x
 
   
PAPUOŠALAI SU ŽALIU AMETISTU

ŽALIU AMETISTU

Klasifikuojama kaip pusiau brangus akmuo, Žaliasis ametistas yra šviesiai žalias kvarco kristalas. Jo žalia spalva gaunama dėl karščio, sukelto vulkaninės veiklos, žemės branduolio natūralaus karščio ar dėl žmogaus veiksnių.

Sužadėtuvių žiedai su ŽALIU ametistu

Sužadėtuvių žiedaisu ŽALIU ametistu

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

žaliu ametistu

Klasifikuojama kaip pusiau brangus akmuo, Žaliasis ametistas yra šviesiai žalias kvarco kristalas. Jo žalia spalva gaunama dėl karščio, sukelto vulkaninės veiklos, žemės branduolio natūralaus karščio ar dėl žmogaus veiksnių. Štai kodėl Glamira siūlo laikyti akmenį toliau nuo tiesioginio karščio bei saulės spindulių, mat tai gali lengvai pakeisti akmens spalvą. Gemologijoje jis yra žinomas kaip praziolitas ar vermarinas, kurio pavadinimas kilęs iš graikų žodžio prason ( πρ?σον ), reiškiančio “poras" ir lithos ( λ?θος ), reiškiančio “akmuo” (kitaip tarian, žaliaspalvis akmuo).

Žaliasis ametistas yra dvasios bei labiausiai vertinamas akmuo, kuris buvo tikima turįs apsauginių bei apvalančių galių per amžius bei naudojamas daugelio metafizikų pirmu pasirinkimu. Senovėje jis buvo vadinamas saikingumo akmeniu bei naudojamas gydytis nuo tiek fizinių, tiek emocinių žalingų įpročių. Galima aptikti daug aliuzijų į (žaliąjį) ametistą istorijoje bei mitologijoje. Sklinda gandai, jog Šventas Valentinas nešiojo žiedų rinkinį su žaliuoju ametistu su išpjaustytu Amūro atvaizdu. Be to, galingi bei turtingi monarchai istorijoje naudojo šį akmenį kaip karališkumo simbolį. Apskritai, žaliasis ametistas yra akmuo, skatinantis intuicijos gebėjimus, sujungtus su meile. Jis yra Žuvų zodiako ženklo bei vasario mėnesį gimusių akmuo.

Glamiroje žalieji ametistai, pasižymintys aukšta kokybe bei AAA klasės skaidrumu, yra tiekiami bei gaminami unikaliais kūriniais, sudarančiais juvelyrinius papuošalus su žaliuoju ametistu. Galite individualizuoti bet kokį Glamiros produktą su šiuo žaliuoju akmeniu; pavyzdžiui, sukurti pakabukai su žaliuoju ametistubus puikus pasirinkimas, reiškiantis tai, jog Jūs jį laikysite arti savo širdies bei jausite jo magišką prasmę. Ar sukurkite vėrinį su žaliuoju ametistu savo vaikui, kuris galės jį nešioti kaip apsauginį amuletą. Nešiodami specialaus dizaino pagal savo stilių susikurtus žiedus su žaliuoju ametistu neabejotinai pakels Jums nuotaiką! Jis taip pat yra brangakmenis, skirtas pažymėti 6-ąsias vestuvių metines. Glamiros siūlomi juvelyriniai papuošalai su žaliuoju akmeniu suvirpins Jūsų sielą bei uždirbs Jums nemažai mados taškų!