x
 
   
PAPUOŠALAI SU ŽALIU TURMALINU

ŽALIU TURMALIN

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, Žaliasis turmalinas (verdelitas) borosilikatų narys su labai sudėtinga struktūra.

Sužadėtuvių žiedai su žaliuoju turmalinu

Sužadėtuvių žiedai su žaliuoju turmalinu

Auskarai su žaliuoju turmalinu

Auskarai su žaliuoju turmalinu

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

ŽALIU TURMALIN

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, Žaliasis turmalinas (verdelitas) borosilikatų narys su labai sudėtinga struktūra. Dėl šios brangakmenio sudėtingos struktūros, žaliasis turmalinas egzistuoja beveik begalinio skaičiaus atmainose bei spalvose priklausomai nuo to, kur jis susiformavo. Savo brangią žalią spalvą jis įgauna dėl savo struktūroje esančio chromo. Jo spalva varijuojanti nuo geltonai žalios, alyvuogių žalios iki rusvai žalios, yra labai graži bei panaši į smaragdo spalvą, kuri yra tarp “Didžiojo ketverto”, įskaitant deimantą, rubiną ir safyrą. Jo verdelito pavadinimas yra kilęs iš lotyniško “viridis” (žalias) bei graikų priesagos “lith” (akmuo) žodžių. Didžiausi akmens klodai yra Brazilijoje, Namibijoje, Mozambike, Pakistane ir Afganistane.

Žaliasis turmalinas gali būti randamas istorijoje su jo gebėjimu būti elektriškai pakrautu tiesiog jį kaitinant ar trinant. Ši savybė leidžia pritraukti dulkių daleles ar popieriaus atplaišėles, kas buvo patrauklu ir naudinga ir tad 1700 m. naudojama olandų prekybininkų ištraukti iš vamzdžių pelenus. Štai kodėl jis buvo vadinamas Aschentrekker, reiškiantis “dulkių traukėjas”. Tikima, jog žaliasis turmalinas yra Arkangelo Angelo Nemamiah akmuo. Jis taip pat yra žinomas kaip stiprinntis nervų sistemą bei surenkantis negatyvią energiją iš kūno, jei tik šis akmuo kuo arčiau laikomas širdies čiakros. Jis yra Ožiaragio zodiako ženklo bei rugpjūčio mėnesį gimusių akmuo.

Glamira tiekia AA klasės švarumo žaliąjį turmaliną. Aukšta kokybė yra raktinis Glamiros žodis atsirenkant akmenis, naudojamus juvelyriniuose papuošaluose su žaliuoju turmalinu. Unikalūs žiedų, auskarų, vėrinių bei pakabukų ir sąsagų modeliai su nepriekaištingai sukuriami bei sujungiami su žaliuoju turmalinu norint paimti gamtos spindėjimą! Nešiojant pakabuką ar gražų žiedą su žaliuoju turmalinu pagamintus iš šio akmens, laikysite energiją arčiau širdies bei pajausite pavasario šilumą. Glamira Jus taip pat kviečia prisitaikyti auskarų su žaliuoju turmalinu porą auksiniame ar sidabriniame rinkinyje norint perduoti akmens virpesį, kuris stimuliuoja laimę ir gyvenimo džiaugsmą! Arba Jūs galite perteikti specialų vėrinio su žaliuoju turmalinu dizainą bei pamatyti Angelą Nemamiah plazdenant savo šešiais sparnais aplink Jus. Individualizuokite savo juvelyrinius papuošalus Glamiroje bei pajuskite palaimą ir magiją savo širdyje!