x
 
   
PAPUOŠALAI SU AKVAMARINU

AKVAMARINU

Akvamarino akmuo ( pavadinimas kilęs iš Lotyniškų “aqua” (vanduo) ir “mare” (jūra) žodžių) yra žinomas kaip “brangakmenių karalius”. Kaip pasako pats pavadinimas, brangakmenis turi švieisiai mėlyną vandens spalvą.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

akvamarinu

Akvamarino akmuo ( pavadinimas kilęs iš Lotyniškų “aqua” (vanduo) ir “mare” (jūra) žodžių) yra žinomas kaip “brangakmenių karalius”. Kaip pasako pats pavadinimas, brangakmenis turi švieisiai mėlyną vandens spalvą. Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo bei būdamas berilo šeimos narys, akvamarinas gali būti daugiausia randamas pietų Amerikos šalyse. Kita vertus, iki šių dienų, retkarčiais įspūdingai dideli akvamarino kristalai pasirodo Brazilijoje.

Akmuo yra labai neatsparus karščiui, tas jis neturėtų būti per daug veikiamas karščio siekiant išlaikyti jo gražios mėlynos spalvos atspalvio spindesį, dėl kurios jis ir yra garsus bei populiarus. Šalia savo spalvos, jis turi ypatingą masę, kuri idealiai atspindi tiek natūralią, tiek dirbtinę šviesą. Kaip kiti brangakmeniai, jis buvo sutinkamas legendose bei mitologijoje, susijusioje su vandeniu bei undinėmis. Be to, astrologine prasme, jis yra kovo mėnesį gimusių bei Vandenio zodiako ženklo akmuo.

Glamira apjungia šį unikalų stilių su specialiu dizainu juvelyriniuose papuošaluose su akvamarinu. Atrinkdami tik AAA klasės akvamarinus, Glamira siūlo Jums pajusti vandens galią su įvairiais akvamarino atspalviais, pradedant nuo šviesiai žalios iki ryškiai mėlynos. Jei įsiversite auskarus su akvamarinu, išgirsite Jums garsiai dainuojančias undines! Glamira kuria jūros pasaulį, į kurį Jūs galite pasinerti giliai bei rasti unikalių kūrinių. Te ašaros pavirsta į pakabukus su akvamarinu aplink Jūsų kaklą, ar tiesiog raskite jau per amžius giliai jūroje paslaptingoje skrynioje Jums paslėptus žiedus su akvamarinu sujungtus su kitais brangiaisiais akmenimis. Čia yra žemė, kur Jūs galite personalizuoti akvamariną bet kokiu dizianu, tuo pačiu jausdami savo gyvenimo bei kūno gaivumą! Čia Jūs galite parašyti savo mitą!