x
 
   
PAPUOŠALAI SU AMETISTU

AMETISTU

Ametisto akmuo yra pusbrangis brangakmenis su įvairiois spalvomis, pradedant nuo šviesiai violetinės iki sodriai purpurinės ir žalios spalvos.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

AMETISTU

Ametisto akmuo yra pusbrangis brangakmenis su įvairiois spalvomis, pradedant nuo šviesiai violetinės iki sodriai purpurinės ir žalios spalvos. Šią spalvą jis gauna dėl geležies nešvarumų savo kristalo struktūroje. Brangakmeis yra kvarco šeimos narys. Jis yra gausiai randamas bei iškasamas Brazilijos regione Minas Gerais, akmuo gali taip pat būti iškastas Madagaskare, Šri Lankoje ir netgi Austrijos Maissau mieste. Be to, ametistas yra oficialus Pietų Karolinos valstijų brangakmenis.

Ametistas (pavadinimas kilęs iš graikų žodžio “amethystos”, reiškiantis “neužterštas”) nuo antikos laikų buvo daugybės mitų bei tikėjimų tokių kaip krikščionybė, budizmas ir graikų mitologijos objektas. Jis buvo žinomas kaip turintis gydomųjų savybių, simbolizuojantis ramybę bei saikingumą. Astrologine prasme, jis yra vasario mėnesio gimimo akmuo ir Žuvų akmuo.

Glamirai kokybė yra svarbiausias kriterijus kuriant gaminius. Štai kodėl, čia Glamiroje, aukštos kokybės akmenys yra Jums siūlomi. Glamiros atrinkti ametistai yra AAA klasės bei jie gali būti naudojami atsižvelgus į Jūsų skonį.

Turėdamas turtingą bei intensyvią spalvą, kuri gali keistis priklausomai nuo šviesos, ametistas yra vienas iš nuostabiausių akmenų, kuris gali būti integruotas Glamira modeliuose. Įsivaizduokite svajonių šalies juvelyrinį papuošalą, rodantį naujas spalvas atsižvelgiant į Jūsų nuostaikos spalvas! Štai kaip Jūs galite individualizuoti savo kūrinius su ametistu Glamiroje. Jūs galite personalizuoti savo žiedus su ametistu kad apvyniotumėte spalvingu gamtos dvelkimu aplink savo pirštą. Arba Jūs galite sau rasti vėrinį su ametistu tam, kad parodytumėte savo širdies minkštumą visam Jus supančiam pasauliui. Šiltas bei didingas ryšys tarp akmens bei Glamiros dizaino, kita vertus, paseks Jums rafinuotą pasaką tiesiai į Jūsų ausis su auskarais su ametistu! Vienas ar kartu su kitais brangakmeniais, Glamiroje ametistas gali būti naudojamas vyrų sukabinti sąsagas. Sąsagos su ametistu jo ranka bus parašytas vardas secant charizmos bei stiliaus legendą - Segint sąsagas su ametistu, jo ranka bus parašytas vardas, sekantis charizmos bei stiliaus legendą. Apskritai, Jūs sužinosite, jog magija bei žavesys buvo įvilioti į brangakmenio spąstus bei supakuotas tam, kad atitektų Jums!