x
 
   
PAPUOŠALAI SU ROŽINIU KVARCU

ROŽINIU KVARCU

Rožinis kvarcas yra rausvo kvarco atmaina, kuris yra vienas iš pusbrangių akmenų. Vertinamas pagal savo spalvos intensyvumą, bet ne skaidrumą, brangakmenis turi spalvą, varijuojančią nuo pilkos rožinės iki tamsios rožinės.

Sužadėtuvių žiedai su rožiniu kvarcuS

Sužadėtuvių žiedai
su rožiniu kvarcu

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

rožiniu kvarcu

Rožinis kvarcas yra rausvo kvarco atmaina, kuris yra vienas iš pusbrangių akmenų. Vertinamas pagal savo spalvos intensyvumą, bet ne skaidrumą, brangakmenis turi spalvą, varijuojančią nuo pilkos rožinės iki tamsios rožinės. Spalva paprastai yra titano, geležies ar mangano pėdsakų kiekio rezultatas jo cheminėje struktūroje. Jo stiklinis pavidalas yra toms permatomas, jog jis tobulai atspindi savo rožinę spalvą. Jo pagrindinės kasyklos yra Brazilijoje ir Madagaskare.

Vadinamas širdies akmeniu, rožinis kvarcas galėjo būti naudojamas kaip meilės simbolis 600 m. prieš Kristaus amžių. Jis bendrai yra siejamas su meilės Dievais, Amūru bei Erosu. Jis buvo išliaupsintas romėnų laikais, kai jį naudojo puošiant indus, puodelius, vazas bei daugelį kių daiktų. Romėnai nešiojo rožinį kvarcą šalia krūtinės, kitaip tariant, arčiau širdies, mat jie tikėjo, jog rožinis kvarcas apsaugo nuo širdies skausmo ir sureikia galių. Rožinis kvarcas yra taip pat vadinamas rusvu kvarcu ar permatomu kvarcu, kilusiu iš graikų žodžio hyalos, reiškiančiu “stiklas”. Be to, jis yra Jaučio zodiako ženklo akmuo bei gruodžio mėnėsį gimusių akmuo.

Glamira teikia AAA klasės rožinį kvarcą bei sukuria auskarus, žiedus, vėrinius bei pakabukus, apyrankes, sąsagas, kurie sudaro Glamiros rožinio kvarco juvelyrinius papuošalus. Įvairiose formose brangakmenis gali būti derinamas tam, kad suklestėtų jo grožis. Pagal Jūsų skonį sukurtas pakabukas taps rožinio kvarco širdelės formos pakabukas cturintis savyje švento moteriškumo šnabždesį. Nešiodami žiedą su rožiniu kvarcu, galite taip pat pajusti apkabinimą ar iškilmingą meilės šokį. Ar apyrankė su rožiniu kvarcu gali nušviesti Jūsų kelią meilės spindulėliu. Tiesiog įsisekite i savo ausis auskarus su rožiniu kvarcu bei leiskitės būti magijos nešami la vie en rose!