x
 
   
PAPUOŠALAI SU TANZANITU

TANZANITU

Tanzanitas yra mėlyno zoisito brangakmenio atmaina, turintis vanadžio bei susidedantis iš kalcio aliuminio silikato.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

tanzanitu

Tanzanitas yra mėlyno zoisito brangakmenio atmaina, turintis vanadžio bei susidedantis iš kalcio aliuminio silikato. Jis pirmiausia buvo atrastas 1967 metais masajų piemenų Merelani kalnuose netoli Šiaurės Tanzanijoje esančiame Arušos mieste, Afrikoje. Akmuo, kuris buvo paslėptas nuo žmogaus, susiformavo prieš milijoną metų iš metamorfinių skalūnų, gneisų ir kvarcitų. Iš pradžių jis buvo vadinamas “ mėlynuoju zoisitu”- tačiau jis buvo pakeistas dėl panašaus žodinio skambesio su anglišku žodžiu “savižudybė”. Tanzanija, vieta, kurioje buvo rastas šis akmuo ir suteikė jam pavadinimą. Tanzanitas yra unikalus ir ypatingas tuo, jog jis randamas tik vienoje vietoje visame pasaulyje. Be to, jo sodri mėlyna spalvą yra kitas bruožas, išskiriantis jį iš kitų brangakmenių; jo spalva varijuoja nuo ryškiai mėlynos iki šviesiai violetinės-mėlynos, jis taip tap turi polichrominę struktūrą, o tai reiškia, jog akmuo gali būti mėlynas, purpurinis ar rusvai geltonas priklausomai nuo kampo, nuo kurio Jūs žiūrėsite į jį.

Jis yra entuziastingai specialist švenčiamas kaip “20-ojo amžiaus brangakmenis” ir jis tapo vienu populiariausiu bei patrakliausiu akmeniu. Nors procesas, suteikiantis reikšmę akmeniui, dar nebuvo užbaigtas, akivaizdu, jog jis įkūnija nepriekaištingą, vis dar netradicinę eleganciją bei simbolizuoja amžiną grožį ir pasitikėjimą.

Glamira sujungia naujai atrastą grožį su savo unikaliais modeliais siekiant atskleisti juvelyrinius papuošalus su tanzanitu. Nors kiekvienas juvelyras galėtų susikurti savo kokybės kriterijus, nurodančius platų tanzanito kokybės spektrą, tačiau tanazanitui neegzistuoja jokia kokybės standartų skalė. Glamira garantuoja, jog tanzanito brangakmeniai yra aukštos kokybės. Galite pritaikyti sau bet kokį pasirinktą kūrinį su tanzanite, kad sukurtumėte unikalų žiedą su tanzanitu, vėrinį, auskarus su tanzanitu ir sąsagas. Tanzanitas apdovanos Jus savo ekstrvagantiška spalva vėrinio su tanzanitu, formoje ir tokiu būdu galėsite pabrėžti savo grožį bei stilių. Glamira pateikia modernius bei unikalius Glamiros dizainerių sukurtus modelius bei apdovanoja idėja, jog Jūs turite kažką ypatingo kartu. Tobulai išpjauto tanzanito beveik magiška spalva atitiks Jus bei Jūsų grožį!