x
 
   
Papuošalai su Swarovski kristalais

Swarovski kristalai

Swarovski yra nedidelis kristalo gabalėlis, sudarytas iš lydytų stiklo ir silicio oksido miltelių, išpjautas lygiomis bei tiesiomis kreivėmis, naudojant aukščiausias technologijas.

Sužadėtuvių žiedai su Swarovski kristalais

Sužadėtuvių žiedai
su Swarovski kristalais

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderATRASTI DAUGIAU

Swarovski kristalai

Swarovski yra nedidelis kristalo gabalėlis, sudarytas iš lydytų stiklo ir silicio oksido miltelių, išpjautas lygiomis bei tiesiomis kreivėmis, naudojant aukščiausias technologijas. Kristalų kokybė paprastai yra pagerinama, padengiant jų paviršių apvalkalu, kuris sukuria jiems deimanto spindesį. Kartu su neįprastu spindesiu, gryna konsistencija bei nepriekaištinga kokybe, išskirtinis swarovski bruožas yra jo išpjovimas, suteikiantis nepriekaištingą panašumą į deimantą, kuomet jis yra arti šviesos šaltinio. Šie kristalai yra žmogaus sukurti brangakmeniai, kurie yra išpjaunami iš gražaus, aukštos kokybės stiklo kristalo, turinčio kvarco, smėlio bei mineralų. Swarovski kristalai yra labai specializuoto gamybos proceso produktai, kuris suteikia jiems platų spindėjimo spektrą. Tobulos kokybės, spalvos, dydžio ir formos, swarovski turi išskirtinę savybę pritraukti prie savęs medžiagas, su kuriomis jis yra derinamas bei suteikti visiškai naują spindėjimo mastą.

Savo juvelyrinių papuošalų kolekcijoje su swarovski kristalais, įskaitant auskarus, vėrinius, žiedus, apyrankes, sąsagas bei bet kokius kitus modelius, GLAMIRA teikia pirmenybę tamsiai mėlynai, žaliai, raudonai spalvoms bei bukoms formoms. Jūs galite suderinti bet kokią swarovski kristalų spalvą su brangiaisiais bei pusbrangiais brangakmeniais, įstatyti kristalą į aukso stiebelį bei sukurti swarovski kristalų žiedą. Be to, galite mėgautis keičiant apyrankės detales taip, kaip jūs pageidaujate, ko rezultatas gali būti panašus į swarovski apyrankę skirtą jums ar ypatingam jums žmogui. Jūs taip pat galite atskleisti kristalų nuostabias spalvas ir grožį susikurtuose swarovski auskaruose. Trumpai tariant, suteikdama jums personalizavimo galimybę, GLAMIRA žadins jūsų apetitą kūryboje!