdamas visas jos spalvas sau. Rožinio turmalino kasyklos yra JAV, Brazilijoje bei Šri Lankoje. JJis yra spalio mėnesį gimusių akmuo bei Skorpiono zodiako ženklo akmuo.

Glamira tiekia AAA klasės rožinio turmalino bragakmenius Jums bei atrenka vertingiausius su ypatinga spalva tam, kad jie būtų papuošti unikaliuose juvelyriniuose papuošaluose su rožiniu turmalinu, įskaitant moteriškus, vaikiškus bei vyriškus žiedus, auskarus, vėrinius bei pakabukus, apyrankes, sužadėtuvių žiedus. Turėdamas įvairius saldainio rožinės spalvos atspalvius, brangakmenis naudojamas kiekviename modelyje pradedant nuo tradicinio iki modernaus bei šiuolaikiško stiliaus. Galite susikurti žiedą su aukso rožiniu turmalinu norėdami pagauti fantastišką vaivorykštės spalvą, arba galite užsisakyti sužadėtuvių žiedus su rožiniu turmalinu norėdami pastatyti kopėčias pasiekti meilės saulę! Nesvarbu, ar tai yra pakabukas su vienu brangakmeniu ar sujungtas su kitais brangiaisiais akmenimis, personalizuokite vėrinį su rožiniu turmalinu pasinaudodami Glamiros lengvomis gaminimo pagal užsakymą opcijomis norėdami susikurti unikalų kūrinį. Be to, jis yra idealus brangakmenis auskarams su rožiniu turmalinu puoselėjant Jūsų girdimus žemės garsus bei apyrankei su rožiniu turmalinu siekiant parodyti vaivorykštės spalvas net ir pilkomis kasdienybės akimirkomis! Glaustai tariant, Glamira suteikia Jums laisvės laikant rožinį turmaliną savo delnuose susikurti savo modernią pasaką paverčiant ją šiuolaikine istorija!