x
 
   

Juodasis deimantas

Juodasis deimantas, brangiųjų akmenų šeimos narys, turi sodriai juodą spalvą, kurią suteikia grafito, anglies ir įvairių metalų junginys, kuris vadinamas polikristaliniu.

 

Juodasis deimantas, brangiųjų akmenų šeimos narys, turi sodriai juodą spalvą, kurią suteikia grafito, anglies ir įvairių metalų junginys, kuris vadinamas polikristaliniu. Dar vadinamas „Carbonado“, juodasis deimantas turi tokią struktūrą, kurios dėka, jį sunku smulkinti ar šlifuoti. Būtent dėl šios priežasties, norint sukurti juodojo deimanto papuošalalus, reikia įdėti daugiau darbo ir skirti daugiau priežiūros. Juvelyrinių dirbinių rinkoje šiandien beveik visi juodi deimantai savo spalvą įgauna dėl švitinimo arba kitaip juos apdorojant.Turėdamas tokius gilius ir sodrius juodos spalvos tonus, natūralus juodasis deimantas yra retas ir brangus. Jeigu pažvelgsime į juodojo deimanto istoriją, 67,5 karatų Juodasis Orlovas yra garsiausias pavyzdys. Šis milžiniškas juodasis deimantas taip pat yra žinomas kaip “Brahmos akis”.
Sužadėtuvių žiedai su juoduoju deimantu
Ypatingu šį deimantą daro ne tik jo dydis, bet ir tai, kad tikima, kad jis buvo užkeiktas, kuomet buvo paimtas iš Indijos šventyklos. Tačiau nuo to laiko, kai Rusijos princesė įsigijo bei iš naujo nušlifavo šį deimantą, tikima, jog jo prakeiksmas išnyko. Kol juodieji deimantai, veikiami švitinimo arba kitaip juos apdirbant, yra tiekiami iš Indijos, GLAMIRA naudoja tik tuos, kurie yra labai aukštos kokybės ir yra išgaunami iš kelių kasyklų, kuriose randami natūralūs juodi deimantai. Kitas dalykas, į kurį GLAMIRA atkreipia dėmesį yra tai, kad šie deimantai kilę iš ne konfliktų zonų ir jie atitinka GLAMIRA kokybės standartus. GLAMIROJE dirbiniai yra kuriami panaudojant juodos spalvos dramatiškumą, o po to jums yra suteikiama galimybė sujungti savo pasirinktą meno kūrinį su juodojo deimanto kibirkštimi taip kaip juodojo deimanto žiede.
Vėriniai su juoduoju deimantu
Taip pat dažnai norima pabrėžti baltojo deimanto ryškumą ir juodojo turtingumą, o tai reiškia, kad jūs galite apipavidalinti žiedus ir paversti juos į tobulus juodojo ir baltojo deimanto žiedus. Arba jūs galite nešioti porą juodojo deimanto auskarų, kurie tiks prie jūsų orumo ir mandagumo. Kita vertus, juodasis deimantas taip pat naudojamas vyrų papuošalams, nes juoda spalva yra laikoma vyriška spalva. GLAMIRA kuria vyriškus juodojo deimanto žiedus ir sąsagas, kurios taip pat derinamos su kitais akmenimis, pavyzdžiui, oniksu, kad pabrėžtų vyrų charizmą ir šaunų stilių!
Auskarai su juoduoju deimantu
JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderATRASTI DAUGIAU