x
 
   
PAPUOŠALAI SU UGNIES OPALU

UGNIES OPALU

Ugninis opalas yra skaidrios formos opalas ir kaip kitos opalo formos, susidedantis iš silicio rūgšties su palyginti dideliu vandens kiekiu, buvo pavadintas pagal savo spalvą.

Sužadėtuvių žiedai su ugniniu opalu

Sužadėtuvių žiedai su ugniniu opalu

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

UGNIES OPALU

Ugninis opalas yra skaidrios formos opalas ir kaip kitos opalo formos, susidedantis iš silicio rūgšties su palyginti dideliu vandens kiekiu, buvo pavadintas pagal savo spalvą. Jo pavadinimas yra kilęs iš romėnų žodžio “Opalus”, susijusio Saturno žmona Ope, vaisingumo deive. Būdamas pusiau brangių akmenų nariu, brangakmenis susideda iš rutulio pavidalo sluoksnių siekiant sukurti trijų dimensijų erdves suteikti akmeniui spindesio bei sodrumo. Jis turi tokią vidinę struktūrą, kuri priverčia išsklaidyti šviesą ir taip atskleidžiančia spalvų gamą. Priklausomai nuo sąlygų, kurioms veikiant akmuo formuojasi, ugnins opalas demonstruoja skirtingas spalvas, varijuojančias nuo geltonos iki oranžinės bei raudonos, kuri ir suteikia jam pavadinimą. Kuo intensyvesnė jo spalva - kitais žodžiais tariant, tuo daugiau “ugnies” jis turi- tuo vertingesnis ugninis opalas bus. Jis daugiausia gali būti ranamas Brazilijoje, bet kitose vietose, kur ugninis opalas yra iškasamas yra Hondūre ar Gvatemaloje, JAV, Kanadoje, Australijoje, Etiopijoje bei Turkijoje.

Minimas daugelyje legendų, ugninis opalas yra garsus Meksikoje. Majų bei Actekų gentyse buvo tikima, jog toks brangakmenis kaip ugninis opalas su tokiu gyvumu galėjo būti sukurtas tik rojaus vandenyse. Štai kodėl jie jį vadino quetzalitzlipyollitli, “rojaus paukštės akmuo”. Jie naudojo akmenį ritualiniais tikslais. Štai kodėl šiandien, ugninis opalas yra nacionalinis Meksikos brangakmenis. Kita vertus, sklinda gandai, jog Kleopatra nešiojo ugninių opalų rinkinį, kad galėtų suvilioti Marką Antonijų, Romos valdovą. Taip pat karalienė Viktorija naudojo juvelyrinių papuošalų su opalu kūrinius kaip saugotoją nuo blogio ir priešų. Kaip spalvų gausos bei dangiško grožio simbolis, ugninis opalas yra spalio mėnesį gimusių akmuo.

Kadangi kokybė yra pirmas žingsnis siekiant sukurti ypatingus juvelyrinius papuošalus su ugniniu opalu, apimančius žiedus, auskarus, vėrinius, sąsagas, ugninių opalų AAA prabos bei beveik raudonos spalvos galima įsigyti Glamiroje. Suteikiantis žavesio bei grožio bet kokiam sukurtam juvelyriniam papuošalui, ugninis opalas yra idealus akmuo panaudoti su lydiniu bei modeliu. Derindami auskarų su ugniniu opalu porą, galite išgirsti rojaus upių garsų. Arba galite pritraukti meilę, širdies valdovą žiedo su ugniniu opalu pagalba, kaip tai padarė Kleopatra! Apskritai, Glamira paverčia Jūsų gyvenimą į šventą spindesio ritualą.