x
 
   
Papuošalai su geltonu safyru

Geltonasis Safyras

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, geltonasis safyras yra korundo šeimos narys, toks kaip rubinas. Nedidelės geležies priemaišos jo cheminėje struktūroje suteikia jam gražų geltonos spalvos atspalvį.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderATRASTI DAUGIAU

Geltonasis Safyras

Klasifikuojamas kaip pusbrangis akmuo, geltonasis safyras yra korundo šeimos narys, toks kaip rubinas. Nedidelės geležies priemaišos jo cheminėje struktūroje suteikia jam gražų geltonos spalvos atspalvį. Žavingas geltonas safyras turėtų būti permatomas, su paviršiumi, spinduliuojančiu ir meilikaujančiu saulėlydžio spalvai. Šiuos geltonus safyrus iš kitų safyrų išskiria tai, jog būdami aukštos kokybės jie neturi jokių matomų inkliuzijų, kai tuo tarpu safyrai gali turėti keletą vidinių inkliuzijų. Geltonasis safyras yra pirmiausia iškasamas Šri Lankos saloje Serendip. Ši brangakmeniais turtinga sala yra pirmoji vieta, kur geltonasis safyras buvo rastas. Žmonės netikėtai rasdavo jo laukuose, kai lietus juos išplaudavo į paviršių. Žodis “įžvalgumas” yra kilęs iš to įvykio. Kitos geltonojo safyro kasyklos yra Madagaskare, Tanzanijoje, Indijoje ir Australijoje. Didžiausias iki šiol rastas geltonasis safyras sveria beveik 2020 karatų ir yra vadinamas “Tomahawk Tigras”.

Senovėje geltonasis safyras buvo vadinamas “hiacintu” bei taip pat buvo žinomas sinhalų bei sanskrito kalbomis kaip “padparadscha”. Akmuo turi ypatingą vietą indų ir vedų astrologijoje bei yra vadinamas kaip “Pukhraj”, reiškiantis “geltonas akmuo”. Buvo tikima, jog jis nukreipia šviesą ir taiką bei išmintį ant šio safyro nešiotojo. Pagal hindu tikėjimą, jis yra Jupiterio planetos akmuo, kuris dar vadinamas “Deva Guru” bei buvo laikomas Dievų mokytoju. Štai kodėl geltonasis safyras paprastai tikima, jog jis veda žmogų laimės, išminties bei pasiekimų link. Jis taip pat yra siejamas su gyevnimu, vaisingumu bei santuoka.

Glamiroje visos reikšmės bei geltono safyro spindesys yra jungiamas su dauguma lydinių, kitais brangakmeniais ir spalvomis siekiant atskleisti juvelyrinius papuošalus su geltonu safyru įskaitant žiedus, auskarus, vėrinius ir t.t. Glamira tiekia aukštos kokybės ypatingiausius brangakmenius pagal “4C” kriterijus, apimančius briaunavimą, spalvą, skaidrumą ir karatų svorį, užtikrinančius maksimalų grožį. Kai jis sutinka juvelyrinių papuošalų modelius bei lydinius, ypatingai baltojo ir geltono aukso, jis spindi nuo kiekvieno kampo. Taigi, leiskite savo rankai sužibėti su geltonojo safyro žiedu ar papuoškite savo veidą su geltonojo safyro auskarų. pora. Arba Jūs galite parašyti savo meilės istoriją, įkvėptą geltonojo safyro reikšmės bei galite susikurti geltonojo safyro sužadėtuvių žiedą, kurį įteiksite, kai pasipiršite. Apskritai, Glamira kviečia Jus pajusti Jupiterio šviesą ant Jūsų odos.