x
 
   
PAPUOŠALAI SU CITRINU

CITRINU

Citrino akmuo turi geltoną atspalvį dėl aukšto slėgio bei aukštos temperatūros kombincijos mangano ir titano formavimosi metu.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

citrinu

Citrino akmuo turi geltoną atspalvį dėl aukšto slėgio bei aukštos temperatūros kombincijos mangano ir titano formavimosi metu. Jo spalva varijuoja nuo geltonos pastelinės iki tamsesnės rusvos oranžinės. Būdamas kvarco šeimos nariu, brangakmenis yra retas, grynas bei žėrintis savo struktūra. Jau daug metų, jis buvo žinomas kaip saulės akmuo, kilęs iš graikų bei romėnų tikėjimo, kur jis buvo žinomas kaip saulės simbolis. Citrinas yra randamas bei iškasamas Amerikoje, ypatingai pietinėje kontinento dalyje: Brazilijoje ir Bolivijoje. Jis yra Dvynių zodiako ženklo akmuo bei lapkričio mėnesį gimusių akmuo.

Glamira renkasi AAA prabos akemenis, kuriuos naudoha juvelyrinių papuošalų su citrinugamyboje; auskarai, žiedai, vėriniai, pakabukai, apyrankės, sužadėtuvių žiedai ir sąsagos bei įvairūs vaikiškų juvelyrinių papuošalų kūriniai. Internetinėje parduotuvėje Jūs galite personalizuoti pasirinktą kūrinį su citrinu norėdami sugauti saulėtekį ant savo rūbų. Rinkinyje kartu, ypatingai su platina, sidabru bei baltuoju auksu Jūs pastebėsite, jog jis demonstruoja savo šviesiausią pusę bei pajusite jo šiuolaikišką stilių.

Siejamas su sėkme bei klestėjimu, citrinas atspindi saulės galią Glamiros kūriniuose. Moterims ji kuria tam, kad galėtų švęsti moteriškumą bei modernumą tuo pačiu metu. Išskirtinė auskarų su citrinu pora suteikia Jums amžinos jaunystės saulėtekį! Ar vėrinys su citrinu nukritęs tiesiai iš rojaus, atitiks Jūsų vidinę jėgą su senovės žavesiu. Galite personalizuoti didžiausią visatos žvaigždę paversti ja prieinamais žiedais su citrinu bei būti žvaigžde. Joks kitas grožis nebuvo toks prieinamas bei fenomenalus!