x
 
   
PAPUOŠALAI SU PERIDOTU

PERIDOTU

Peridotas yra pusbrangis akmuo, turintis spalvas, varijuojančias žalios spalvos atspalviais, pradedant nuo pistacijų iki alyvuogių atspalvių.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

PERIDOTU

Peridotas yra pusbrangis akmuo, turintis spalvas, varijuojančias žalios spalvos atspalviais, pradedant nuo pistacijų iki alyvuogių atspalvių. Tačiau, kas jį išskiria iš kitų žalių brangakmenių tokių kaip smaragdas yra jo auksinis spindesys, jis turi auksto spindėjimą savo struktūroje. Brangakmenio pavadinimas turi savo šaknis graikų žodyje peridona, kuris reiškia “duoti turtingumo”. Kadangi jis yra vienas seniausių brangakmenių pasaulyje, neišvengiama, jog jis yra apipintas legendomis, mitais ir pasakomis. Galite apeiti peridotą senovės Egiptiečių liaudies išmintyje 2,000 metų prieš Kristų bei kai kurios Biblijos dalyse. Be to, jis buvo mėgstamiausias akmuo baroko epochoje.

Daugiausiai peridoto yra randama ir iškasama Pakistane ir Afganistane. Bet jis taip pat gali būti tiekiamas iš Mianmaro, Kinijos, JAV, Afrikos bei Australijos. Jis yra branginamas kaip rugpjūčio mėnesį gimusių ir Liūto ziodiako ženklo akmuo.

Glamiroje tiekiami visi peridoto akmenys AAA klasės bei jų modeliai kuriami profesionaliose rankose. Galutiniai rezultatai yra stulbinantys juvelyriniai papuošalai su peridotu įskaitant žiedus, auskarus, vėrinius ir pakabukus, apyrankes, sužadėtuvių žiedus bei sąsagas! Glamira ne tik užsiima kūryba, bet taip pat turi ekspertų komandą, besirūpinančia juvelyrinių dirbinių priežiūra. Tad ši komanda pataria Jums valyti savo gaminius su peridoto akmeniu medvilnine šluoste siekiant išlaikyti jo spindesį visą laiką bei nepalikti ilgai arti tiesioginių saulės spindulių, mat jis gali būti jautrus karščiui. Kadangi Glamiros juvelyrikos pasaulis gerai žino, kaip jis myli žalią spalvą, šio sodrios žalios spalvos brangakmenio populiarumas yra taip pat labai aukštai. Galite susikurti savo pavasarį pridėdami patį brangiausią žalios spalvos atspalvį į savo pasaulį! Auskarų su peridotu pora suteiks Jums gamtos galių bei galėsite gyventi savo meilę amžinoje pavasario šilumoje su sužadėtuvių žiedu su peridotu. GGlamira Jums parūpina visus lydinius (baltas, geltonas ir/ar rožinis auksinis, sidabrinis) bei spalvas, kad galėtumėte suderinti juos su peridotu bei pamatyti šiltą vėsių atspalvių šokį! Jūs galite sujungti jį su kitais brangakmeniais ant žiedų su peridotu, tad ir jo tviksėjimas išsipildys. Ir Jūs galite pailginti savo unikalų meno teiginį personalizuodami apyrankę su peridotu pagauti visų akis, žvilgčiojančias į Jus!