x
 
   

Rubinas

Rubinas yra brangus akmuo bei didžiojo brangakmenių ketverto narys, įskaitant deimantą, smaragdą ir safyrą.

 

Rubinas yra brangus akmuo bei didžiojo brangakmenių ketverto narys, įskaitant deimantą, smaragdą ir safyrą. Būdamas kietas, tvirtas ir retas, rubinas yra mineralo rūšis, vadinamo korundu kaip safyras. Jo kraujo raudonumo spalva gaunama dėl elemento chromo, kurį jis turi savo cheminėje struktūroje. Patys gryniausi rubino brangakmeniai pirmiausia yra randami Burmoje. Tailandas, Kenija, Indija, Pakistanas, Šri Lanka, Afganistanas, Kambodža, Tanzanija, Australija bei Jungtinės Amerikos Valstijos priskiriamos kitoms vietoms, kuriose randamos rubino kasyklos.
Sužadėtuvių žiedai su rubinu
Pagal šaltinius, pirmą kartą rubino panaudojimas minimas graikų bei romėnų 480 metais prieš Kristų. Kita vertus, jis buvo daugelio genčių, ypatingai Hindu, naudojamas kaip papuošimas. Hindu kultūroje rubinas buvo siejamas su gyvumu bei karališkumu. Buvo tikima, jog jis atspindi meilę, sklindančią iš širdies, ir kas pavertė šį akmenį tobula vestuvine dovana su rubinu atsidavusiems meilužiams nuo to laiko, kai jis buvo išrastas prieš 2,000 metų. Liepos mėnesį gimusių akmuo, rubinas yra taip Skorpiono zodiako ženklo akmuo.
Glamira laiko itin svarbia “4C” kriterijų taisyklę renkantis tikslius rubinus, naudojamus juvelyriniuose papuošaluose su rubinu. Glamira teikia aukštos kokybės rubinus bei naudoja juos kuriant unikalius kūrinius tokius kaip auskarai, žiedai, vėriniai, sąsagos su rubinu bei kitus kūrinius. Rubinas dėl savo skirtingos struktūros nei kitų brangakmenių itin mėgsta dienos šviesą, kad galėtų skleisti savo spindesį.
Vėriniai su rubinu
Šiuo atveju, Glamira kviečia Jus sujungti savo šviesą su rubinu kad intensyvus grožis galėtų spinduliuoti. Jūs galite susikurti Glamiros internetinėje juvelyrinėje parduotuvėje ypatingus šedevrus tokius kaip auskarai su rubinu ir vėriniai su rubinu . Be to, tradiciškai tikima, jog rubinas, nešiojamas ant kairės rankos, padeda priimti svarbius gyvenimo sprendimus.
Auskarai su rubinu
JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderATRASTI DAUGIAU