x
 
   
ORANŽINIS SAFYRAS

ORANŽINIS SAFYRAS

Nepaprasta spalva, skirta pabrėžti ypatingas Jūsų charakterio savybes... Leiskite šiam išminties, kūrybiškumo ir jausmingumo akmeniui vaidinti svarbų vaidmenį Jūsų gyvenime.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI

ORANŽINIS SAFYRAS

Oranžinis safyras yra galingas kristalas, suteikiantis įkvėpimo rašytojams, dainininkams, menininkams ar bet kam, kas nori išreikšti savo giliausius jausmus, mintis ir tiesas per mados kūrybą. Šis akmuo išlaisvins kūrybos polėkį ir leis jums atskleisti dvasinę viziją. Oranžinis safyras trykšta gyvybine jėga, kuri taip pat padidins jūsų seksualinę energiją ir troškimą, vedančius prie vaisingumo didinimo. Šis kristalas labai ramina širdį ir protą. Jis išlaisvins nepageidaujamas mintis ir bet kokią psichinę įtampą. Šis akmuo paskatins atverti jūsų mintis grožiui ir gyvenimo stebuklui, kuris atneš lengvumą ir laimę atkuriant pusiausvyrą jūsų kūne.
Oranžinis safyras suaktyvins ir išvalys jūsų antrąją čakrą. Jis suvaldys energijos tėkmę ir informacijos srautą iš jūsų kūno į protą, ir iš proto - į kūną. Tai džiugesio, palaimos ir atsidavimo kristalas. Jis sustiprins jūsų viziją ir atvers protą įkvėpimui, kuris sustiprins jūsų patirtis ir bendravimą. Šis akmuo užtikrins, kad jūsų kūrybinė išraiška būtų suderinta su jūsų širdimi ir kad jūsų veiksmai tarnautų aukščiausiam gerumui.
Oranžinis safyras atneš džiaugsmo, laimės ir draugystės energiją. Jis atneš daugiau malonumo meilėje ir romantikoje, taip pat kaip ir šeimos rate.